Міряю від одиниці• 13 апреля 2025

Яким би мав бути ідеальний пасхальний куліч?

Для мене середнього розміру, не запечений, не сухий, люблю трохи гливке тісто, тільки з родзинками, не в паперовій формочці, від якої неможна відділатися, зверху трохи глазурі тонким шаром, яка не кришеться і мінімум присипки. Присипка - палочки різнокольорові з коричневими. А ваша?
hrystia• 13 апреля 2025
Це ви про що?
Подвійна веселка• 13 апреля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Я люблю высокие и большие они всегда вкуснее чем маленькие. Пеку в банках. И дольше черствеют.
В жестяных банках?
Подвійна веселка• 13 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Мне нравятся маленькие пасхальные кексы из Сильпо. Покупала разные дорогущие, но вот сильпошные уходят на ура
Кекс это на соде тесто, как для торта?
Я супер-пупер• 13 апреля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Як це в банках? А як дістати?
Просто, перевернул и все.
Ms. Dolly• 13 апреля 2025
В мене ідеального куліча чи паски немає, я їх не їм.
Я супер-пупер• 13 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
В жестяных банках?
Да.
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Куліч? З гавна й піску.
Як_наготую...• 13 апреля 2025
Идеальный пасхальный кулич -это кулич, с которым все те, кто едят куличики опускаются в ад и начинают там подгорать
Аминь.
Вы же для таких комментариев тему открывали, правда? Ну, так читайте.
Щебетушка• 13 апреля 2025
куліч в Мааацквє
Морожена_курка• 13 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Кекс это на соде тесто, как для торта?
Я не знаю на чем у них тесто. Называется пасхальный кекс. Реально как кексик, тесто сладкое не сухое
Чумацький Шлях• 13 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
фото
Вот так верующие из-за «веры» готовы закопать иноверца.

Хотите поститесь, хотите нет, ешьте паски или нет - главное, друг друга «не есть»

Бог (Вселенная) есть любовь ❤️

Эх, люди, люди ….
Анонимус Я• 13 апреля 2025
Багато цукатів і родзинок....але таких нема...хіба італійська
Мочалкин блюз• 13 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Ото нефиг псам делать. Это котики зарывают, чистюльки.
Точно, мій загрібає на всю, котик
dulenok• 13 апреля 2025
Вохкий, внутри с цукатами, сверху много намазки и присыпка или курага с орешками
Мочалкин блюз• 13 апреля 2025
У мене буде біла глазур, білі квіти з їстівного паперу, вже накрутила, лєнту, папір купила, кандурін теж, біле на білому, щось таке
Вам телефонограмма• 13 апреля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Точно, мій загрібає на всю, котик
Володарка мрій• 13 апреля 2025
Идеальный это тот , что помогает быть здоровее
Глютен с сахаром этому никак не помогает
tarveldy• 13 апреля 2025
Трамп жере путіна і сре на голову Сі, оце буде ідеальний куліч
Брехушечка• 13 апреля 2025
Нате, автор, жеріть кулічікі.
.

А ми будемо паски їсти.
Вам телефонограмма• 13 апреля 2025
Ответ дляhrystia
Це ви про що?
Авторіца з ольгино питає про лайно котяче.
КвартираЧья• 13 апреля 2025
Зашла почитать, как тетки накинулись за кулич. И не прогадала 😄
Карма хамелеона• 13 апреля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Котиков не сравнивайте с лайном.То лайно крисяче.
Фрекен бок• 13 апреля 2025
Що таке куліч?
успокойте_Меня• 14 апреля 2025
Мене від слова «куліч» аж тіпає. Тьфу, блін. Скільки себе памʼятаю, завжди була паска. Куличики почула в мультику про Лунтіка десь в 2013 році.