Главы ВЛК.
Как думаете, ему "помогли"?
Бессмертный пони• 11 апреля в 12:39
Як повідомили у пресслужбі обласної поліції, сьогодні вранці надійшло повідомлення до поліції про виявлення тіла чоловіка без ознак життя.
На місці працювала слідчо-оперативна група та експерт.
Тілесних ушкоджень на тілі чоловіка не виявлено, він помер природною смертю. Відомості внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.
Джерело:
Аноним ФЕЯ• 11 апреля в 13:08
Ответ дляТА7НЯ7
свои своих убирают
І це може бути реальною правдою. Не ділився взятками от і прибрали. Дивлячись на поведінку тцк- це для них не складе проблеми.