Глаза_в_3_карата• 14 апреля в 15:01
До сина чипляються старшокласники
Син, 8 Кл, прийшов до дому і розповів, що на перерві до нього чиплялися 9класники. Руки не розпускали, але говорили образливі речі, погрожували побити. Вчителів поряд не було. Однокласники не втручаються.
Ну і що робити? До класного керівника? До директора?
В танке• 14 апреля в 15:33
Ответ дляКручу хвости
А даже если это и так, то что?)
Нічого, просто відпадає варіант розмовляти з батьками чи класним керівником. Одразу заява в поліцію за булінг, погрози розправою, залякування
Кручу хвости• 14 апреля в 15:34
Ответ дляВ танке
Я уже выше писала, чем такие заявления заканчиваются)
Я Вас не боюся• 14 апреля в 15:48
Ответ дляКручу хвости
Я имею обычного ребёнка. Котрый, кстати, выслушивал вчера лекцию от отца за то, что они с друзьями испугались таких вот провокаторов на детской площадке).
Нужно уметь отпор давать
То есть, ваш сын был с несколькими друзьями, и то испугался. А сын автора был один и должен был дать отпор? Лихо...
Кручу хвости• 14 апреля в 15:49
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нет, нужно заявление на имя директора писать и в полицию теперь о случившемся)
Я Вас не боюся• 14 апреля в 15:50
Ответ дляКручу хвости
Нет, нужно подождать, пока эти ’милые ребята’ таки побьют, а потом писать. Правильно? Конечно, писать заяву. Ещё не мешало бы, чтобы отец мальчика их встретил и тоже с ними ’поговорил’ на понятном им языке.
Та легко!• 14 апреля в 15:52
Ответ дляСовбез
Дивно,зараз у багатьох підлітків довге волосся. Ну,вуса у 8 класі завести це треба силу волі мати,респект
дивно що вони у 8-му класі взагалі ростуть, щось автор вигадує, бо моєму сину 17 років, 2 курс коледжу - тобто 11 клас, от у цьому році тільки вже десь з літа почав голитися та міг би й вуса відпустити якщо б схотів, але у 8-му... дивно
це я до того, що в мене малий досить волохатий, якби ті вуса росли у 8 класі, то в нього були б
Я Вас не боюся• 14 апреля в 15:53
Ответ дляТа легко!
У нас є в класі хлопчик, у якого з 6го класу вуса ростуть. Син також зараз у 8му.
Кручу хвости• 14 апреля в 15:57
Ответ дляЯ Вас не боюся
Заяву о чем конкретно?
Какая формулировка?
Я натуралка• 14 апреля в 16:09
Ответ дляВ танке
І я себе згадала. Йшли з подругами, нас було не мало. Причепилися старшокласниці, значно старші, років на 5 точно. За мене вступилася лише сестра. Мене побили, натравили бійцівську собаку. Всі просто дивилися зі сторони, чекали поки закінчиться. Я мовчки теж не стояла, одній повисмикувала патли, від собаки відбивалася, тому це було довго.
Мама моя цього не залишила, вишукувала їх по району, написала заяву тоді ще в міліцію. І та що найбільше була бойова, на коліна кидалася, щоб забрали заяву.
Мама ваша молодець! І ви не промах 💪
Я натуралка• 14 апреля в 16:10
Ответ дляКручу хвости
Если автор такую заяву напишет - то директор подумает, что у неё не все в порядке с головой. И будет права
Ідіть на фіг з теми. У вас проблеми з головою, а не у автора.
Рогнеда Карповна• 14 апреля в 16:11
Ответ дляТа легко!
В мене двоє 13 та 15 років, в жодного нема нічого, а в однокласника старшого вже років зо 2 такий дуже темний пушок. А в колеги хлопці з 12 років ´вусаті´. Так що по-різному )
Святатабожа• 14 апреля в 16:22
Зразу до директора. Пишіть заяву на булінг зі сторони інших хлопців.
Класний керівник не має жодного впливу.
