anutka-e220• 12 апреля в 13:57
Ответ дляbegovelik
І чому він такий сухий?
Ну можна припустити, що це оземпік.Тим більш що в нього діабет і давно.
Просто гостья• 12 апреля в 15:11
Ответ дляanutka-e220
Сухий,а не худий
там все мокре на фото-і сідало оте,і асфальт навкого,один Пецька сухий,як наче навіть хмари його стороною оминають
anutka-e220• 12 апреля в 18:33
Ответ дляПросто гостья
Сухий,а не худий
Я навіть і подумати не могла що ви не здогадаєтесь чому він сухий в цьому сенсі.Якщо на вулиці йшов дощ,то ви там тільки мокрою можете бути?