ДаЗдраПерма• 13 апреля 2025

Рослина у ванній кімнаті підвішена із стелі - так чи ні?

В мене у ванній велике вікно біля душової
Я думала рослину повісити
Чи на стіну чи на стелю
Хтось таке робив?Це красиво? Чи бабушкін стайл?
Чи просто поставити таку підставку на підлогу?
Плекаю думи• 13 апреля 2025
Подставка. Но хз как в ванной выживать будут цветы
Мой_ужин• 13 апреля 2025
Вы в селе живёте? У вас там растительность повышена??
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2025
Ответ дляМой_ужин
Та ні
В Києві я
Prervana• 13 апреля 2025
И то, и другое. Цветочки в ванной это прекрасно) у меня там спатифиллумы растут и жирный замиокулькас. Довольны жизнью.
Плекаю думи• 13 апреля 2025
Ответ дляPrervana
И то и другое - это что? Цветы искусственные из потолка тоже висят?
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Живі я хочу
Prervana• 13 апреля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Пусть и подвешивает растишку, хедеру например, и ставит на подставку какой-нибудь фикус. Вот что означает ’и то, и другое’
Цветы в санузле живые, речь о санузлах с естественным светом, с окнами
parele• 13 апреля 2025
На Алі є дуже прикольні горщики, де рослини ростуть ніби до гори ногами, можна над вікном повісити.
В мене на стінах біля невеликого вікна висять такі квіти, є ще парочка. В іншому с/в є на підлозі на підставці, та на шафі.
Квітів мало не буває)
ХаДиДиШь• 13 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Живі я хочу
Квіти у ванній дуже гарно, вам пощастило, що є вікно
Сливочная пенка• 13 апреля 2025
Ответ дляПлекаю думи
’у ванній велике вікно біля душової’
якщо ще й сонце потрапляє - то чудово будуть рости

Автор, загугліть ’тіландсія атмосферна’ - за рахунок підвищеної вологості можна взагалі не поливати і якраз можна підвісити
Плекаю думи• 13 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Живі я хочу
Красиво и современно на подставке. Под потолком хоть живые, хоть искусственные - отстой.
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля 2025
Подивіться на Answer. Там так багато крутих, сучасних кашпо та підставок для кімнатних рослин.
Якщо дозволяє площа, я би обрала і підвісне, і на підставці.
Бибер-анонимер• 13 апреля 2025
И то, и другое.
Мой_ужин• 13 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Та ні
В Києві я
Вам надо там те цветы? Это же ванна....
Кукусик• 13 апреля 2025
Очень красиво. Я бы повесила орхидею или чтото бромилиевое в мох. Или панно из мха.
Бабуся Бетман• 13 апреля 2025
Сама думала про кімнатні рослини у ванній кімнаті. Колись навіть була рослина підвиду ’тіландсія´, але вона занадто любила воду а клімат у мене не тропічний,тому не прижилася. Я подумувала у ванні спробувати повісити плющик, і як він буде почуватися. Кашпо вже плела із джгута (відео знайшла в ютубі), можно таке ж кашпо спробувати сплести із поліпропіленової нитки (нитки для мішків) і підвісити на вікно. У блогерів які займаються квітами і є квіти у ванні використовують лампи для квітів додатково.
автор ДаЗдраПерма • 13 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А в мене великк вікно у ванній