Де цей хлопець зараз?
Хто він такий?
Чи в нас як завжди все зійде з рук.
Згадалась відразу справа Салти. Садили б цих всіх уродів за найменше рукоприкладство
Хто він такий?
Чи в нас як завжди все зійде з рук.
Лизетта-ukr• 10 апреля в 23:08
Но вот зачем 27-летней был нужен этот юнец, вчерашняя школота, да ещё и психопат конченный.
Ответ дляЛизетта-ukr
В некоторых пабликах пишут, что он уже сбежал за границу.
Я просто прочитала що поліція ПІДОЗРЮЄ що це він, а також знайшла її фото після того як він побив її в січні
Ответ дляFlorisia
Дуже шкода, що в січні вона від нього не пішла
Таким жінкам важко піти від свого кривдника
Ответ дляDaria0000
Вы серьёзно?
Да нет уж.
Сажать, и пусть этих ублюдков всю жизнь насилуют их сокамерники.
Да нет уж.
1000%
Людмилушка• 10 апреля в 23:13
Ответ дляDaria0000
Наш закон, к сожалению, работает именно так. И не только наш. Но лучше бы все таки в тюрьму пожизненно, чем на курорт психушки.
за 121 статтю пожиттєво не саджають. максимум років 12 з можливістю вийти по удо.
Ответ дляКокоСина
Триндєц
Як після такого взагалі можна повернутися до нього і знову жити
Це залежність, там самій надзвичайно важко справитись.
Ответ дляЛюдмилушка
А як Бішинбаєва на 24 роки посадили без права помилування?
Потрібні хороші адвокати, розголос.
Я знаю що це різні країни, але в нас майже ідентичні закони
Потрібні хороші адвокати, розголос.
Ответ дляLove_Love_Love_
Потрібні хороші адвокати, розголос.
Ага, только журналисты его в тюрьме не могли найти потом.
Вообще не факт что он будет сидеть, а не где-то заграницей чилить
Людмилушка• 10 апреля в 23:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Потрібні хороші адвокати, розголос.
якщо 121 стаття йде у зв´язці з наприклад пограбуванням або групою осіб, або з сексуальним насиллям то може і потягне. а просто побиття ні, яке б воно звіряче не було
Ответ дляМимо_шла
То ж адвокати потім підтвердили що він у вʼязниці
Людмилушка• 10 апреля в 23:21
а взагалі то жінкам вже час усвідомити, що у випадку домашнього насилля - розлучення одразу ж, ніяких других шансів. і до психолога. тому що притягне знов подібного садюгу.