ТАЗератти• 11 апреля в 22:57
Дитина хворіє і почала дивно рухати очима
У дитини була температура висока, дала нурофен, впала до 35.8. Дивлюсь, а вона почала очі закатувати, як наче кліпає, а очі ідуть то вверх то вправо, вона не контролює це. Каже втомилась, спати хоче.
Дуже злякалась, завтра ще вихідний. Дитині 4. У когось було таке?
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:01
Ответ дляФенте Фря
До невролога заверніться. І зробіть еег з записом сну .
Капець, невже це воно, у нас є передумови(((
Фенте Фря• 11 апреля в 23:02
Ответ дляТАЗератти
Воно, це Ви про що?
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:03
Ответ дляКумедна
До лікаря швиденько
Донька вже спить, завтра буду писати лікарям, зробила відео
Мороженная курица• 11 апреля в 23:03
Може судоми від температури... але,щоб не накручувати себе,краще зателефонувати в швидку
Фенте Фря• 11 апреля в 23:03
Ответ дляТАЗератти
Епі активність
По опису схожа картина, але потрібно зробити обстеження
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:04
Ответ дляМороженная курица
Температура була навпаки дуже низька вже пару годин
Вельми шановна• 11 апреля в 23:08
Снимите видео и покажите неврологу. Не паникуйте, даже если это эпи приступ, то ничего Вам даже скорая делать не будет. Положите ребёнка на бок это снимет приступ.
Вельми шановна• 11 апреля в 23:09
Ответ дляТАЗератти
Норму препарата не превышали?
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:09
Ответ дляВельми шановна
Так, я відео зняла. Вона точно була при свідомості при цьому, просто очі самі по собі ходили, а потім просто довго кліпала, при цьому розмовляла зі мною
Вельми шановна• 11 апреля в 23:10
Ответ дляТАЗератти
Капли в нос не капли?
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:11
Ответ дляВельми шановна
Норму препарата не превышали?
Ні, весь день була температура 38.5, о 4й дали по вазі, о 21 така фігня почалась. І каже дуже спати хоче
Вельми шановна• 11 апреля в 23:13
Ответ дляТАЗератти
Если был приступ, то да ,будет спать. Всё прошло. Не паникуйте.
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:13
Мені здалося що вона як засинати на ходу почала , хоча раніше не було такого (
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:13
Ответ дляВельми шановна
Капець((
Кумедна• 11 апреля в 23:18
Ответ дляТАЗератти
Нащо ви збивали 38,5??
Коко Шанель• 11 апреля в 23:21
Ответ дляТАЗератти
Епі....
Коко Шанель• 11 апреля в 23:23
Ответ дляКумедна
Нащо ви збивали 38,5??
Якщо у дитини є епісиндром, там навіть до 38 не чекають, збивають зразу.
Коко Шанель• 11 апреля в 23:25
Ответ дляФенте Фря
Не факт
Звичайно, не факт. Щоб був факт треба еег зняти і піймати. Але за описом дуже схоже.
Автор, якщо ви у Києві, то робіть еег в інституті серця, якщо там ще працює Наталія Юріївна. У Києві вкрай мало фахівців, які вміють робити еег за правилами і гарно її розшифровувати. Це, звісно, платно. Але цьому лікарю можна довіряти.
ТАЗератти
• 11 апреля в 23:28
Ответ дляКоко Шанель
Нажаль не у Києві, а за кордоном. Але мабуть поїдемо в ужгород на обстеження, бо там є гарні лікарі.
У дитини є незначні порушення цнс після пологів, було багато шансів що все буде добре, я дуже боялась що щось почнеться. Ми 2 р робили вже еег і все було ок. Раніше були міоклонії сну і ось це почалось.
Фенте Фря• 11 апреля в 23:29
Ответ дляКоко Шанель
Підкажіть фамілію Наталі Юрівни. По всі варіантам де зробити еег , а саме ще з записом сну про таку лікарку вперше чую .
Фенте Фря• 11 апреля в 23:30
Ответ дляТАЗератти
В Ужгороді є варіанти до кого звернутись .