Просто каралева• 12 апреля 2025
Дівчатка, потрібна невеличка домога
Може у кого є фото , як ви готували вареники ?
Саме фото , наприклад розказаного тіста , або будь якого процесу приготування
Зазделегідь вдячна
Просто каралева
• 12 апреля 2025
Ответ дляПосле 18
Самое прикольно, что фото с советчицы тоже будут гуглиться)))
А может учительница по технологиям и сама тут подсиживает потихоньку. Вот неудобно то будет)
Там вчитель ))))
всегдаДаДа• 13 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
)))
Дитині дизайн і технології дз - зліпити вареники
Щось наліпила, воно не ліпеться, якийсь ком а не тісто , все до рук липне , я навіть допомогти нічим не можу, бо тісто не вмію завишуватм
то муки додавайте... мля...
яблуко від яблуні, як то кажуть