Аноним_1857• 13 апреля 2025
Куда можно определить взрослого неходячего инвалида?
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
нормально справлялась, ей как раз все нравилось
Правда лежачему это явно не нравилось, потому как одному это не посильно, но конечно, дешевле намного
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
с чего вдруг? доволен был, прожил 4 года в абсолютной заботе, любви и ушел с умиротворением
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
ничем не лучше
Детям в интернате тоже лучше, верно?
Ms. Похвала• 13 апреля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Сорри, вы не додумались купить противопролежневый матрац и нанять медсестру, чтобы за разной ухаживала? Да, у нас в стране п...ц с отношением к таким больным, но есть интернет, есть специальные форумы, где люди делятся опытом.
От і збираю досвід. Свекруха зломала 2 хребці, лежить 3 місяці. Викликали лікаря додому, вона сказала, що готуйтесь, вмирає, в неї метастази по всьому тілу. Свекр не хотів її в лікарню везти, хотів щоб дома померла. Через 3 місяці погодився на лікарню, там настояти щоб зробили КТ, виявилося, що немає в неї ніяких метастазів, а поломані хребці.
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Детям в интернате тоже лучше, верно?
причем тут дети? мы про другое говорим, не перескакивайте
ТихоЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Что мешает вам приехать или её к себе забрать?
Я например не собираюсь досматривать свекровь и жертвовать своей жизнью, с какой стати.
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Вы камеры ставили? Я поставила и 3 сиделок гнала поганой метлой
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
каюсь, вначале подсматривала, нам повезло с ней
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
При том же, бросить родителей и детей это равноценно
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
никто никого не бросал, всем бы еще такую заботу
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляТихоЯ
И правда 🤦
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Тогда супер, вам реально повезло, а мне нет
Манка Я• 13 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я також шукаю зараз куди покласти свекруху. Обзвонила безліч цих пансіонатів. Оця відсутність лікарів мене лякає. В неї пролежень. Його потрібно якось лікувати . Вона може впасти з ліжка, тобто потрібне спеціальне медичне ліжко з бортами і там де спинка підіймається. Цього ніде немає. Знімають приватні будинки з інтер´єром аля Пшонка стайл, із звичайними ліжками. Мене беруть сумніви у адекватному медичному догляді там
то жомовьеся і самі купіть і встановіть там жля нкї ліжко
для лікувагня пролежнів не потрібен весь час лікар поряд
Ms. Похвала• 13 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
В неї та стадія, коли кожного дня хірург робить перев´язку
Кундалина• 13 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Дивлячись який діагноз. Можна в паліативне відлілення
а кто туда направляет и с какими диагнозами?
Манка Я• 13 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
тоді стаціонар потрібен
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляLike-995b
В хоспис или частный пансионат. Я пол года ухаживаю за лежачим папой. Это как каторга., ни заболеть , ни отдохнуть. Позавчера с температурой под 40 шла менять памперс и кормить. Как зомби. Но это папа. А если бы свекровь например, я бы этого не делала
Ну муж делал бы, пока вы семью обеспечивает, все решаемо
Мама фіфті цента• 13 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Хороші діти. Охєрєть.
у тих дітей є свої діти. А бабця ризикує життями онуків, і таки да,скоріше всього їй не щкода тієї людини,котра з нею залищається тут.
Мая мати їхати не хоче. мушу бути поряд. ((.
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Какую? Сплавить в пансионат?
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Какую? Сплавить в пансионат?
обеспечить достойным досмотром
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
обеспечить достойным досмотром
Пансионат с достойным досмотром от 700 баксов, вы точно таким обеспечили?
Бюст Березуцкого• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
как я обеспечила писала выше, вы уже забыли
Умничка-помощничка• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Детям в интернате тоже лучше, верно?
Коли лікар відмовляє в постановці діагнозу, то лише в приватному закладі приватний лікар покращив стан. Син на службі, а другий заборонив заходити у житло усім і викликали поліцію навіть на онучку. Ваш чоловік може доглядати за батьком з деменцією,коли служить далеко? Три спроби підриву 9-поверхівки газом то вам таких треба сусідів і нікого рідного поруч.
Умничка-помощничка• 13 апреля 2025
Ответ дляТихоЯ
Вище є бажаюча, що на дітей в інтернаті тему переводить
Умничка-помощничка• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Абсолютно всегда это реально и лучше, но не все дети хотят досматривать
Як може військовий з фронту доглядати? От поясніть. Хворий батько з деменцією у мого друга. Квартиру відписав іншому сину, який забороняє заходити в хату іншим і сиділкам теж. Сам виїхав (легально). За діагноз лікар встановив ціну. Таких грошей нема.
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну так это надо решать, мой отец тоже и газ включал и воду в удлинитель лил и вазоны с 4 этажа выбрасывал. Это сложно, но это надо.
Сын может не служить, если отцу оформят инвалидность.
Українська зірочка• 13 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А как сын второй запрещает, если он выехал?
Военный может оформить инвалидность отцу и приехать его досматривать. Ну или вы есть, что вам мешает его досматривать? Мой муж смотрел за моим отцом.
Ms. Искренность• 13 апреля 2025
Ой, как страшно
’... Лёгкой жизни я, дурак, просил у Бога.
Лёгкой смерти надо бы просить...’
Не дай Бог оказаться на месте такого лежачего-ни сам не живёшь, ни другим не даёшь.
Лёгкой смерти надо бы просить...’
Умничка-помощничка• 13 апреля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не може, бо треба гроші і бути там. Я на добрих початках зводила до лікаря дідуся, коли він ходив ще. Але лікар прямо сказав, що я чужа людина і звинуватив у корисних мотивах або дура. І до чого я??? Щоб за взлом квартири справу шили? Я живу далеко,нічого не маю до них взагалі. Інколи діду їсти приносила на прохання свого друга. Другий син вже звинуватив брата-військового у крадіжках , бо хата то його. Соцслужби розвели руками. Психіатр 5 тис у е. хотів. Жоден із сусідів відмовився навіть заходити, бо були причини.
Ви всіх дідусів знайомих безкорисно доглядаєте? Давайте дам адресу. А то мій чоловік не розуміє чого я маю кидати роботу й дітей та доглядати чужого діда. І за що жити самій тоді... І дітей куди..
А як ваш чоловік з війни пішов доглядати за вашим батьком? Напишіть, я підкажу другу,може допоможе ваша порада. А то солдата важко так відпускають.