Поясніть сину, що то не він «ябеда», то стид та позор старшим хлопцям, які гуртом накинулись на меншого.
Класний керівник не має жодного впливу.
Святатабожа• 14 апреля в 16:25
Ответ дляЗвожу з розуму
Батько може прийти?
Дорослі зʼясовують стосунки з дорослими, а діти з дітьми. Якщо батько просто поговорить на підвищених тонах з тими хлопцями, то ті малолітні засранці можуть поскаржитись своїм батькам, а ті вже розвернуть, що дорослий чоловік погрожує їх дИтяткам.
Автор повинна писати заяву на імʼя директора. Ніяких розмов.
Святатабожа• 14 апреля в 16:30
Ответ дляТа легко!
У нас в 7 класі є хлопці, які голять вуса. Всі розвиваються по різному. У всіх різна структура волосся.
Глаза_в_3_карата
• 14 апреля в 16:34
Ответ дляТа легко!
Ну то пушок росте. Не повноцінні вуса, як у дорослого. Йому майже 15, нічого дивного не бачу.
Мой завтрак• 14 апреля в 16:35
Автору вже написали слушні поради щодо заходів.
Напишу тепер я тим недолугим жінкам, які мають синів і навіть сплять з їхніми батьками, навіть у деяких дівчат ще в молодшій школі є вуса.
Глаза_в_3_карата
• 14 апреля в 16:36
Ответ дляСвятатабожа
Класний керівник не має жодного впливу.
Та сину сказала, що він міг би і сам сходити до директора. А також до поліцейського, який у школі чергує.
Завтра піду до школи
Кринжова баба• 14 апреля в 17:14
Ответ дляНічна ненажера
Ваш син у 8 класі (14 років) відростив вуса?
Вас удивляют усы у мальчика в 14 лет ?
Кринжова баба• 14 апреля в 17:16
Ответ дляКручу хвости
Я говорю, как адекватная мама.
С ребенком автора ничего не случилось. Это обычное школьное взаимодействие. Ребенок должен уметь на такое отвечать
То есть вы предлагаете ,чтоб сначала с ребенком что то случилось?
Угроза побить сына автора для вас нормально?
Кринжова баба• 14 апреля в 17:17
Ответ дляТа легко!
У меня старший первый раз побрился в 13 лет ,потому что был уже пушок конкретный
Младшему 12,начинается пушок ,думаю ,что скоро и ему нужно купить станок
Святатабожа• 14 апреля в 17:18
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Завтра піду до школи
Ні. Директор його особливо слухати не буде, скаже, що щось придумав.
Дорослі спілкуються з дорослими.
А от коли мама прийде з заявою і наполягатиме на реєструванні заяви, там вже по іншому розмова піде. Там вже директор буде реагувати, буде розмовляти з тими хлопцями.
Дорослі спілкуються з дорослими.
Глаза_в_3_карата
• 14 апреля в 17:22
Ответ дляСвятатабожа
Дорослі спілкуються з дорослими.
Ну у нас , начебто, нормальний директор. У школі є щоденник поведінки учнів. Вчителя там фіксують різні скарги .
Але я теж завтра підійду до директора
Кринжова баба• 14 апреля в 17:24
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Завтра піду до школи
Нужно ,чтоб шли именно родители,чтоб и школа поняла серьезность ситуации и те парни
Святатабожа• 14 апреля в 17:25
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Але я теж завтра підійду до директора
Директор то нормальний.
Але вони по різному реагують на скарги учнів та на письмові заяви батьків.
Забрала і не сказала• 14 апреля в 20:10
Ответ дляКручу хвости
Вы понимаете, что такое буллинг?
Да, понимаю. Это он и есть
Кручу хвости• 14 апреля в 20:12
Забрала і не сказала• 14 апреля в 20:22
Ответ дляКручу хвости
Вас в гугле забанили?
Единственное отличие, что это первый раз. Так зачем ждать еще одного раза? Действовать нужно уже!
Кручу хвости• 14 апреля в 20:31
Ответ дляЗабрала і не сказала
У вас серьёзная проблема с логикой