Печенюшка• 13 апреля 2025

Блогеры, которые освещают трагедии

Как вы относитесь к блогерам, у которых в сториз гульки, распаковки, потом картинка Суми це біль и дальше гульки, распаковки.
Тошнит от этого говна. Тут я сделала бровки и губки, а потом ой какая трагедия
Штора с кисточкой• 13 апреля 2025
и что, теперь ей не жить, если война?
Добрая свекровь• 13 апреля 2025
Я не смотрю и не парюсь
Безпорадна Кроко• 13 апреля 2025
Их задело. Поделились.
Их блог, что хотят, то и постят
40каградусная• 13 апреля 2025
И что? Она что ли разбомбила город? Захотела и рассказала, или ей сесть и оплакивать?)
Пік Антна• 13 апреля 2025
Ну а як? Завести для цього окремий канал?
Чи краще зробити вигляд, що нічого не відбулося?
дамаАмстердама• 13 апреля 2025
Ну да, странно выглядят эти сторис между фото ж-ы в лифте и стаканчика кофе
автор Печенюшка • 13 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Воооот я и про это
Молчавочка• 13 апреля 2025
Можливо востаннє зробила ті губки, жити потрібно зараз
Носки на подтяжках• 13 апреля 2025
Просмотры накручивают это их работа выкладывать все что видят и слышат
Анонимарик• 13 апреля 2025
Не дивлюсь нікого. Але не засуджую. Губки, розпаковки це її робота, якщо вона блогер. Хоча б не мовчить, а якщо ще й збори постить, то +
автор Печенюшка • 13 апреля 2025
Ответ дляПік Антна
Хотя б иметь какой то мозг, и после картинки с трагедией через час или два дальше не постить свои гульки
Пік Антна• 13 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Гляньте на вулицю: люди розважаються, веселяться, гуляють. Чому на них не кидаєтесь?
Можливо, тому що ви вважаєте лицемірство чеснотою, що гуляти можна, с показувати - ні?
Тро Нью-Йорку• 13 апреля 2025
У мене сьогодні пів дні вихідних нарешті. Пішли ковбаски посмажити.
І читаю про Суми, а там поруч живе рідна племінниця з родиною.
Подзвонили - нащастя жива, хоча дуже тряхнуло. Як раз збирались гуляти і повернулись додому, що щось забули. Якби не забули - були б епіцентрі вибуху.

Подякували що живі, підтримали і далі смажимо ковбаски. Чи що потрібно робити? Зробити трагедію, а вихідний перетворити на траур, особливо дитині?
Чи їхати туди? Чи що?
В кого тако було• 13 апреля 2025
Не слежу за такими. Не интересны их гульки, распаковки и бровки
Неваляшкина• 13 апреля 2025
Никак, не отношусь. Тут хоть бы с собой разобраться, делать нечего ещё за блогерами следить. Не хочу ещё время тратить на осуждение кого то..
Краля-Галя• 13 апреля 2025
Трагедия. Но мы в этой трагедии живём 24/7 четвертый год. Что прикажете делать? Сидеть и страдать? Жизнь то продолжается, как бы страшно это не звучало. Очень печально, горько и страшно, но! остальные люди должны жить и работать дальше. Привет из Харькова!
Глубоководная селедка• 13 апреля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку

Чи їхати туди? Чи що?
За логікою - сидіти та плакати. Ось що.
Джонсонюк• 13 апреля 2025
Автор, тут вас не поняли, что и не очень то и удивительно)))
Да, я вас поддерживаю. Это как минимум странно выглядит.
Котики-муркотики• 13 апреля 2025
То страшна трагедія, я з дитиною вийшли купити м´яча грати в футбол.. весна, одразу ж розповіла про балістику . Повторила , що бігти в укриття, додому хто ближче живе ( у нас нема їх, а балістіка прилітає знаєте як,Чернігів ) . Але живемо.. якось .
Кusalochka• 13 апреля 2025
Нормально отношусь, это их работа.
Ряженка• 13 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Воооот я и про это
Про что? Вы не едите и не пьете?
Котики-муркотики• 13 апреля 2025
І так ,хтось плаче, хтось скаче . В 22 році виїздили з Чернігова .. реалії різні. Без їжі 2 суток , пусті магазини- і Захід України, де повним ходом готувалися до Великодня і жили звичайним життям , пічні, гулянки , без коменданського часу . Їм не жити також було?
Тро Нью-Йорку• 13 апреля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
За логікою - сидіти та плакати. Ось що.
Сподіваюсь це сарказм.
Якщо ні - чим це допоможе людям в Сумах?