размахер• 11 апреля 2025
Телефон для ребенка 10 лет, какой?
Нужно обновить ребенку, что бы не дорогой . Какой у ваших детей?
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляМексиканочка
а дитина що каже ,бо у 10 вони вже знають що хочуть ?
єдине що то пам´яті має бути багато (мінімум 8 оперативної і 256 такої)
тоді виснути йому шансів менше
Йому все одно який, аби був кращий за той який є зараз, бо він вже висячій. Я хочу почути поради, а потім піти показати у магазині і нехай обирає. А так просто піти до магазину , вони всі візуально гарні. І старшій дочці брали у магазині, порадили консультанти і він не дуже добрий виявився.
Мексиканочка• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Рішає проц а не оперативка, тому по факту 4гб при нормальному проці з головою
не зовсім згодна ,діти встановлюють застосунків дуже багато і якщо пам´ять перевантажена ,то висне .Для майже підлітка 4 це взагалі вчорашній день ,навіть пенсіонерці більше б розглядала
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Купила смартфон дешёвый для дистанционки себе, снимаю пароль и даю ребенку только на учебу и когда уроки сделаны . Ребенок 11 лет ходит с кнопочным, раз в пол года его теряет!)
Хоть кто-то адекватный. А то пошли сказки про телефоны за 60 к, которые десятилетие будут убивать за месяц при большом везении
Мексиканочка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Консультанти продають те ,що їм вигідно .До них можна підходити вже з списком 2-4 телефони які саме ви обрали
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Тільки айфон.
А то что? Ребенок совсем зачахнет?
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Вы сумму напишите и отсюда будут советы. Тут разбег
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Я выше писала +-10тыс.
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляМексиканочка
Так ми про память чи оперативку?
Для фонової роботи більше проц потрібен, а оперативка коли запущена програма/гра...
Тормоза проц дає
Свого часу коли 1 гіг оперативки було круто, то був в мене китаєць одноядерний на 512мб опретивки то він тянув ігри які не стягував самсунг з двома гігами оперативки
Тормоза проц дає
Болтушка Му• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Не ,ну разные дети, у меня зависим от игр, может играть сутками и нет никакой мотивации учиться ,родительский контроль, мои пароли легко взламывает ... И все теряет. Он сам понимает, что его личный смартфон для него зло . В начальных классах был ,как у всех....
Мексиканочка• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Так ми про память чи оперативку?
Тормоза проц дає
про оперативну пам´ять на яку встановлюються застосунки
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляМексиканочка
На оперативку НІЧОГО не встановлюється
Оперативка то тимчасова память для файлів/кодів які використовуються в даний момент
А ВСЕ встановлюється на ту память що більша
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
У сина був спочатку мій старий самсунг якийсь з А серії, потім купили самсунг а35 до війни. Потім довів мене і перейшов на вживаний айфон xs :))))) зараз йому 13, назбирав половину коштів, ми додали, купив айфон 13 :)
Ви дивіться по своєму бюджету
КучМала• 11 апреля 2025
Подивіться на Росо. Вони є досить бюджетні, але шустренькі, не виснуть
P. S. витримали вже не одне падіння - все ціле, все працює
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Мій на андроїді теж ламав контроль на раз два. На айфоні страждає и просить повернути його любий самсунг
Айфон те, буває, підглючує і дає трохи більше часу. Але не ламається :)
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Так Вы сейчас легко можете избавить ребенка от зависимости перерыв доступ к играм. Кнопочный для звонков и самый простой для дистанционки. Все. А дальше взросление и зависимости сложнее, там уже Вам будет не так просто.
Болтушка Му• 11 апреля 2025
Для игр мальчики в 11 лет уже хотят ноутбук, новый смартфон это так, уже просто понты в этом возрасте. И для зрения лучше на ноутбуке играть. Не знаю есть ли ноут у ребенка автора, но сразу предупрежу ,чтоб готовила бюджет для новой хотелки.
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Ноут новый только купили, игровой.
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Так автор не хоче глючного телефону
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Я выше писала +-10тыс.
После нового игрового ноута, только айфон. Ужмитесь и купите. Обязательно за 60 к
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ужались на ноут, т.к он по нему учится и играет. А телефон для звонков, возможно для каких то мелких игр. Зачем ему дорогой тел?
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
І ще виділіть відро грошей на покупку ігр, програм і додаткового хмарного сховища
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Купите обычную звонилку. Или самсунг А какой-то. Это к Вам вопрос зачем ему дорогой телефон, если для игр и учебы есть целый игровой ноут
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Это обязательно)
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
До 10 тыс. разве это дорогой? Я например люблю когда у меня телефон летает, я ненавижу тормоза, по этому и выбираю что б ребенку более менее был.
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Так автор не хоче глючного телефону
Телефон не глючить. Перед виходом нового ios трохи може глючити батьківський контроль. Тобто я дозволила сидіти 20 хв в вайбері, а телефон пропустив не 20, а 30 хвилин.
Сам телефон нормально працює, ніяких нарікань нема.
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ для100%
На айфон? Там платні програми такі самі як і у андроїда. І безкоштовні теж такі ж самі.
У мене все що стояла на андроїді безкоштовного спокійно завантажилось безкоштовно і на айфоні.
І сховище - хто користувався ним на андроїді то так і буде користуватись на айфоні
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Если у вас летает и ребенку такой берите.
Да, 10 тысяч для ребенка у которого в ё подробности кроме позвонить закрывается ноутом-это дорого. Для среднестатистический украинской семьи.
Может Вы Автор тем сегодняшних про Германии Англии Австрия, тогда да проблема
Болтушка Му• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Ясно, автор у вас шопоголизм, при наличии игрового компа , новый телефон за 10 тыс для 10 лет- это уже понты ( в нем нет особой необходимости), а для понтов любой ребенок скажет , что нужен только айфон!)))
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
До 10 тисяч «літати» не буде )
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
До 10 тисяч «літати» не буде )
Я знаю, по этому смотрю оптимальный вариант.