Гарачий Чокалад• 11 апреля в 11:13
Інформація для продавців б/у речей
Для тих, хто писав, що такого не буде
Мінфін хоче зобов’язати OLX, Prom і Rozetka звітувати податківцям дані про доходи всіх продавців від 1 гривні
«Мінфіном підготовлено законопроєкт, яким передбачена щорічна передача цифровими платформами (а це і OLX, і Prom, і Rozetka і т.д.) у податкову даних по продавцях, які зареєстровані на платформі та якими протягом року здійснено хоча б одну операцію», – написала народна депутатка, членкиня Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна.
За її словами, також цим законопроектом передбачено, що такі цифрові платформи будуть податковими агентами та мають утримувати з отриманих продавцями – фізичними особами доходів ПДФО та військовий збір.
пані Солоха• 11 апреля в 11:14
ви спочатку розберіться, а потім всякий шлак тягните сюди.
Ваша 10 тема .
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:15
Ответ дляпані Солоха
Ваша 10 тема .
Це моя перша тема, і це інформація свіжа.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:17
Ответ дляКуратор дебошей
Йдіть доварюйте борщ. Закони то не ваше
Ну так поясніть, якщо ви така розумна. Це опубліковано вчора в офіційному тг каналі.
пані Солоха• 11 апреля в 11:17
Ответ дляГарачий Чокалад
новині 2 дня вже, все обговорили тут.
пані Солоха• 11 апреля в 11:18
Ответ дляГарачий Чокалад
а що вам пояснити?
шукайте нижче повно обговорень.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:18
Ответ дляпані Солоха
новині 2 дня вже, все обговорили тут.
Я читала, але офіційному джерелу я довіряю більше.
Зубожиння• 11 апреля в 11:18
Ответ дляГарачий Чокалад
В пошуку знайдете, не перетрудитесь
пані Солоха• 11 апреля в 11:19
Ответ дляГарачий Чокалад
довіряйте, но нічого не зрозуміли?то там і питайте, чого тут? все одно ж не довіряєте.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:19
Ответ дляЗубожиння
В пошуку знайдете, не перетрудитесь
Там багато чого обговорювали, і що з того?
Зубожиння• 11 апреля в 11:20
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну от читайте і аналізуйте. Вам же потрібно)
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:20
Ответ дляпані Солоха
Я взагалі нічого не питаю, а констатую факт про те, що написано. Я думаю що приймуть цей закон.
пані Солоха• 11 апреля в 11:21
Ответ дляГарачий Чокалад
вот і добре, гарний закон, чи ви против?
Куратор дебошей• 11 апреля в 11:23
Ответ дляГарачий Чокалад
Більше деталей очікуйте після передачі до Верховної Ради)).
Замурмишка• 11 апреля в 11:23
Торгуете на олх мощно - оформляйте фоп, платите налоги и выдавайте покупателям чеки - а то держите всех за лохов
Куратор дебошей• 11 апреля в 11:24
Ответ дляГарачий Чокалад
Кум брата свата в сбу чи вру працює?
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:24
Ответ дляЗамурмишка
Вы в себе?
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:25
Ответ дляКуратор дебошей
Кум брата свата в сбу чи вру працює?
А у вас джерело інформації тільки кум або советчица?
Сметчица• 11 апреля в 11:26
Ответ дляГарачий Чокалад
Офіційний ТГ канал - це що?
Куратор дебошей• 11 апреля в 11:26
Ответ дляГарачий Чокалад
Офіційно закрнопроект не зареєстрований. Для мене цього поки достатньо.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:27
Ответ дляСметчица
Офіційний ТГ канал - це що?
Ukraine now
Сметчица• 11 апреля в 11:28
Ответ дляГарачий Чокалад
Ukraine now
Це ж звичайний канал новин, який копіює їх з інших таких же ТГканалів.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:29
Ответ дляКуратор дебошей
Ну поки що не протягнули, але може бути потім за рік виставлять рахунок, якщо приймуть.
Гарачий Чокалад
• 11 апреля в 11:29
Ответ дляСметчица
Тобто там фейкова інформація по вашому?
Міряю від одиниці• 11 апреля в 11:30
Ответ дляГарачий Чокалад
так не бывает) нововведения начинают действовать с момента когда закон вступает в силу, при чем тут прошлый период?)
Сметчица• 11 апреля в 11:31
Ответ дляГарачий Чокалад
Тобто там фейкова інформація по вашому?
Може бути і фейкова, може і бути і нагнітання. Такі канали цим заробляють
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 11:31
Ответ дляГарачий Чокалад
Саме цю новину про 1 грн.вчора успішно обговорили в кількох темах. І навіть тут вона з´явилася швидше, ніж в деяких тг каналах.
Куратор дебошей• 11 апреля в 11:36
Ответ дляГарачий Чокалад
Закон зворотньої дії не має. Спокійно варіть борщик
Тюрюнь_Тюнь• 11 апреля в 11:37
Ответ дляЗамурмишка
Мощно? Це як? З першого продажу податок. А якщо людина продає власні вже, непотрібні речі, яких може бути 10 або 30? Або люди, які розпродають все максимально через скрутні власні обставини? Або через виїзд з країни?
Операція зараз коштує 90 тис! Ліки, взятки...