Творю чудеса• 09 апреля 2025
Порадьте спеціаліста або курси
Дівчата, хочу відкрити ФОП 2 групу, але багато питань, не знаю в кого питати, щоб правильно розповіли (бо як подивлюся кожен по-своєму трактує). Цікавить наложка, оці чеки, ПРРО
про кведи, податки, звітність ніби зрозуміло (окрім чеків)
Може хтось поділитися інформацією, або спеціалістом, яким розкаже як правильно все зробити.
Творю чудеса
• 09 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Курси бухгалтерія ФОП- обирайте будь-які
як знати що там не вода?
я згодна на курси, але перевірені. Зараз того інфоциганства дуже багато. Витратиш гроші і час
Даю справку• 09 апреля 2025
Ответ дляТворю чудеса
як знати що там не вода?
Никак не узнать заранее. Ну и человеку,который учится с нуля , не важно вода или нет,ему ещё не с чем сравнить. А когда закончите курсы и у вас сформируются четкие вопросы, то уже сможете искать на них ответы прицельно
Творю чудеса
• 09 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
у меня есть четкие вопросы, все записываю :)
Даю справку• 09 апреля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Загугліть: консультації для ФОП
Почемучечка• 09 апреля 2025
Купите 1 консультацию
Это 2-3 тыс и вы за час поймете все , не над курса и воду
Пластилин_Колец• 11 апреля 2025
Ми періодично беремо консультацію бухгалтера +/- за 800 грн. В ФБ є група бухгалтерів - там купа спеців в одному місці. Починаючи із створення ФОП та вибору системи оподаткування і закінчуючи супроводом.