lilul990• 13 апреля в 22:43

Китай і сша близькі до війни як ніколи

Всяко було, всяко бачили, ще не бачили третьої світової.
автор lilul990 • 13 апреля в 22:44
Війна це завжди продовження політичного тиску
Я не Сірожа• 13 апреля в 22:45
Зато трамп пам´ятник собі відкрив сьогодні в гольфклубі в Маямі.
Боже, яке кончене...
Luria_• 13 апреля в 23:04
Это понятно как пару лет уже или что-то случилось еще?
IndividualForce• 13 апреля в 23:10
а Китай потягне за собою росію на війну проти Сша? від нас подалі..
Най човпуться літачками над Тихим океаном там..
Виктория-1980• 13 апреля в 23:18
Китайцы хитрые, не будет они воевать, они экономически трампа уничтожат. Они везде свои щупальца запустили, а Трамп только языком молоть умеет. Я лично уверена что победитель будет Китай
Манула• 13 апреля в 23:24
Ответ дляВиктория-1980
Ну китайцям поки і робити нічого не треба, просто будуть сидіти на березі і чекати як пропливе труп трампа ...
Виктория-1980• 13 апреля в 23:25
Ответ дляМанула
Это да. На мой взгляд самая мудрая политика
Манула• 13 апреля в 23:35
Китай припиняє експорт найважливіших товарів у зв’язку з загостренням торговельної війни

Китай призупинив експорт широкого спектру найважливіших мінералів і магнітів, погрожуючи перекрити поставки компонентів, необхідних автовиробникам, аерокосмічним компаніям, напівпровідниковим фірмам і військовим підрядникам по всьому світу.
Поставки магнітів, необхідних для зборки всього - від автомобілів і безпілотників до роботів і ракет - були зупинені в багатьох китайських портах, поки китайський уряд розробляє нову систему регулювання. Після введення в дію нова система може назавжди заборонити поставки деяким компаніям, в тому числі американським військовим підрядникам.
Офіційні обмеження є частиною заходів Китаю у відповідь на різке підвищення тарифів, розпочате президентом Трампом 2 квітня.
(The NY Times)
lexus112• 13 апреля в 23:46
Если они начнут воевать, нас оставят в покое?
IndividualForce• 13 апреля в 23:54
Ответ дляМанула
Трампа чи Сша?

Читала аналітику, що Сша у торгівельній цій війні більше шансів, що вистоять.
Манула• 14 апреля в 00:13
Ответ дляIndividualForce
Трампа чи Сша?

Команда Трампа своїми діями поки тільки ослаблює США. У когось в світі залишилась довіра до них? Кому потрібен такий партнер, який може кинути у будь яку мить? путін просто насміхається зі всіх ініціатив Трампа та перемовин. Як буде далі - життя покаже ...
Anna-08e7• 14 апреля в 02:28
Ответ дляlexus112
Нет. По нам тоже долбанет ого как
Anna-08e7• 14 апреля в 02:29
lexus112• 14 апреля в 09:05
Ответ дляAnna-08e7
Нет. По нам тоже долбанет ого как
Я просто реально не понимаю, как это отразится на нас и на рашке и на Европе в целом. Вижу все боятся, но каким образом нас это коснется и остальных?
Anna-08e7• 14 апреля в 14:27
Ответ дляlexus112
0) Никакой помощи нам от других стран. А без сторонней помощи нам беда. Економика и так уже и не жива по сути
1) Нам ничего не будут поставлять. Ибо самим мало. Глобальный дикий дефицит всего. Как на людях отразиться отсутствие лекарств?
2) Рост цен и инфляции в много много раз. Как на людях отразиться невозможность купить еды?
3) Снижение зарплат
4) Рост налогов
5) Еще один рост цен
6) Закрытие бизнесов
7) Никаих инвестиций
8) Безработица