Уже есть проект продолжения ВП еще на 90 дней. То есть никаких выборов не будет, никакого затишья/перемирия и прочего тоже нп будет. Воюем дальше.
Ответ дляOxy3
По які міста будемо визнавати території ненашими? Одеса, Харків?
І ще питання: а зараз хтось нас питає?
Ну как бы да. Был же пункт о признании территорий. Ни Одессы, ни Харькова там не было.
Но это пока. Еще пару лет и я даже не знаю, какие города там могут появиться.
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ длязавитушка
Та шо ви не бачите, шо вона жаба в кокошніку?) Та ще й з компанією.
Квакають тут одна до одної)
Я бачу , але варто «й честь знати». 😡
Ответ дляOlvia1987
У вас багато радості від того,що він обісрався,але при цьому загинули сотні тисяч українців?Яка ж ви...
От яка я погана -українка в Україні радіє, що Україну не захопили російські окупанти.
Як же так можна, а нада ж було мабуть в кокошніку з караваєм рашистські танки зустрічати.
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Нешановна, думайте що пишете 🤬🤬🤬
Війни хоче пуйло і його личинки .
То Зеленський 🚀🚀🚀на Кривий Ріг запустив ?🤬🤬🤬🤬
Війни хоче пуйло і його личинки .
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ольвія, мені оцих питань не варто ставити .Ні я , ні ви зараз не в окопах .
Відповіді на ці питання мають озвучувати люди, які обороняють нашу країну від рос орди .
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Нешановна, думайте що пишете 🤬🤬🤬
Війни хоче пуйло і його личинки .
Він нічого не зробив , щоб завершити війну
Бігає , клянчить ті гроші , аж нудить вже від нього
Це в його інтересах захистити тих діток , невинних і весь народ ! У всі часи люди домовлялися , так , навіть землі віддавали , головне , щоб зберегти життя !! А тут , немає слів
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Питання було не до вас
Доречне запитання .
Цікаво побачити відповідь.
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Це вже інша тема.
То хто 🚀🚀запускає ?
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Це вже інша тема.
То хто 🚀🚀запускає ?
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
І так :хто 🚀запускає на нашу землю ?
Вкотре питаю .
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Korsika999• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
До бубочки відношення не маю .
Я з порохоботів .
Korsika999• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Нічого собі раніше 😡😡😡
Хлопці за що життя віддали ?
За те щоб отакі як ви ,тут віддавали те , що ви не боронили ?
Хлопці за що життя віддали ?
Удалено администрацией...
Viktoriia2024• 10 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Ответ дляOlvia1987
Та будь ласка.Ще пару років такої війни і ці території стануть непридатні для життя.Куди влада подібне людей,які там проживають?Куди діваються люди з прифронтової Сумської області?
Ви конкретну відповідь можете дати, чи будете як завжди юлити? Кілька мільйонів людей куди переселити пропонуєте? Прифронтова Сумська це не мільйони, які проживають в Одесі, Харкові, Дніпрі. Навіть Суми ще не виїжджали.