Пушка заряджена• 02 апреля в 10:43

Подруга відмовилась закласти квартиру: як поставити кордони з чоловіком чітко?

Я вчора прийшла до вас за порадою, чи закладати подрузі свою дошлюбну квартиру за борги чоловіка, бо ця квартира єдине що є в неї і що дістанеться дитині в разі чого. Думка всіх тут співпала з тією, що і я їй раджу - не закладати квартиру ні в якому разі.
Ну в власне з її слів діалог, коли вже вона чітко озвучила відмову. (Була ще пропозиція не закладати хату. А їй стати тоді поручителем по боргу. Вона відмовилась і тут, бо якщо щось стається-то вона відповість за боргисвофм же майном. Ті ж яйця, тільки збоку. )
-ти мені не довіряєш?
-це не питання довіри, це питання гарантій для дитини. Якщо завтра з нами щось стається, моя квартира єдине майно, яке точно буде в дитини. Нічого іншого в неї нема і закладати це я не буду.
-так у дитини є ця квартира, де ми живемо.
-у дитини немає цієї квартири, це квартира твоїх батьків. Якби у нас була спільна квартира в шлюбі, де є моя частка, це одне, а так ти пропонуєш мені в разі чого лишитись ні з чим взагалі.
-ти що думаєш що мої батьки сволочі?
-я нічого не думаю. Я хочу розраховувати на те, що я маю чітко і по документам, а не на чиюсь милість чи подачку, ось і все.
-так що мені тоді робити якщо я хочу брати борг заради сім’ї?
-закладай хату батьків, хай дадуть документи на це. В разі чого з боргами чи з нами/тобою вони зможуть продати її. Закрити борг і ще залишаться гроші. А якщо закласти мою хату - це шлях мені на вулицю.
-я не думав, що ти така меркантильна.

Тут без коментарів.
Його батьки не дають закласти хату, кредитор тисне. Вирішуйте або я гроші повертаю в бізнес і все: бо не можу тримати.

Зранку чоловік знову починає: не розумію чим ти ризикуєш, ти ж тут живеш?

Або він реально дебіл, або маніпулятор, але якщо йому нічого не дійшло, порадьте одну чітку фразу, яка донесе, що цього не буде з аргументацією, а не просто нахамити.
Бо мені це все вже попахує просто посланням нах, вибачте
Да_Я_ТакаЯ_• 02 апреля в 10:45
закрыть двери входные и сменить замки
Тут надолго• 02 апреля в 10:46
нет и все, без всяких фраз - пусть дуется, орет, матерится, психует... его проблемы
Ну шо не так?• 02 апреля в 10:46
А ви тут до чого ? Чужі квартири, чужі чоловіки, батьки не ваші
Не розумію
Малинка• 02 апреля в 10:46
Манипулятор. Але дивіться. Вони часто все ж таки додавлюють жертву тим що самі роблять її з себе.
ЗдесяЯ• 02 апреля в 10:47
Він дибіл-маніпулятор. Терпіння вашій подрузі, вона все вірно робить
Носки на подтяжках• 02 апреля в 10:48
Автор, не ведіться. Ніякої квартири і ніяких грошей чоловікам. Я би взагалі з себе оформила відразу на маму, бо кредитори то не шутка - можуть і до жінки прийти
БолеИменее• 02 апреля в 10:48
Мужики - скоти. Дуже шкода що багато жінок цього не розуміють і все життя тримаються за того рейтузного хробака
ПлюшкамиБалуюсь• 02 апреля в 10:48
Очередная Санта Барбара
Бавовна• 02 апреля в 10:49
А чому ви в цьому варитеся? І тут знову тему накатали, невже подруга без 3 осіб не може або сама вирішити, або сама спитати, вона недієздатна?
Або це ваша ситуація або ви все придумали.
Хоча ситуація життєва і все може бути.
Дама с собачкой• 02 апреля в 10:49
Ответ дляЗдесяЯ
Він не дебіл!
Це прорахований хитрун!
Пи Пи Пилюля• 02 апреля в 10:49
Он ,сволочь, будет и дальше талдычить свое. Никаких границ установить не удастся, поэтому ей придется не раз повторять свое нет, а в конце концов, пусть готовится к разводу, ничего нормального там не будет
Готова до другої• 02 апреля в 10:50
Ответ дляНу шо не так?
Не розумію
Таке ж питання виникло) і прямо такі дослівні діалоги, наче ця подруга-сам автор)
Ну то ладно, яким боком автор до чужого життя..
«Попахує посланням нах» ,жінка якось сама розбереться..
автор Пушка заряджена • 02 апреля в 10:51
Ответ дляНу шо не так?
Не розумію
Я подруга, ми з одного міста, особливо нема кому підтримати, сидимо на кухні, третій день зі сльозами вона, пишемо бо маю тут профіль
Носки на подтяжках• 02 апреля в 10:52
Ответ дляДама с собачкой
Він не дебіл!
Це прорахований хитрун!
Так в мене подуга так виплачує кредит за бувшого чоловіка, бо підписала з ним документи в банку. А він свалив за кордон з любовницею - в сосію. Єдине що втигла квартиру в Києві подарувати сину до кредиторів. Постійно блокують їй картки.. і майже ще 60 тис баксів долгу. От такі історії
ЗдесяЯ• 02 апреля в 10:52
Ответ дляДама с собачкой
Він не дебіл!
Це прорахований хитрун!
Як кажуть в народі: хитров....й.
Фісташкова кава• 02 апреля в 10:52
Ніяк не донесе. Чоловік хоче максимально протиснути цю подругу. І перестаньте вважати його дебілом. Він все чудово розуміє - у нього нема іншого виходу, бо на батьків давити складніше.

