Just_Original_kiev• 11 апреля в 11:13

Хто купує фейкі, Ви в курсі що Ви виступаєте спонсором корупції та тероризму?

Начебто більшість українців проти корупції при цьому масово купують фейкі, для своїх дешевих понтів. Фактично ці люди напряму спонсують корупцію та тероризм, а також підривають наші стосунки з союзниками з Євросоюзу. Ви це робите від тупості чи по не знанню? Чи купувати крадене це норма для більшості. Про повагу до бренду я мовчу. І давайте без старої пісні "Якщо немає коштів на оригінал". Бачу як люди купують фейк по ціна 3000-3500, тобто гроші є, фантазії та совісті немає.
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 14:56
Ответ дляNatal_ka91
Автор перекрутила і хоче залякати чуть не криміналом покупців))
Та зовсім ні ) Я проти крадіжки права інтелектуальної власності. Якось так.
Луноликая Вика• 11 апреля в 14:59
Мне все равно кто что покупает, в душЕ каждый понимает, чего он стоит и на что заработал. К сожалению, у многих удел - фейки и копии 1000% 1:1 🤣🤣🤣. Удивительно, что кто-то еще ведутся на это. Я считаю, что если нет денег на оригинал - полно разных альтернатив, интересных брендов - и это точно лучше, чем паль. Ну и паль, выглядит для вас оригинальной только до первой встречи с настоящим оригиналом.
Natal_ka91• 11 апреля в 15:06
Ответ дляJust_Original_kiev
Це вже інша сторона справи, і тут самі бренди мають виставляти претензії до таких продавців. Але чомусь ці 2 бізнеси (бренди і підробки) успішно співіснують. Є попит, і поки він буде. Взагалі, я вважаю що кожен в праві купляти те, що вважає за необхідне, копію чи оригінал. Особисто я практично завжди беру товари на розпродаж/акціях/за кордоном, але ніколи не засуджу людину, яка носить фейк і тим більше не звинувачу у допомозі тероризму
Знаю бакси• 11 апреля в 15:19
Ответ дляТектологиня 80lv
Сказочки для лохов от французских миллиардеров.
Если Вы желаете платить за кожаную сумочку тысячи и десятки тысяч долларов - вперёд и с песней. Я обойдусь фейком за 100$.
Просто з цікавості спитаю - чому тоді не взяти за 100$ якісний ноунейм?
Чому потрібна саме репліка якогось бренду?
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 15:21
Ответ дляNatal_ka91
Це ж не придумав ) Ці гроші і справді йдуть на фінансування тероризму, саме тому Європа виставила нам ці умови. І ми їх прийняли, але по факту обманули Європу. Ось що мені цікаво...
Ответ дляЗнаю бакси
Репліка до речі може бути тільки оригіналом. Всі інше фейк (обман).
Знаю бакси• 11 апреля в 15:22
Ответ дляJust_Original_kiev
Окей, дякую
Мала на увазі саме підробку.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 апреля в 15:24
Ответ дляТишком_нишком
И экспертизу на месте проводили о подлинности?)
Про аеропорти байку ще не чула, розгоняли, що консультанти у hermes кидаються з ножами на фейкові сумки і ріжуть їх просто в магазині.

