Сусановна• Изменено 11 апреля в 11:53
Солодкі фруктові аромати на літо, типу "компотів" Ескадра. Ваше ставлення?
Дівчата, тільки що зайшла в магазин за чаєм, а там знижки на духи (я за кордоном, тут духи, чай і туалетний папір в одному магазині). Пів години я то все на себе пшикала, нюхала і не знаю купувати чи ні. Я в теплу пору року або не користуюся взагалі нічим, або садами нілу, або спреем для тіла і волосся парфюмованим якимось свіжим.
А от тепер захотілося мені якогось фруктового солодкого компоту типу ескада Тай сансет))) і от думаю воно мені треба, чи мене від нього завтра нудити почне? І чи не нудитиме оточуючих. Мова не про те, щоб пшикатися ними в +30, тут літо доволі прохолодне
Я стара ондатра, і типу ніша-фігіша, всє дєла, а тут таке мені воно смачненьке))))
Ананомчикус• 11 апреля в 11:58
Лично я не люблю компоты, они мне, извините, помойкой пахнут, гнилыми фруктами, на других людях тоже. Но если вам захотелось и нравится, то почему нет?
Глаголиця• 11 апреля в 12:00
Кому як, я люблю свіже і краплю рідко. Донька фруктове і щодня всюди. Її не нудить, люди компліменти роблять. Тому тут тільки вам вирішувати
Сусановна
• 11 апреля в 12:01
Ответ дляГорня капучіно
Ніша смердить так, що покійників можна підняти
Є таке)))
Сусановна
• 11 апреля в 12:03
Ответ дляВесела пiсенька
Не вижу проблемы купить. Это ж не 500е.
Та ясно що не багато вони коштують, але збираю гроші на важливе і намагаюся не тринькати. А тут і так окуляри нові треба, телефон новий треба. От тепер ще й це треба)))
Весела пiсенька• 11 апреля в 12:03
Ответ дляСусановна
Если нет духов, то купите. .если есть чем пользоваться, то не покупайте. Все просто.
Сусановна
• 11 апреля в 12:05
Ответ дляВесела пiсенька
Все солодке і досить важке, сади нілу закінчилися, є трохи в пляшці грейпфрут і перець аква колонія, але щось їх мені більше не хочеться
Відморожена• 11 апреля в 12:06
Ответ дляГорня капучіно
Ніша буває дуже різна
Сусановна
• 11 апреля в 12:07
Дивно як змінюються наші смаки. Я колись обожнювала Рома лаури біаджотті. Багато років це був улюблений весняний аромат. А зараз пшикнула на себе і сиджу задихаюся. Вонючка блін!
Сусановна
• 11 апреля в 12:08
Ответ дляВідморожена
Ніша буває дуже різна
Я люблю ладан, то розумію що більшості оточуючих воно не дуже)
Горня капучіно• 11 апреля в 12:15
Ответ дляСусановна
Є таке)))
На жаль те що пробувала, даже політкоректні аромати. Все рівно якась нота просто виймає мозок. Хоча атар чистий муск і дівчинка Кіліан мені не погана, але дуже перебільшена його вартість, ну просто дуже
Удальонка• 11 апреля в 12:15
Ответ дляСусановна
посмотрите эти. я пока принюхиваюсь. взяла отливант. и не решила пока, нравятся ли они мне. запах чистый - нравится, а вот раскрытие на мне - пока не знаю. то вкусно, то пыльным сеном после дождя пахнет.
маска Ілона• 11 апреля в 13:24
Зрозуміло з тексту, що ви стара, але не зрозуміло яка у вас ’ніша-фігіша´, якщо по факту сади Нілу були, і тих вже нема?
Клевотница• 11 апреля в 14:44
Может, какой-нибуль пробничек взять, раз вы не уверенны в полном размере?
Сусановна
• 11 апреля в 18:04
Ответ длямаска Ілона
А навіщо вам це розуміти,якщо питаю я про ескаду?)
Сусановна
• 11 апреля в 18:06
Ответ дляГорня капучіно
Кіліан то мені здається якраз попса попсова. У мене лав донт бі гай. Може є й щось позаборістєй у них)
Горня капучіно• 11 апреля в 18:16
Ответ дляСусановна
Мені здається, що все найкраще вже було придумано, або знято з виробництва