Репетиторша• 13 апреля 2025

У вас змінилося ставлення до болю після проходження через пологи?

Карма хамелеона• 13 апреля 2025
нет
порог каким был таким и остался
А поговорить?• 13 апреля 2025
да, я поняла, что это самое болезненное
Добродійка• 13 апреля 2025
Нет, со временем все забылось
Карма хамелеона• 13 апреля 2025
Ответ дляА поговорить?
да, я поняла, что это самое болезненное
это если не ломали руки-ноги
А поговорить?• 13 апреля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
как ни странно, но нет...учитывая мое детство
Карма хамелеона• 13 апреля 2025
Ответ дляА поговорить?
это хорошо
Жменятко• 13 апреля 2025
Для меня это не боль
Это совершенно другое ощущение
Ася Карповна• 13 апреля 2025
Мне стало все болеть. Я думала, что после родов я буду как космодесант. А оно наоборот... Любой дискомфорт стал сводить сума. Возможно последствие эпидуралки. До родов я была намного толерантнее к боли и дискомфорту
Коржик• 13 апреля 2025
Нет, боль в родах - это не совсем боль, это процесс и работа.
Ms. Android• 13 апреля 2025
Ні, не змінилося. Ні після 2 пологів, ні після операцій. Як пила при місячних кетанов так і п´ю, бо інакше температура під 39, блювата і пронос не дають нормально працювати перші 2 дні. А так накинувся пігулкою і вперед.
Карма хамелеона• 13 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Розбещена цяточка• 13 апреля 2025
У меня вторые были очень болезненные. Такой глюк - врач объясняла почему.

Просто с содроганием вспоминаю.
Но более чётко ощутила, что боль бывает созидательная и разрушительная
tarveldy• 13 апреля 2025
Так, перейми були 38 годин, кожні 5 хвилин. Тепер мені важко терпіти біль
Коко Шанель• 13 апреля 2025
Со временем все забылось
Накладні мюслі• 13 апреля 2025
нет...я рожала без боли, у меня эпидуралка не успела закончиться
Як міряти?• 13 апреля 2025
нет, не хочу больше это пережить
ИграйМойГормон• 13 апреля 2025
Та не. Наоборот, стала бояться еще больше лечить зубы, общего наркоза и т д.
Сегодня сержусь• 13 апреля 2025
Ніяк не змінилось, зрозуміла, що всі тупо брехали, що забудеться, що шити то не боляче, мля, це боляче адськи, це адовий ад, на друге я не наважилась, як би і наважилась, то лиш кс.
Цукрові вишні• 13 апреля 2025
у меня низкий болевой порог по жизни, но двое безболезненных родов. После родов болевой порог не изменился
ПадаюВреверансах• 13 апреля 2025
Навпаки стала більше боятись болі. І дуже мнима стала.
Сьоголні поки родимки видалили, так медсестри мене відволікали, щоб я не виключилась.
А після годування до груді не даю нікому торкнутись, навіть чоловіку.
Все після розціджування в перші пологи. Таку біль важко забути.
Доречі, я на другі пологи більше боялась іти. Я тупо ридала під дверима роддому
ПадаюВреверансах• 13 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Доречі, по протоколам шити мають тільки під анастезією. Це очерствілі наші лікарі тільки думають, що як вже родила, то і це потерпиш
Сегодня сержусь• 13 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Мені дитину на груди поклали, я розслабилась, бо всі подружки в один голрс розсказували, що шити не боляче, лежу, видихую і тут встромили голку, я на мостік стала, як заверещу, дитину забрали, Боже, да це просто екзекуція, я там причитала так, це був треш
Сегодня сержусь• 13 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
І у мене груди стали самою неерогенною зоною, думала, що лиш я така. Я взагалі баба вогонь, сама собі шви після операції знімала, сама вуха собі пробивала, думала, що роди мене не прошибуть...ага. Мені визивали пологи, я за годину від першої перейми народила, але то був ад, я пам´ятаю не все. Але штопка- це щось жахливе, це по живому, це кожен прокол ти відчуваєш, як просовують нитку...
Сегодня сержусь• 13 апреля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
Я скажу більше, я лежала два рази в опіковому але пологи- це хотілося щоб добили.
Мозговая пилочка• 13 апреля 2025
Узнала что роды не самая большая боль, хоть и принято так считать. Мигрень гораздо хуже, ну и месячные бывали тоже с сильной болью
ротцвеники• 13 апреля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
это если не ломали руки-ноги
Переломы разве больней ?
Незнакомлюся• 13 апреля 2025
Стала більш чутливою до болю, на жаль. До пологів больовий поріг був вищий.
Крим мій• 13 апреля 2025
Ответ дляАся Карповна
У мене так само, але епідуралку не робила
Ксерокопия ночи• 13 апреля 2025
Що це не сильний біль, стоматолог набагато болючіше
Ксерокопия ночи• 13 апреля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я взагалі не відчула зашивання, може анестезію вкололи, а я не помітила