Зілля до весілля• 12 апреля в 23:56

А вы смотрите трансляцию с Коачеллы?

Гага как всегда топчик!
Лепетун• 13 апреля в 00:01
Нє, завтра луки подивлюся. Оце натрапила на дівку Дюплантіса. Бохо кроше костюм - шорти і блуза.
Ланочку слухала і кусочок кліпа, нову пісню, вчора вийшла ’ Генрі , камон’
Нагайна• 13 апреля в 00:09
Впервые слышу. Что такое Коачелла ?
автор Зілля до весілля • 13 апреля в 00:18
Ответ дляНагайна
Впервые слышу. Что такое Коачелла ?
Это фестиваль музыки в Штатах, крупнейший или один из. Несколько дней живых выступлений топовых, популярных музыкантов
Лепетун• 13 апреля в 00:50
Ответ дляЗілля до весілля
Знатна тусовочка музикантів, художників, різних митців , і селебритіз в Каліфорнійській пустелі.
В нас був Казантип. В Англії Глостенберрі. В цьому році там Кейт Мосс була Сієна Міллер , Кара Делевінь, Алекса Чанг, і London Grammar виступали, по багнюці лазили в чоботях. .
Перед Коачеллою був знаменитий Woodstock. Трьохденний фестиваль кінця ери хіпі і початку секс революції.
’Peace, love and Happiness’- це звідти.
Останні роки Коачелла мені так собі, але тримаю руки на пульсі .
Айконік Катя .
Шалена невинність• 13 апреля в 01:26
Глянула трохи, але мої ульти Енхайпен виступатимуть в 6.45 ранку по нашому часу, то потім запис подивлюсь.
Гага клас, після неї глянула на Лісу, вчергове зрозуміла, чому ніколи не любила Блекпінк.
Завтра ще одне таке саме буде виступати, її колєжанка по БП - Дженні. Гляну, наскільки роздягненою вона буде на цей раз, вона все не полишає надію знайти і собі мішок з грошима, як Ліса, тож з кожним виступом роздягається все більше)
автор Зілля до весілля • 13 апреля в 01:28
Ответ дляЛепетун
’Peace, love and Happiness’- це звідти.
Айконік Катя .
Я включила ради Гаги, там ее полноценный концерт с декорациями, нарядами, мини спектаклями. И очень жду Green Day, надеюсь я не пропустила) если нет, в записи гляну, обожаю их
Шалена невинність• 13 апреля в 01:31
Ответ дляЗілля до весілля
Я вчора в інсті натрапила на розклад виступів на обидва тижні, але запам´ятала тільки Енхайпен, а тепер жалкую, що не заскрінила(
А більше ніде знайти не можу(
автор Зілля до весілля • 13 апреля в 01:32
Ответ дляШалена невинність
А більше ніде знайти не можу(
У меня только такое есть, но оно какое-то не очень понятное
Лепетун• 13 апреля в 01:35
Ответ дляЗілля до весілля
Я теж подивлюсь. Хочу також на Марину енд зе даймондз глянути, яка зараз просто Марина.
Дивно, Кендал Дженнер одяглась класично, наче плаття Діор.
Гага супер! 🤝
Шалена невинність• 13 апреля в 01:37
Ответ дляЗілля до весілля
Так, це погане(
Мені трапився справжній розклад, хто на якій сцені і з часом виступів.
Реально я лохина, ну чого не заскрінила((
Лепетун• 13 апреля в 01:38
Ответ дляЗілля до весілля
Набирайте Coachella 2025 lineup в гугл і на сайт

https://www.coachella.com/lineup

https://www.coachella.com/schedule
автор Зілля до весілля • 13 апреля в 01:40
Нашла вот 1 неделя