40каградусная• 13 апреля в 15:10
Норм меню на схудненні?
Сніданок 498 ккал: шматок бородинського хліба,вялене філе куряче, овочі. На десерт творожна галета з ягодами( без цукру всі десерти)
Обід 608 ккал: кукурудзяна каша на воді, варений восьминіг, варений буряк, яйце, рукола. На десерт 5 шт фундука
Вечеря 515 ккал: вівсяна каша на воді довгого варіння, шинка куряча Добров, варений буряк. Десерт пастила яблучна
Як ухурделю• 13 апреля в 15:52
я не експерт по меню загалом, але шинку б поміняла на куряче філе чи щось інше білкове але наближене до натурального
40каградусная
• 13 апреля в 15:55
Ответ дляЯк ухурделю
Таке є в раціоні. Просто для довготривалого утримання без зривів потрібне різноманіття. Ну от тут пишуть про 1200 ккал. І як довго вони так протримаються?
Як ухурделю• 13 апреля в 15:56
Ответ для40каградусная
так згодна, особливо якщо є активність додаткова
Люблю_смаколики• 13 апреля в 15:58
Ответ дляМост_Устал
Везет
В чем? Что готовить не люблю? Что в магазин ходить не люблю? Или что больше занимаюсь, чем ем?
Дома бывает йогурт творог пару яиц.
Сегодня сковородка мяса. Заставила себя сготовить. 😂
Я яблоки Семеренка
Ещё за слойками с сыром надо выйти
Дома бывает йогурт творог пару яиц.
Я яблоки Семеренка
Ещё за слойками с сыром надо выйти
Мастер Класс• 13 апреля в 15:59
Ответ дляБочка порохУ
Я худну тільки на 1200. До спорту відношення не маю, робота сидяча.
А что вы едите и сколько раз в день на 1200?
Фенте Фря• 13 апреля в 16:32
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дома бывает йогурт творог пару яиц.
Я яблоки Семеренка
Ещё за слойками с сыром надо выйти
Дома бывает йогурт творог пару яиц.
Я яблоки Семеренка
Ещё за слойками с сыром надо выйти
Так есть доставка
Майор Медуза• 13 апреля в 17:26
Ответ для40каградусная
За день 118г білку і 210 вуглів
отлично! а жиров 33 всего? это мало, хотя бы 50 нужно
Майор Медуза• 13 апреля в 17:29
Ответ для40каградусная
Дівчата, хто пише, що на такому б прибавляли. А що ви їсте???і на яку калорійність? Чи слідкуєте за БЖУ? Так, в мене повноцінні прийоми. Але я слідкую за їх балансом. Наприклад,те що написала, має такий БЖУ:118/51/210. Ставка на білки та вуглі, жири обмежую.
І додати до цього активність: 4-5 функціональних тренувань і щодня від 4 до 12 тис кроків ( в залежності від обставин)
если жиров 51, то у вас 1771 калл выходит. что-то вы не то считаете. жиры - 9, бели угли - 4 калории. посчитайте. 118+210=328 328 на 4= 1312. и жиры 51 на 9 = 459. итого 1771
40каградусная
• 13 апреля в 19:04
Ответ дляМайор Медуза
51 жирів
40каградусная
• 13 апреля в 19:06
Ответ дляМайор Медуза
То не я рахую, а застосунок
Майор Медуза• 13 апреля в 22:23
Майор Медуза• 13 апреля в 22:25
Ну в принципе 1800 калл это не так уж и много) может и будете худеть, я ж не знаю ваших данных