размахер• 11 апреля 2025
Телефон для ребенка 10 лет, какой?
Нужно обновить ребенку, что бы не дорогой . Какой у ваших детей?
Замурмишка• 11 апреля 2025
В какие дали должен ’летать’телефон при наличии игрового ноут для десятилетки
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Телефон не глючить. Перед виходом нового ios трохи може глючити батьківський контроль. Тобто я дозволила сидіти 20 хв в вайбері, а телефон пропустив не 20, а 30 хвилин.
Сам телефон нормально працює, ніяких нарікань нема.
Підглючує....а вже непідглючує...стандартні відмазки огризкоманів, які ніколи не визнають що той огризок не варта тих грошей і є обективно кращі і дешевші моделі
Ну то таке...хто до чого привик
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Если у вас летает и ребенку такой берите.
Да, 10 тысяч для ребенка у которого в ё подробности кроме позвонить закрывается ноутом-это дорого. Для среднестатистический украинской семьи.
Может Вы Автор тем сегодняшних про Германии Англии Австрия, тогда да проблема
Нет, вы ошибаететсь) У ребенка есть бабушки и дедушки, которые подарили деньги, ему исполнилось на днях 10 лет, это подарки.
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
А при чем тут ноут к телефону? Я например не играю, имея игровой компьютер, но телефон у меня должен летать, а не подвисать при открытии програм и мессенджеров.
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Если других проблем нет у ребенка и Вы до следующего ДР все хотели закроет, тут уйму вариантов написали уже
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Да, я сижу просматриваю в интернете что мне тут написали.
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Ну то таке...хто до чого привик
Ви не розрізняєте «глючить телефон» і «глючить окрема програма»?
Я досить довго ходила з різними телефонами. Довше всього були самсунги (в тому числі і флагмани). Я можу багато чого з чим порівняти. То ж не треба мені розповідати про «огризкоманів». Айфон - звичайний телефон. Як і всілякі інші такого ж цінового сегменту.
Якщо Ви вважаєте що Ваш більш дешевий телефон кращий за будь-який айфон - маєте право. Але не треба розказувати що у когось «огризки» чи ще шось, якщо Вам вони не подобаються і не потрібні
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Да все понятно. Вам уже посоветовали. Летать-это как у Вас или айфоны.если ноут для учебы еще. То в телефоне не лучше ли чтоб не в месенджерах, а в реале ребенок общался,гулял?
Невидимка Майя• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Я знаю, по этому смотрю оптимальный вариант.
Подивіться самсунги А серії. Вона у них доволі вдала. Там ціна, правда, буде трохи більше.
Ну або можна вживаний айфон, але не зовсім старий.. там теж треба дивитись що б оновлення ще заходило роки 2-3 хоч ))) я своєму брала в Ябко. То норм рік відпрацював )
Ксіомі та оппо не пораджу, бо саме ними не користувалась.
размахер
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
При возможности всегда выходит гуляет во дворе, переписывается редко в месседжах, телфон его ещё не поглатил), больше мой компьютер, большой монитор ,сидит играет но я гоняю.
100%• 11 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Про цінову категорію не погоджуюся
Айфон за 60 000 програє по всім пунктам томуж самсунгу за 60 000, про більш буджетні бренди за 60 000 і самсунга взують
А так то ходіть з чим хочите...просто я не розумію ті оди айфону якщо обєктивно він буде гірший за аналог в тій ціні
naxodki_youtube• 11 апреля 2025
В телефоні має бути нормальна оперативка і достатньо пам*яті - у дітей в школі/ліцеї вайбер чати, при потребі має запускатись Zoom (уроки) і більш-менш хороша батарея. Краще купити нормальний телефон і не міняти роки 3 , у нас до того був Ксяомі, швидко злетів (в одного) екран і ремонт був дорожче б, а в другого (двоє дітей) - бокова кнопка розблокування не реагувала
naxodki_youtube• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Это дорого.
він на багато років буде хороший , я за то, щоб техніку купувати на багато років. Можна і іншу лінійку Самсунг розглядати
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ дляразмахер
Так и отлично! Ребенок-золото! Не портите его пока это возможно.
Телефон серьезно просто обычный возьмите
Замурмишка• 11 апреля 2025
Ответ для100%
Про цінову категорію не погоджуюся
Чистые понты айфон, в 10 лет впринципе дурость.
Мафиозная• 11 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
iPhone 16 pro max. Не экономьте на ребёнке
Нащо він десятирічній дитині,це навіть не підліток
Невидимка Майя• 12 апреля 2025
Ответ дляnaxodki_youtube
На багато років - то для дорослого )
Не у всіх дітей телефони довго живуть :)
размахер
• 12 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
На багато років - то для дорослого )
Согласна, нет смысла в дорогом, когда уже будет более осмысленный тогда и будет лучше. Даже у старшого ребенка, вроде и очень аккуратный , но на уроке просто выпал с рук и упал на пол углом, экран разбит, хотя за месяц поставили новую броне пленка, пленка цела, стекло разбилось, ремонт 2500грн