ПадаюВреверансах• 14 апреля в 16:31

Неадекватна собака сусідів. Що робити?

Сусідка має магазин в дворі. До неї за 10 рокіа прибився табун собак, якісь зникають, якісь знов народжуються. Вона любить собак і підгодовує, тому вони вважають цей двір своїм домом. Ходять в двір до неї. Як хтось іде, то вся та компанія собак гавкає і стає на захист двору. Тобто, в магазин навіть пройти проблематично. Що вже казати мимо двору просто пройти, то гул на всю вулицю. Але всі собаки просто погрозливо гавкають, а одна з них, яка доречі народилася вже у сусідки і вона її лишила, міцна така і не маленька, кидається кусатись. Мої діти бояться ходити в школу, їздити на велосипедах. Як заручники в дворі сидять. Я поговорила з сусідкою, вона вдягає вдень їй намордник і цілий день ця тварина в ньому ходить по вулиці. Але намордник її не зупиняє. Як тільки хтось іде, вона з розгону біжить і намордником тицяє в ноги, збиває лапами з ніг. Врізається, котиться і знов нападає. Мені дорослій важко з нею впоратись. Що вже казати про дітей.
От що робити в такій ситуації?
Сусідка вже кричала аж піна з рота вранці мені, що вона вдягла намордник і нема чого боятись. Але я ледь пройшла. Мушу весь час дітей забирати і водити в школу
anuta 27• 14 апреля в 16:33
Заявление написать , за то что не следит за своей живностью , если не хочет за ними следить и держать у себя дома пусть в приют сдает .
автор ПадаюВреверансах • 14 апреля в 16:34
Ответ дляanuta 27
Вона каже, що вона просто не дає їм вмерти з голоду і вони не уходять. Їй нема коли слідить за ними постійно
Кросівки оригінал• 14 апреля в 16:34
Винна не сусідка, а влада вашого міста, що на вулиці стільки безхатьніх тварин.
Спробуйте знайти притулок, спитайте в них за прилаштування
anuta 27• 14 апреля в 16:35
Ответ дляПадаюВреверансах
Это ее проблемы не ваши , пусть псарню у себя дома устраивает . Не стоит с ней вообще разговаривать эти люди неадекватны . Пишите заявления , а вообще есть службы по отлову собак
автор ПадаюВреверансах • 14 апреля в 16:36
Ответ дляКросівки оригінал
Я їй вранці про це казала, а вона випучила очі, мол ти що не людина, мені жалко собак, а тобі ні. Не кусає і будь довольна
Кросівки оригінал• 14 апреля в 16:37
Ответ дляПадаюВреверансах
Голодні пси ще агресивніші
Natalia505• 14 апреля в 16:37
Придбайте відлякувач дітям і скористайтесь. В мене є, працює. Інакше колись ця собака може горя наробити. Вони навіть від звуку розбігаються.
автор ПадаюВреверансах • 14 апреля в 16:38
Ответ дляNatalia505
Я про це не подумала навіть. Дякую за слушну пораду.
Natalia505• 14 апреля в 16:38
Ответ дляПадаюВреверансах
Вони різні є, за різними цінами і розмірами. У мене був балончик перцевий, фігня, коли вітер, летить куди попало. Мою матір дуже порвала вівчарка, я з цим не шуткую.
Remensa• 14 апреля в 16:45
Вчора вас хвилювали огрядні священники. Собаки з яких пір вас хвилюють?
kissaniya• 14 апреля в 16:45
Берите вкусняшки с собой и просто кидайте когда лают собаки. Через пару таких кормёжек они вас как родных встречать будут. Но только вас(
Алина-1240• 14 апреля в 16:49
Не знаю.собак куча, на марс от них не улетишь.она в наморднике, подойдите пусть понюхает, погладьте -да и приручиться
Джемма• 14 апреля в 16:50
У вас общий двор или она не запирает собаку? Для собаки нужен вольер а не намордник. Пусть с ней ваш муж поговорит
Алина-1240• 14 апреля в 16:51
У нас похожее во дворах было, перестала их пугаться и обращать внимание, уже с года 3 они на меня не кидаются
Джемма• 14 апреля в 16:57
Ответ дляАлина-1240
Легко сказать. Моя подруга с детства боится. Умом она понимает, но говорит не могу перебороть себя, собака лает все, как замыкает. Боится всех собак. А что говорить о ребенке, собаки чувствуют очень. А на велосипеде? Там просто пофиг боится нет, собака видит и несётся. Неплохая идея подружить собак и детей и вольер.
Алина-1240• 14 апреля в 16:58
Ответ дляДжемма
Я тоже боялась, потом надоело бояться и шла, куда мне надо) и магическим образом они перестали мною интересоваться🤭
Seehund• 14 апреля в 17:13
Ответ дляАлина-1240
А я взяла толстую палку с намерением вожака отходить и стая при виде меня магически стала разбегаться в следующий раз.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля в 17:18
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 14 апреля в 17:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля в 17:28
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
по сути вы себя уже показали
Natalia505• 14 апреля в 17:29
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
по сути вы себя уже показали
Ви себе вже не раз. Але кому ви цікаві? Допобачення, не давайте порад, коли вас не просять.
Marinamariana• 14 апреля в 18:42
Ответ дляКросівки оригінал
Голодні пси ще агресивніші
Кастрировать их надо тогда не тушки агрессивными
Marinamariana• 14 апреля в 18:43
Ответ дляАлина-1240
Вы уверены что автор хочет это делать ? Или через не хочу ?🙈
JaSonechko• 14 апреля в 18:53
Перцовый баллончик. Один раз в лицо получит - больше не подойдет.
JaSonechko• 14 апреля в 18:56
Ответ дляКросівки оригінал
Приюты отлавливают, кастрируют, ветобрабатывают, вакцинируют и выпускают обратно с клипсой в ухе
Zhuzhuk• 14 апреля в 19:25
Ответ дляkissaniya
Не тільки. Її дітей та родичів також.
Zhuzhuk• 14 апреля в 19:27
Ответ дляMarinamariana
Ні. Якщо собака має противний характер, пофіг, чи вона стерилізована. У нас є така баришня. А от псів тільки зараз стерилізували, побачимо, чи щось зміниться. Щось мені здається, що хіба дітей своїх не поприводять, а гавкати все одно будуть.
JaSonechko• 14 апреля в 20:50
Ответ дляZhuzhuk
Кастрация убирает только половую агрессию. Это не единственный вид агрессий.
Zhuzhuk• 15 апреля в 09:41
Ответ дляJaSonechko
Так.
Але багато людей думають, що після кастрації пси ’заспокояться’