КохайтесьЧорнобровi• 11 апреля в 15:17

А где искать мужа в 32 года?

Ні за холодну воду• 11 апреля в 15:33
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я вообще не понимаю вашего вопроса, у меня в 30 лет больше внимания чем в 20, развода не боюсь совершенно. На крайняк сайт знакомства, и просто выходите из дома
Увага до вас , як до заміжньої жінки? Тут секрету немає, заміжню заміж брати не треба, іпи її та і все. Тому на таких і спрос. А на холостячок спросу немає, бо вони заміж хочуть.
Ні за холодну воду• 11 апреля в 15:34
Ответ дляКурочка
Не в тролейбусі точно.
То в 20 не в тролейбусі. А в 32 краще не перебирати)))
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:34
Ответ дляШпондєр
Так наличие мужа может напрямую помочь наличию жилья.
Сейчас такой большой процент развода и мужчины которые будут максимально беречь свое имущество, поэтому у каждого должен быть свой угол на всякий случай
Шпондєр• 11 апреля в 15:35
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нет у меня сейчас цель развестись, и честно есть мужчины которые проявляются но меня от них тошнит. У меня было 3 мужчины в своей жизни и каждый очень сильно меня ранил.
То, что мужчины проявляются сейчас, пока вы в отношениях совсем не означает, что будет ажиотаж, как станете свободной.
Нагайна• 11 апреля в 15:35
Ответ дляКурочка
Не в тролейбусі точно.
А почему?
СирОжино пирОжино• 11 апреля в 15:35
Ответ дляКурочка
Ну не тримайте напругу! Що значить через месенджер?
обмін повідомленнями. правда прийшлося переїджати в інше місто і так 2 рази (з ним же).
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:35
Ответ дляНі за холодну воду
Я хожу без обручки і нікому не говорю що заміжня, мені просто чоловіки взагалі не цікаві, а більше робота, а вони і липнуть. На вулиці, на зупинці, на роботі, на концерті, автор це для вас перелік де можна познайомитись
Курочка• 11 апреля в 15:35
Ответ дляНі за холодну воду
О! 32🤩 найсоковитіший вік жінки! Особливо, якщо вона не задовбана дітьми та чоловіком. Персик.
Курочка• 11 апреля в 15:36
Ответ дляНагайна
А почему?
Тому що там діди на дачу їздять, студенти та роботяги, яким дружина тормозок в пакет АТБ поклала.
Шпондєр• 11 апреля в 15:37
Ответ дляНі за холодну воду
Точно) Там пенсионеры ездят-хороший вариант. Стабильный ежемесячный доход, в армию не заберут
Сапай вазони• 11 апреля в 15:38
Ответ дляКурочка
І шо там? Багато толкових побачили? Я от кожен день на роботу так добираюся, щось принцев ще не бачила.
Певно ж і сама не принцеса. Дивна логіка - сама сидить в тролейбусі я обгажує чоловіків які теж там їдуть.
Ні за холодну воду• 11 апреля в 15:39
Ответ дляКурочка
Чогось саме такі більш за все холостякують. Висновки зробила з оточення, і тут по темам. В нас на роботі мужики у віці до 35 вже одружені. То вони таким жінкам не цікаві. А молоді хлоп´ята теж хочуть дівчат помолодше. А є вже прохавані 40ка літні мужики, то звісно хочуть дівчат 32 літніх. Але, от незадача, не хочуть з жінками своїми розлучатися.
Шпондєр• 11 апреля в 15:39
Ответ дляЛеплю из пластилина
При правильном подходе-и Ваше жилье останется и мужа станет Вашим.
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:40
Ответ дляШпондєр
Не считаю так, да и зачем их вагон бестолковых, к которым нет взаимности
Шпондєр• 11 апреля в 15:40
Ответ дляЛеплю из пластилина
И что говорят?
Просто интересно. Сейчас принципе мужчины зашуганные, а тут липнут
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:40
Ответ дляШпондєр
После развода или б браке? Я вам скажу сейчас очень много пар прибегает к брачным контрактам
Курочка• 11 апреля в 15:40
Ответ дляСапай вазони
Ну, так. Але мені і не 32. Я обтяжена дітьми, роботою. Доречі мені просто дуже зручно так на роботу їздити. Зупинка кільцева поряд з домом, сідаю, вмикаю серіал і відриваю очі від екрану тільки на виході. Але, по-чесному, особисто ви зазіхнули б на контингент в тролейбусі?
