Аноним_1857• 13 апреля в 19:17

Куда можно определить взрослого неходячего инвалида?

Українська зірочка• 13 апреля в 20:10
Ответ дляБюст Березуцкого
нормально справлялась, ей как раз все нравилось
Правда лежачему это явно не нравилось, потому как одному это не посильно, но конечно, дешевле намного
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:11
Ответ дляУкраїнська зірочка
с чего вдруг? доволен был, прожил 4 года в абсолютной заботе, любви и ушел с умиротворением
Українська зірочка• 13 апреля в 20:11
Ответ дляБюст Березуцкого
ничем не лучше
Детям в интернате тоже лучше, верно?
Ms. Похвала• 13 апреля в 20:11
Ответ дляНовопоштинская
Сорри, вы не додумались купить противопролежневый матрац и нанять медсестру, чтобы за разной ухаживала? Да, у нас в стране п...ц с отношением к таким больным, но есть интернет, есть специальные форумы, где люди делятся опытом.
От і збираю досвід. Свекруха зломала 2 хребці, лежить 3 місяці. Викликали лікаря додому, вона сказала, що готуйтесь, вмирає, в неї метастази по всьому тілу. Свекр не хотів її в лікарню везти, хотів щоб дома померла. Через 3 місяці погодився на лікарню, там настояти щоб зробили КТ, виявилося, що немає в неї ніяких метастазів, а поломані хребці.
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:12
Ответ дляУкраїнська зірочка
Детям в интернате тоже лучше, верно?
причем тут дети? мы про другое говорим, не перескакивайте
ТихоЯ• 13 апреля в 20:14
Ответ дляУкраїнська зірочка
Что мешает вам приехать или её к себе забрать?
Я например не собираюсь досматривать свекровь и жертвовать своей жизнью, с какой стати.
Українська зірочка• 13 апреля в 20:15
Ответ дляБюст Березуцкого
Вы камеры ставили? Я поставила и 3 сиделок гнала поганой метлой
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:15
Ответ дляУкраїнська зірочка
каюсь, вначале подсматривала, нам повезло с ней
Українська зірочка• 13 апреля в 20:15
Ответ дляБюст Березуцкого
При том же, бросить родителей и детей это равноценно
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:16
Ответ дляУкраїнська зірочка
никто никого не бросал, всем бы еще такую заботу
Українська зірочка• 13 апреля в 20:16
Ответ дляТихоЯ
И правда 🤦
Українська зірочка• 13 апреля в 20:16
Ответ дляБюст Березуцкого
Тогда супер, вам реально повезло, а мне нет
Манка Я• 13 апреля в 20:17
Ответ дляMs. Похвала
Я також шукаю зараз куди покласти свекруху. Обзвонила безліч цих пансіонатів. Оця відсутність лікарів мене лякає. В неї пролежень. Його потрібно якось лікувати . Вона може впасти з ліжка, тобто потрібне спеціальне медичне ліжко з бортами і там де спинка підіймається. Цього ніде немає. Знімають приватні будинки з інтер´єром аля Пшонка стайл, із звичайними ліжками. Мене беруть сумніви у адекватному медичному догляді там
то жомовьеся і самі купіть і встановіть там жля нкї ліжко
для лікувагня пролежнів не потрібен весь час лікар поряд
Ms. Похвала• 13 апреля в 20:18
Ответ дляМанка Я
В неї та стадія, коли кожного дня хірург робить перев´язку
Кундалина• 13 апреля в 20:19
Ответ дляMs. Похвала
Дивлячись який діагноз. Можна в паліативне відлілення
а кто туда направляет и с какими диагнозами?
Like-995b• 13 апреля в 20:21
В хоспис или частный пансионат. Я пол года ухаживаю за лежачим папой. Это как каторга., ни заболеть , ни отдохнуть. Позавчера с температурой под 40 шла менять памперс и кормить. Как зомби. Но это папа. А если бы свекровь например, я бы этого не делала
Манка Я• 13 апреля в 20:25
Ответ дляMs. Похвала
тоді стаціонар потрібен
Українська зірочка• 13 апреля в 20:28
Ответ дляLike-995b
Ну муж делал бы, пока вы семью обеспечивает, все решаемо
Мама фіфті цента• 13 апреля в 20:28
Ответ дляГостра на язик
Хороші діти. Охєрєть.
у тих дітей є свої діти. А бабця ризикує життями онуків, і таки да,скоріше всього їй не щкода тієї людини,котра з нею залищається тут.

