Советчица Года• 15 марта в 10:25

Що дарували дітям на 16 років?

Поділіться ідеями. Гаджети, техніка - все є, та і дочка до них байдужа, міняти на новій і моделі нема сенсу. Що цікавого можна придумати?
Цідило правди• 15 марта в 10:25
За бажанням сина-гроші.
Шукаю трусики• 15 марта в 10:28
Мне дарили золото,и я буду дарить.Лучший подарок,когда все есть
Пожмаковна• 15 марта в 10:28
телефони нові
автор Советчица Года • 15 марта в 10:28
Ответ дляШукаю трусики
Золото взагалі не любить, має багато інших прикрас
Марічка• 15 марта в 10:28
Я завжди питаю.Сама не люблю несподіваних подарунків.
Але найчастіше відбувається так-дочка протягом року щось таке захоче дороге,і каже.А давай ви мені оце купите,і це буде мені в якості подарунка на майбутній день народження
Так воно і відбувається останні років 4.

Бувають подарунки вже після дня народження.Наприклад цього року так було.Чекала на нові навушники.
ПешитеБесАшипок• 15 марта в 10:29
На 16 подарували новий ноут, але вам не підходить...
На 18 донька захотіла годинник Майкл Корс і брендові окуляри, їх і дарували.
Шукаю трусики• 15 марта в 10:30
Ответ дляСоветчица Года
Когда началась война,мне золото подаренное помогло кормить семью,пока не нашли работу.Что прямо серьги с брюликами носить не будет?
Локшина на вухах• 15 марта в 10:30
Стараюсь дарить Путешествия и воспоминания
автор Советчица Года • 15 марта в 10:31
Ответ дляШукаю трусики
В неї вони є, але віддає перевагу різній модній біжутерії, це явно не те чим можна здивувати підлітка
ПешитеБесАшипок• 15 марта в 10:31
Ответ дляШукаю трусики
Молодь зараз байдужа до золота.
Моїй 22, золото як подарунок не визнає.
Купує собі всяку брендову біжутерію, золото вважає снобством.
Шукаю трусики• 15 марта в 10:31
Ответ дляСоветчица Года
Ну если удивить,то может сумка брендовая или очки,духи?
ПешитеБесАшипок• 15 марта в 10:34
До речі, автор, про сумки: зараз є якийсь супермодний молодіжний бренд, німецький. Вони шиють сумки з якогось нейлону з космічних розробок, і цей бренд дуже модний серед підлітків. Назву спробую згадати. Сумки страшненькі, але коли це підлітків зупиняло, головне, що трендово)
Барабан для дорослих• 15 марта в 10:35
Я дарила дочке именной экслибрис. Понравилось, у нее большая библиотека и книги часто бродят по рукам
Альфасамка• 15 марта в 10:36
квартиру
Девальвация• 15 марта в 10:38
Мы дарили и на 15, и на 16 гаджеты, но за все годы подарков лучшим стали эмоции. Если есть возможность и финансы, я бы подарила какую-то интересную поездку в новый город, только детально ее продумать: необычные кафе, необычные места, какой-то новый опыт. Ну или даже не поездку, а просто новый опыт. Я бы сыну если б не гаджеты, подарила бы мастер класс по обучению на мото, с последующим часовым катанием с инструктором - ему бы точно зашло такое. Ну вот что такое, что вызовет эмоцию и что необычно.
автор Советчица Года • 15 марта в 10:38
Ответ дляАльфасамка
квартиру
Їй не потрібно
Тетя Фрося• 15 марта в 10:43
Деньги. Сын все время собирает на что-то, так лет с 12 ничего не просит.
Дочке фотоаппарат дарили, она о нем очень долго мечтала.
Пишу з калідору• 15 марта в 10:45
Подарите путевку ,путешествие
ПешитеБесАшипок• 15 марта в 10:45
Ось.
Звісно, виглядає трешово, але модно серед молоді.
І майже все в солд ауті.
автор Советчица Года • 15 марта в 10:46
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ось.
І майже все в солд ауті.
Дякую, погуглю
автор Советчица Года • 15 марта в 10:47
Ответ дляПишу з калідору
Подарите путевку ,путешествие
Це буде як частина святкування теж
Семенівни сусідка• 15 марта в 10:48
На 16 лет сыну подарили наушники беспроводные. Он сам выбрал, мы оплатили. Но, в основном, дарим деньгами. Дети все время на что-то собирают
Пишу з калідору• 15 марта в 10:50
Ответ дляСоветчица Года
Це буде як частина святкування теж
У вашей дочери практически все есть ,но должна же быть какая то мечта ,которую знаете вы
Качка в тапцях• 15 марта в 10:53
В такому віці вони вже самі знають , що хочуть.
Свекруня• 15 марта в 11:11
Подаруйте сертифікат на пригоди.
1) скоро канікули, купіть їй тур Европою, може з заїздом в парк-розваг
2) білети на концерт десь в Европі
3) відкрийте крипто-гаманець, хай собі відкладає на бажане
КрестьянинДиор• 15 марта в 11:23
В мене хлопець. 16 буде через місяць. Вирішили дарувати геймерське крісло та стол
Чумачечая_• 15 марта в 11:30
брендовый рюкзак, обувь. У одноклассницы дочери есть рюкзак луи виттон и моя тоже такой хочет (14 лет).

Не, ну, может, конечно, вы семья миллионеров и у нее тех луи виттонов во всех шкафах понапихано ) Но моя бы обрадовалась, например.
Чумачечая_• 15 марта в 11:31
Ответ дляКрестьянинДиор
о, мальчикам проще, да ) Мы своему дарили огромный выгнутый геймерский монитор, он был счастлив )