Ні за холодну воду• 11 апреля в 15:41
Ответ дляЛеплю из пластилина
В нас велике підприємство і всі і так знають, хто одружкний, а хто заміжній. Так, що все вони знають. Та і по віку розуміють, що дівчата в 30-35 скоріш заміжні, ніж холостячки.
Шпондєр• 11 апреля в 15:42
Ответ дляЛеплю из пластилина
Есть много нюансов, если жить в браке не пару дней.
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:43
Ответ дляНі за холодну воду
В нас також, я ніколи не афішувала своє життя в соц мережі, тому навіть начальник коли я йшла на підвищення не знав, бо це була важлива тема чи планую я йти в декрет на новій посаді в найближчий час
Пошаманю• 11 апреля в 15:44
Ответ дляКурочка
Ой, я сьогодні зареєструвалася... Ми тут на роботі всі животи порвали. Нє, краще помру самотня і мої коти мене з´їдять, аби не оце все.
І правильно. Моя 30р.донька, працює з ковіду онлайн. Ходить з подружками гуляти. Каже, все б добре, так вічно якісь пристануть і все перепортять. Хоче ще одного котика завести.
Її однокласниці вже по двох дітей мають, і розвестись встигли. Не хоче поки нів´яку.
Як доля , то і сам знайдеться.
У мене знайома була. Її дочка с фіг зна чого до церкви ходила, а меньша профура та ще. Так от , одному хлопцю ( до війни)треба було в Британію на роботу , але за умови сімейного стану. Він дуже в ІТ шарив. Каже друзям, що щас от зайду сюди, яка дівчина буде- на тій і оженюсь. А тусовались вони в кафе біля церкви. Зайшов, і вона там. Познайомились, одружились. Вже більше 10 років в Англії, і в США переїхали. Він професор в 40 років. Лекції читає.
А , взагалі, як подумати, то ще є знайомі , що через церкву познайомились. І це Херсон.
Дівчата, а мо скоро контингент військовий зайде. Не втрачаємо надію і пильність .
Шпондєр• 11 апреля в 15:44
Ответ дляНі за холодну воду
Да сложно в таком возрасте найти просто так кого-то. Как в лотерее. Самый действенный общин друзья знакомые, может еще знакомые коллег по работе.
С сайтами знакомств -для секса конечно, замужество -джекпот
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:44
Ответ дляШпондєр
Зараз чоловіки все люблять оформляти на маму😁 може то вони їх так виховують, але я людина яка не претендує на чуже, мрію своїми силами чогось добитися)
Ні за холодну воду• 11 апреля в 15:45
Автор, ходіть по різним виставкам авто, техніки, сільхоз техніки)) Як спитають, що така гарна дівчина робить серед комбайнів, скажіть:’ знайомий запросив, а сам не прийшов’)) В моєї колеги спрацювало.
ElenMis• 11 апреля в 15:45
Ответ дляЛеплю из пластилина
на работе у вас никто не знает , что вы замужем ?
Шпондєр• 11 апреля в 15:46
Ответ дляЛеплю из пластилина
Если мужчина сразу хитрит-так и напрашивается на ответку)
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:47
Ответ дляElenMis
Тільки мій колектив, на окремій точці де я працюю, всим іншим наплювати, в нас дуже велика компанія
Леплю из пластилина• 11 апреля в 15:48
Ответ дляШпондєр
Я вам скажу що контракт їх шлюбний потім бумерангом повернувся😁
Пошаманю• 11 апреля в 15:48
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я понимаю что такое думают только кто не удачно замуж выходил, но на самом деле жизнь прекрасна и ваше счастье не должно зависеть от другого, точнее наличия мужа. Я бы лучше переживала за наличие своего жилья
Свята правда 💗.
ElenMis• 11 апреля в 15:49
Ответ дляШпондєр
мне всегда везло в азартные игры ) видимо и тут джекпот