Пиу!Пиу!• 11 апреля 2025
Переказ від чоловіка на карту
Чи можуть заблокувати карту,якщо отримати переказ,від чоловіка , наприклад...?
Які документи треба надати,якщо заблокують?
ТебеОноНадось• 11 апреля 2025
Ответ дляChaterbox
А от отца ребенка? В браке не были
ХЗ.
Мне БМ отправляет на карту на ребёнка.
Ну не ребёнку ж он оправит такие суммы.
Не все ж подают на алименты, есть папы которые добровольно оплачивают.
Мне БМ отправляет на карту на ребёнка.
Ну не ребёнку ж он оправит такие суммы.
Ответ дляПиу!Пиу!
Та я перше ,що зробила,це написала в підтримку...але там відповіли ,типу,що яка б сума не була ,переказ може потрапити під фін моніторинг,не обов´язково це вище ліміта
І якщо треба буде,то вам напишуть,які саме потрібно докумени...тому спитала тут ,думала,можливо хтось з таким стикався...
А какой банк?