begovelik• 11 апреля в 14:41

"Кримський дезертир став космонавтом та полетів на МКС"

"Пілот Збройних Сил України, який літав на штурмовику в 2013 році, безслідно зник у Севастополі. І нещодавно він з’явився – у складі російської команди космонавтів, яка вирушила на МКС.

Як повідомляє моніторингова група Кримський вітер, на МКС (Міжнародну космічну станцію) прибув екіпаж корабля “Союз МС-27” з російськими космонавтами. Серед них був громадянин України Олексій Зубрицький, який засуджений за державну зраду. Він обіймає посаду бортінженера у складі екіпажу МКС 72/73.

Олексій Зубрицький народився в Запоріжжі та закінчив Харківський університет Повітряних Сил. До 2014 року він служив пілотом штурмовика в Повітряних Силах ЗСУ, в 204-й бригаді тактичної авіації (військова частина А-4515), що базувалася в Севастополі.

Після анексії Криму російськими військами Зубрицький зник. Згодом стало відомо, що він приєднався до російських військ і переїхав спочатку до Ростовської, а потім до Краснодарської областей. Ще через якийсь час він подав документи на підготовку космонавтів."

https://flot2017.com/krymskyj-dezertyr-stav-rosijs...
автор begovelik • 11 апреля в 14:41
Цікаво, чи став би він космонавтом, якби б не дезертував?
автор begovelik • 11 апреля в 14:43
’А 8 квітня він полетів на ракеті “Союз” до МКС разом з командиром екіпажу, росіянином Сергієм Рижиковим та астронавтом NASA Джонні Кімом. Ракета була запущена з космодрому Байконур у Казахстані. За три години вони двічі облетіли Землю і приєдналися до МКС.’
Mama_Mishy• 11 апреля в 14:43
Удалено администрацией...
автор begovelik • 11 апреля в 14:44
Яке майбутнє чекало б на нього в Україні, якби б навіть війни не було?
автор begovelik • 11 апреля в 14:44
Ответ дляMama_Mishy
Удалено администрацией...
Я в Бангладеш, ви плутаєте. Зазвичай, шо ні.
автор begovelik • 11 апреля в 14:45
Ответ дляMama_Mishy
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 апреля в 14:46
Хай там і залишається
Mama_Mishy• 11 апреля в 14:46
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
автор begovelik • 11 апреля в 14:47
Ответ дляMama_Mishy
Удалено администрацией...
Mama_Mishy• 11 апреля в 14:53
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
автор begovelik • 11 апреля в 14:55
Удалено администрацией...
uma• 11 апреля в 15:07
Раша даже космонавта не смогла найти у себя, исконно русского. Всех обошел украинец-предатель. Величие.
Mama_Mishy• 11 апреля в 15:08
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Мені щиро шкода, що вам доводиться піднімати собі самооцінку за рахунок чужих дітей. Але мій син — не тема для ваших уявних перемог. Не витрачайте свою жовч дарма: вона вам ще знадобиться, коли залишитесь із собою наодинці.
Ирина_Б_• 11 апреля в 15:08
Ответ дляbegovelik
он бы летал на ф16
автор begovelik • 11 апреля в 15:09
Ответ дляИрина_Б_
он бы летал на ф16
На F35
musilda• 11 апреля в 15:09
Когда реально сделал правильный выбор )
Ирина_Б_• 11 апреля в 15:09
Ответ дляbegovelik
На F35
ну это если б выжил на ф16
автор begovelik • 11 апреля в 15:09
Ответ дляMama_Mishy
Не ображайтеся, я не зі зла
Mama_Mishy• 11 апреля в 15:10
Ответ дляbegovelik
Не ображайтеся, я не зі зла
Знаєте, іноді дивуюсь, скільки часу в деяких людей на брудні натяки й дріб’язкову злість. Можливо, якби ви вкладали хоч частину цієї енергії у власний розвиток, вам би не довелося заповнювати внутрішню порожнечу чужими справами.
Mama_Mishy• 11 апреля в 15:14
Ответ дляbegovelik
Не ображайтеся, я не зі зла
Цікаво, як багато зла можна зробити «не зі зла». Хоча, чесно кажучи, вірю, що у вас це вже на рівні рефлексу — звичка обгортати отруту в посмішку. Я, звісно, не ображаюсь — для цього треба хоч натяк на щирість. Але дякую: тепер я чітко розумію, з ким маю справу. Тепер ваш стиль поведінки — не сюрприз, а просто маркер токсичності, який більше неможливо ігнорувати.