Херсон це Україна• 11 апреля в 21:23
Вы работаете на удалёнкеили в реале?
Результат:
вже голосів:
49 (68.06%)
Удалёнка
14 (19.44%)
Реал
9 (12.5%)
Не работаю
Бюст Березуцкого• 11 апреля в 21:27
Работала дома на удаленке. Уволилась. Ищу работу в реале, не хочу сидеть в четырех стенах.
Пожмаковна• 11 апреля в 21:27
Гібрид: пон, вт., чт дома. Середа, пт на роботі. Прекрасний графік.
Сладкий лимончик• 11 апреля в 21:35
Ответ дляПожмаковна
Згодна, ідеально) Працювала так колись. І на роботу не щодня, і вдома не загрузаєш. Зараз повністю віддалено, то навіть наряди вигуляти нікуди)