Та_шо_ж_таке• Изменено 11 апреля в 18:42

Їдемо в Молдову, Румунію. Ковбасу пропустять?

Їдемо своєю машиною в Молдову, потім в Румунію, будемо знімати квартиру і харчуватися самостійно. Хотілося б дещо з собою взяти:
яйця, ковбасу, сир, пару кг круп, олію, пару пасок.
Як думаєте, будуть проблеми?
Чи де дивитися актуальний список заборонених на ввіз продуктів?
Чи будуть проблеми
неДоЖиру• 11 апреля в 19:03
Ответ дляОбижулька
Понятное дело, 10 пересадок, 3 притопа, два прихлопа, на выходе поездка дороже самолета
Знову ж таки, ми з малим літаємо часто і не платимо за квитки на літак більше 10 євро. У вас може бути по-іншому.
Обижулька• 11 апреля в 19:04
Ответ длянеДоЖиру
Вы сейчас врете, я летаю раз в два месяца и самый дешевый билет на расстояние 500 км стоит 15 евро, при покупке намного заранее, но мне не надо ехать 10 пересадок, у меня аэропорт 6 км от дома
неДоЖиру• 11 апреля в 19:06
Ответ дляОбижулька
та де. Я у грудні у стамбул взагалі за 7 євро літала (там віззи ще кешбек нарахували). Я для подорожей вибираю лише 10-єврові квитки, бо людина дуже небагата, а подорожувати дуже люблю.
неДоЖиру• 11 апреля в 19:11
от скрін платіжної інфи, як не вірите:
Обижулька• 11 апреля в 19:16
Ответ длянеДоЖиру
от скрін платіжної інфи, як не вірите:
Я вам повторю, самый мой дешевый полет был в Вену - расстояние маленькое, билет 15 евро и еще 12 доехать из аэропорта на вокзал Вены
На расстояние 1500 км билеты в обе стороны вышли 3000 гривен без багажа и это отлов самых недорогих
неДоЖиру• 11 апреля в 19:17
ну то ось ще один скрін платіжної інфи: Ми їдемо у подорожі, не у справах - тому завжди мобільні у датах і напрямках. Де дешево, туди їдемо. Цікаво нам абсолютно скрізь :)
Радостина• 11 апреля в 20:26
Ответ длянеДоЖиру
їжа у румунів значно дорожча за нашу. У молдаван взагалі ціни космос на харчі.
Неправда. Такі ж самі ціни. В Румунії багато смачних продуктів.
неДоЖиру• 11 апреля в 20:44
Ответ дляРадостина
Можливо, я не буваю у дешевих магазинах. Переважно це мережа Profi, рідше Lidl. Мені дорого.
Радостина• 11 апреля в 20:57
Ответ длянеДоЖиру
Насмішили. Що муже бути дешевше за Лідл?
неДоЖиру• 11 апреля в 21:10
Ответ дляРадостина
Ну от бачите. А мені дорого.
Мрію про космос• 11 апреля в 22:13
Ответ длянеДоЖиру
Ну от бачите. А мені дорого.
Цікаво, ви там буваєте час від часу чи прстійно проживаєте? Бо якщо порівнювати з ’довоєнними’ цінами в Україні, то так, дорожче. Але ж і у нас тут наскільки ціни взлетіли...
Жила в Румунії в 22 році, початок 23го. Ціни щось дорожче, щось дешевше. Але не на стільки, щоб везти з собою ковбасу через кордон, знаючи, що ввіз заборонений.
Можуть і пропустити, а можуть перетрясти все до ниточки
неДоЖиру• 12 апреля в 00:28
Ответ дляМрію про космос
Я в Україні, у спокійній Хмельницькій області, з чого б я виїжджала? Просто літаємо на відпочинок з румунії. В Сучаві, Яссах і Бухаресті треба часто зайти купити їсти на вечір або на політ. Це фрукти, помідорки черрі, сирні нарізки, випічка для сина, може, якесь гуакамоле мені. У нас все це дешевше. напої так в кілька разів.
Радостина• 12 апреля в 09:51
Ответ дляМрію про космос
Я теж приїхала в Румунію наприкінці 22 , жила там майже рік. Прекрасна країна. Цікаво,можливо ми з Вами в одному місці були..