ТАЗератти• 11 апреля в 22:57

Дитина хворіє і почала дивно рухати очима

У дитини була температура висока, дала нурофен, впала до 35.8. Дивлюсь, а вона почала очі закатувати, як наче кліпає, а очі ідуть то вверх то вправо, вона не контролює це. Каже втомилась, спати хоче.
Дуже злякалась, завтра ще вихідний. Дитині 4. У когось було таке?
Коко Шанель• 11 апреля в 23:32
Ответ дляТАЗератти
Нажаль не у Києві, а за кордоном. Але мабуть поїдемо в ужгород на обстеження, бо там є гарні лікарі.
У дитини є незначні порушення цнс після пологів, було багато шансів що все буде добре, я дуже боялась що щось почнеться. Ми 2 р робили вже еег і все було ок. Раніше були міоклонії сну і ось це почалось.
Епілептологів в Ужгороді немає. До війни було два місця для людей з епі: у білій церкві дітей гарно діагностували і у Києві на території психлікарні був епіцентр, туди їхали з усієї України.
Як будете робити еег, її мають робити у неосвітленій, темній кімнаті, при повній тиші. І там вже подаються звукові та світлові сигнали. Мало хто дотримується таких вимог, а від цього залежить результат. Плюс лікар має бути гарний, що розшифровує еег. Таких одиниці насправді.
Коко Шанель• 11 апреля в 23:33
Ответ дляФенте Фря
Підкажіть фамілію Наталі Юрівни. По всі варіантам де зробити еег , а саме ще з записом сну про таку лікарку вперше чую .
Чесно, не знаю. Вона була одна там. Там єдиний кабінет де роблять еег. Її можу рекомендувати з чистою совістю,дійсно фахівець і робить за протоколом.
автор ТАЗератти • 11 апреля в 23:33
Ответ дляКоко Шанель
Дякую
автор ТАЗератти • 11 апреля в 23:38
Завтра відправлю відео нашому неврологу , подивлбсь що вона скаже
Коко Шанель• 11 апреля в 23:39
Ответ дляТАЗератти
Дякую
Будь ласка. Здоров´я малечі.
Пам´ятайте, що краще перестрахуватися. Може виявитися, що у дитини не епі, а неврологія, наприклад. Але якщо епі, то краще починати лікування зразу і прибрати всі подразнюючі фактори. У мене було два випадки в житті, коли епі діагностувалася в дитячому віці, а в дорослому житті у обох цих дівчаток епі була в ремісії, у них були власні діти, робота і звичайне життя. А в когось навпаки - діагностують в старшому чи дорослому віці - і пожиттєво ліки. Але на ліках теж є життя. Єдина порада - берегти голову, як кришталеву вазу, ніяких ударів в голову (м´ячем, падінь), режим, обов´язково нічний сон. Це від епілептологів, але воно зайвим нікому не буде.
Партизанка• 11 апреля в 23:40
А яка була температура?
Фенте Фря• 11 апреля в 23:41
Ответ дляКоко Шанель
В бЦ як було так і є якщо Ви про епінет , а не про те місце де приймає лікарка з Києва ( не памʼятаю фіо) , в Києві на колишній Фрунзе 103 Харитонов
Коко Шанель• 11 апреля в 23:42
Ответ дляТАЗератти
Погугліть тут старі теми.
Мене колись дівчина звідси додала у групу у вайбері для батьків таких діток. Там відео викладають своїх малих, ви зразу зрозумієте схоже чи ні. Або своє викладете і дівчата підкажуть. Невролог не вміє в Україні лікувати епі. Раніше це була спеціалізація психіатра, зараз невролога. Але їх не вчать цьому. Мені два неврологи прямо казали, що мають вести епі, але не вміють це робити. Тому їх максимум - виписати рецепт на пільгові ліки за призначенням епілептолога (якого шукаєш сам на платній основі).
IQ 80• 11 апреля в 23:45
Ответ дляТАЗератти
Ні, весь день була температура 38.5, о 4й дали по вазі, о 21 така фігня почалась. І каже дуже спати хоче
При эпи статусе температуру сбивают с 37,7 уже , не тянут до 38,5.
IQ 80• 11 апреля в 23:46
Ответ дляТАЗератти
Мы тоже в Ужгороде бесплатно обращались к эпилептологу Тарасу Студеняку и нейрохирургу по записи.
IQ 80• 11 апреля в 23:47
Ответ дляКоко Шанель
Звичайно, не факт. Щоб був факт треба еег зняти і піймати. Але за описом дуже схоже.
Автор, якщо ви у Києві, то робіть еег в інституті серця, якщо там ще працює Наталія Юріївна. У Києві вкрай мало фахівців, які вміють робити еег за правилами і гарно її розшифровувати. Це, звісно, платно. Але цьому лікарю можна довіряти.
Почему это мало ? Один из лучших Надоненко. И делает и расшифровывает.
IQ 80• 11 апреля в 23:48
Ответ дляКоко Шанель
С чего вы взяли ? Есть
автор ТАЗератти • 11 апреля в 23:48
Ответ дляIQ 80
Нещодавно хворіла на грип, десь півтори місяці назад, температура була 40.1, не було нічого подібного. Нам не ставили апі статус , казали все добре
Фенте Фря• 11 апреля в 23:52
Ответ дляIQ 80
Надоненко якраз один з гірших
IQ 80• 11 апреля в 23:52
Ответ дляТАЗератти
Я бы сбивала температуру ребенку с неврологией и миоклониями. Берите ваши все заключения с собой старые, чтоб могли сравнить с новым.
IQ 80• 11 апреля в 23:54
Ответ дляФенте Фря
Надоненко якраз один з гірших
Нет. И он пишет у Сторожука ээг. Это явно не худшие специалисты. Ликарська практика, Малец тот же уровень.
Фенте Фря• 11 апреля в 23:54
Ответ дляIQ 80
При чому темп та статус? Темп збивати потрібно одразу лише якщо в анамнезі мають місце фебрильні судоми
автор ТАЗератти • 11 апреля в 23:58
Ответ дляКоко Шанель
Погугліть тут старі теми.
У вас не залишилось ще тієї групи?
Фенте Фря• 11 апреля в 23:58
Ответ дляIQ 80
Надоненка хвалили лише в 13-х роках , бо він перший робив нічне еег . На сьогодні якість не дуже . Малець малу розпіарити , але щось одразу взялась до оперативного втручання , хоча вже два роки як попустило
IQ 80• 12 апреля в 00:02
Ответ дляФенте Фря
Нормально все с Надоненко.
Фенте Фря• 12 апреля в 00:05
Ответ дляIQ 80
Нормально все с Надоненко.
Кому норм кому ні . Спорити не буду : у всіх різні пріоритети
Фенте Фря• 12 апреля в 00:31
Ответ дляТАЗератти
У вас не залишилось ще тієї групи?
Група закрита. Її не можна знайти в пошуку . Напишіть номер тел -я додам Вас в групу
Коко Шанель• 12 апреля в 01:00
Ответ дляТАЗератти
У вас не залишилось ще тієї групи?
Ой, ні. Як міняла телефон останній раз, то вайбері злетів без збереження контактів і груп. Там треба щоб хтось вас додав, самостійно додатися не можна. Ви можете тут створити тему якось анонімно і попросити дівчат додати.
Протру пилюку• 12 апреля в 02:26
Может это нистагм?
Кумедна• 12 апреля в 10:59
Ответ дляКоко Шанель
Якщо у дитини є епісиндром, там навіть до 38 не чекають, збивають зразу.
А його не було раніше, це ясно зі слів автора