Мая мати їхати не хоче. мушу бути поряд. ((.
Українська зірочка• 13 апреля в 20:28
Ответ дляБюст Березуцкого
Какую? Сплавить в пансионат?
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:37
Ответ дляУкраїнська зірочка
Какую? Сплавить в пансионат?
обеспечить достойным досмотром
Українська зірочка• 13 апреля в 20:39
Ответ дляБюст Березуцкого
обеспечить достойным досмотром
Пансионат с достойным досмотром от 700 баксов, вы точно таким обеспечили?
Бюст Березуцкого• 13 апреля в 20:39
Ответ дляУкраїнська зірочка
как я обеспечила писала выше, вы уже забыли
Умничка-помощничка• 13 апреля в 20:46
Ответ дляУкраїнська зірочка
Детям в интернате тоже лучше, верно?
Коли лікар відмовляє в постановці діагнозу, то лише в приватному закладі приватний лікар покращив стан. Син на службі, а другий заборонив заходити у житло усім і викликали поліцію навіть на онучку. Ваш чоловік може доглядати за батьком з деменцією,коли служить далеко? Три спроби підриву 9-поверхівки газом то вам таких треба сусідів і нікого рідного поруч.
Умничка-помощничка• 13 апреля в 20:47
Ответ дляТихоЯ
Вище є бажаюча, що на дітей в інтернаті тему переводить
Умничка-помощничка• 13 апреля в 20:53
Ответ дляУкраїнська зірочка
Абсолютно всегда это реально и лучше, но не все дети хотят досматривать
Як може військовий з фронту доглядати? От поясніть. Хворий батько з деменцією у мого друга. Квартиру відписав іншому сину, який забороняє заходити в хату іншим і сиділкам теж. Сам виїхав (легально). За діагноз лікар встановив ціну. Таких грошей нема.
Українська зірочка• 13 апреля в 21:06
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну так это надо решать, мой отец тоже и газ включал и воду в удлинитель лил и вазоны с 4 этажа выбрасывал. Это сложно, но это надо.

Сын может не служить, если отцу оформят инвалидность.
Українська зірочка• 13 апреля в 21:10
Ответ дляУмничка-помощничка
А как сын второй запрещает, если он выехал?

Военный может оформить инвалидность отцу и приехать его досматривать. Ну или вы есть, что вам мешает его досматривать? Мой муж смотрел за моим отцом.
Ms. Искренность• 13 апреля в 21:16
Ой, как страшно
’... Лёгкой жизни я, дурак, просил у Бога.
Лёгкой смерти надо бы просить...’
Не дай Бог оказаться на месте такого лежачего-ни сам не живёшь, ни другим не даёшь.
Умничка-помощничка• 13 апреля в 21:21
Ответ дляУкраїнська зірочка

Не може, бо треба гроші і бути там. Я на добрих початках зводила до лікаря дідуся, коли він ходив ще. Але лікар прямо сказав, що я чужа людина і звинуватив у корисних мотивах або дура. І до чого я??? Щоб за взлом квартири справу шили? Я живу далеко,нічого не маю до них взагалі. Інколи діду їсти приносила на прохання свого друга. Другий син вже звинуватив брата-військового у крадіжках , бо хата то його. Соцслужби розвели руками. Психіатр 5 тис у е. хотів. Жоден із сусідів відмовився навіть заходити, бо були причини.
Ви всіх дідусів знайомих безкорисно доглядаєте? Давайте дам адресу. А то мій чоловік не розуміє чого я маю кидати роботу й дітей та доглядати чужого діда. І за що жити самій тоді... І дітей куди..
А як ваш чоловік з війни пішов доглядати за вашим батьком? Напишіть, я підкажу другу,може допоможе ваша порада. А то солдата важко так відпускають.