Тиждень тому зайшла у магазин hermes чисто помилуватися новою колекцією хусток. на мені було каре, інспіроване якраз минулорічною колекцією (але без логотипів). ніхто за мною з ножицями не бігав взагалі.
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 15:25
Ответ дляЗнаю бакси
Честно говоря, и беру в основном ноунейм. Но есть парочка сумок хороших подделок. Брала не из-за бирки, (мне вообще не нравится когда логотипы снаружи торчат, выглядишь как бесплатный рекламный стенд) а модель понравилась. Просто потому что сумка красивая. Ну так получилось что это Прада была. Ещё и очень, очень качественная подделка, мне потом доказывала знакомая, что это у меня оригинал. Но я-то знала, что оригинал в такую цену не бывает.
Natal_ka91• 11 апреля в 15:27
Ответ дляJust_Original_kiev
Ну якщо в нас базові закони Конституції не працюють і їх не дотримуються навіть верхівки, що ви тоді хочете від інших?) І заробітки в нас не такі, як в Європі, щоб дозволити собі завжди оригінал
Захекалася читать• 11 апреля в 15:28
Ответ дляЛуноликая Вика
Есть фейки, которые только по экспертизе отличить можно.
Захекалася читать• 11 апреля в 15:28
Ответ дляЗнаю бакси
Захотелось)
Шпондєр• 11 апреля в 15:48
добре ,не будемо тоді у вас купувати
Чарівне зіллячко• 11 апреля в 15:53
Ответ дляТектологиня 80lv
Вообще это против логики. 10000$ за сумку не терроризм, а 50$-100$ - спонсирование терроризма.
Для меня террористы те, кто берут за сумку 1000$ и выше, ставят накрутку на товар тысячи процентов, когда такую же вещь у скромных производителей можно купить в десятки раз дешевле. Странные террористы получаются, кто почти по себестоимости продаёт.
Пусть скромные производители, производят свой бренд, а не наживаются на созданном имени, за которым стоят огромные вложения.
Безлім на все• 11 апреля в 16:22
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так нехай. Але невідомо чи у самого автора все законно, чи сплачені всі податки і чи це часом не контрабанда якась, якщо і оригінали
Благоуханочка• 11 апреля в 16:58
Ответ дляSo_so
А что Вы продаёте?
оигинал мабуть
Ждун с Нибиру• 11 апреля в 18:11
Ответ дляМerida
Посмотрела, что у вас продажа ’ оригинала’ по цене в 3-4 раза дешевле этого самого оригинала. Вопрос, а как вы своих клиентов обрабатываете, чтоб они верили, что у вас оригинал? Вы чек даёте, вы ж зарегистрированная, официальная фирма? И имеете подтверждение подлинности товара?
но-но, у автора не фейк, а репліка
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 18:21
Ответ дляЖдун с Нибиру
но-но, у автора не фейк, а репліка
Реплики бывают очень редко. К сожалению ((
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 18:22
Ответ дляЧарівне зіллячко
Один из немногих правильных ответов )
Ответ дляБезлім на все
Яка контрабанда ))) 😄😄😄
Безлім на все• 11 апреля в 18:24
Ответ дляJust_Original_kiev
Яка контрабанда ))) 😄😄😄
Ну вас ж вище запитували, які документи ви маєте для підтвердження оригіналу і що вони прибули з США. Максимум, що ви відповіли - треба вміти розрізняти. Геніально
Тётя Хрюша• 11 апреля в 18:32
Ответ дляNatal_ka91
Як це можете довести, що саме оригінали? Маєте інвойси, документи про імпорт, документи про митне оформлення (раптом у вас самої контрабанда чи ухиляєтесь від податків), сертифікати - щось такого плану?
Ну ви ще автора про ФОП запитайте, їй богу)
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 18:38
Ответ дляNatal_ka91
Тобто людина купує фейк за 3500 і Ви вважаєте, що в неї немає коштів? Мозгів немає, згоден. А ось гроші є )
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 18:39
Ответ дляТектологиня 80lv
Так это их дело какую цену ставить ) Сделайте свой бренд и ставьте хоть миллион.
Тётя Хрюша• 11 апреля в 18:47
Ответ дляJust_Original_kiev
Яка контрабанда ))) 😄😄😄
Звичайна, а чого ви не захищаєте дистриб’юторів, ви знаєте, що на вимогу правовласників ТМ ваш товар може бути затриманий митницею? Тим більше, ви його ввозите з метою перепродажу в обхід офіціалів
Natal_ka91• 11 апреля в 18:47
Ответ дляJust_Original_kiev
Якщо в людини є кошти, вона може купляти собі все що захоче. І не факт, що та людина знала, що то фейк.
Natal_ka91• 11 апреля в 18:49
Ответ дляТётя Хрюша
Та, думаю, якраз у автора є ФОП. А яким чином товар прибув - це вже інші питання, на які навряд чи будуть надані відповіді
автор Just_Original_kiev • 11 апреля в 18:50
Ответ дляТётя Хрюша
Puma и Adidas беру в України в офіційних магазинах. За що затриманий? Ви серйозно?
Ответ дляNatal_ka91
Та всі вони знають. Хочуть вигляди круче ніж є )
Natal_ka91• 11 апреля в 18:51
Ответ дляJust_Original_kiev
Ви ж вище наче писали що вам з США присилають