Скользкая• 08 апреля в 08:33
Користуюся сивороткою з вітаміном С більше місяця, ефекту не бачу.
Концентрація вітаміну С велика. Сиворотка Медік8.
Ви коли побачили ефект і чи взагалі побачили від вітаміну С?
АсобеннАя• 08 апреля в 08:40
Кислоти як правило видно стає через декілька місяців, і то, коли перестаєш користуватися, починаєш бачити різницю
Полонянка SexShop-а!• 08 апреля в 09:28
Я вижу эффект от Medik8 super C Ferulic - тон лица она делает абсолютно ровным, но я пользуюсь витамином С разных производителей уже года 3. Просто эту Медик что я написала люблю больше всего, 3й повтор уже