Дружині терпіння і думати про розірвання шлюбу.
Дама с собачкой• 02 апреля в 10:52
Ответ дляЗдесяЯ
Як кажуть в народі: хитров....й.
Так і є
Метелики на душі• 02 апреля в 10:52
Фраза така: ’ Ні.Розмову завершено!’
І більше не реагувати і не відповідати по цій темі.
Ваша подруга розумна жінка, сил їй вистояти умюсі ці маніпуляції. Бо він буде ще тиснути на відчуття провини.
Ну і ці відносини, напевно, вже приречені..
Носки на подтяжках• 02 апреля в 10:53
Ответ дляПи Пи Пилюля
Документи на квартиру сховати у своїх батьків ще. Бо чорні рієлтори продадуть по липовій довіренності якщо є оригінали документів на руках
автор Пушка заряджена • 02 апреля в 10:53
Ответ дляБавовна
Хоча ситуація життєва і все може бути.
На щастя не моя, бо в мене з чоловіком той етап спільного життя, коли за крок від розлучення і роз’їзду, не пройшов перевірку декретом. І виліз егоїзм. Подругу підтримую, бо вона не так давно переїхала, подруг особливо нема, а ми з дитинства
Носки на подтяжках• 02 апреля в 10:53
Ответ дляПушка заряджена
Чого плакати, ні і все, документи сховати
ПлюшкамиБалуюсь• 02 апреля в 10:53
Ответ дляПушка заряджена
Девочки, вы бы с кухни уже вышли куда-то...
БолеИменее• 02 апреля в 10:54
Ответ дляНоски на подтяжках
чого тільки жінка не зробить заради смердючої мотні
Пи Пи Пилюля• 02 апреля в 10:55
Ответ дляНоски на подтяжках
Очень правильный совет!
Ну шо не так?• 02 апреля в 10:55
Ответ дляПушка заряджена
Щось підбрехуєте
Бавовна• 02 апреля в 10:56
Ответ дляПушка заряджена
Не розумію сенса в сьогоднішній темі. Вчора стільки сторінок, вам все написали. А сьогодні ви наново те саме пишете.
Подруга доросла людина , має чоловіка , дитину, а наче в дитсадку - ой, а шо мені казати?
А які у нього кредитори? Ви вчора писали що гроші потрібні щоб викупити бізнес?
Носки на подтяжках• 02 апреля в 10:56
Ответ дляБолеИменее
Ну чого, бізнесмен - брав великий кредит в банку в шлюбі і розорився. Просто банк її як жінку взяв поручителем. Забрали все. Єдине що встигла свою дошлюбну квартиру переоформити на сина
ЗдесяЯ• 02 апреля в 10:56
Ответ дляНоски на подтяжках
А ще краще - розлучитися. Поки кредитори не почали і на дружину тиснути.

Такий волшебний (українською не так смакує слово), у дитини є квартира де?
БолеИменее• 02 апреля в 10:57
Ответ дляНоски на подтяжках
як забрали? Без суда?
автор Пушка заряджена • 02 апреля в 10:58
Ответ дляБавовна
Кредитор це буде той, хто дасть в борг гроші під викуп бізнесу і хто потім буде стягувати