Міні-бікіні• 14 апреля в 18:12

якщо донька не хоче йти на танці

танці раз в тиждень - просто як заняття спортивні.
дочка не особо любить ходити.
минулі 2 місяці пропустила багато занять через хворобу.
і ось кажу їй "збирайся", а вона "ні, не хочу".
Питання до вас:
ви вговорюєте, заставляєте, наполягаєте?
чи тільки тоді водите, якщо дитина просить
Сколько_мне_лет?• 14 апреля в 18:13
Не вожу, бабло не трачу тогда, лучше себе винишка куплю, нервы успокою
Барабан для дорослих• 14 апреля в 18:13
Даю вибір: якщо дитина не хоче йти на танці, то має обрати інше заняття. Фізична нагрузка обов´язкова
So_so• 14 апреля в 18:13
Нет, моя задача показать ребенку многообразие возможностей.
Love_Love_Love_• 14 апреля в 18:14
Автор, а ви ходите на танці чи в спортзал?
Угги в горошек• 14 апреля в 18:14
Нет, не хочет - не ходит.
автор Міні-бікіні • 14 апреля в 18:15
Ответ дляSo_so
але вона часто каже ’ні’, а потім йде (якщо я вговорю) і їй подобається та виходить радісна
Всех в сад• 14 апреля в 18:15
Вожу туди, де подобається. Завжди можна найти щось по душі.
автор Міні-бікіні • 14 апреля в 18:15
Ответ дляLove_Love_Love_
ні
Залетна Я тут• 14 апреля в 18:16
Я не заставляла, но предлагала дозаниматься до конца учебного года, так сказать завершить начатое
автор Міні-бікіні • 14 апреля в 18:16
Ответ дляБарабан для дорослих
інших нема фізичних
Love_Love_Love_• 14 апреля в 18:16
Ответ дляМіні-бікіні
ні
А дочка чому має ходити?
сладкий_ноябрь• 14 апреля в 18:17
Ні. Не дозволяю не ходити.
Йдуть через не хочу.
Ух яка ж Я• 14 апреля в 18:18
Ответ дляLove_Love_Love_
А дочка чому має ходити?
Может потому, что она растет и формируется ее мышечный корсет, суставы и связочный аппарат? Для здоровья, красивой осанки и умения преодолевать свою лень.
Барабан для дорослих• 14 апреля в 18:18
Ответ дляМіні-бікіні
інших нема фізичних
А як вона проводить цей вільний час?
автор Міні-бікіні • 14 апреля в 18:18
Ответ дляБарабан для дорослих
А як вона проводить цей вільний час?
дома грається.
на вулиці гуляє
So_so• 14 апреля в 18:19
Ответ дляМіні-бікіні
Это не для меня. Это не моя ответственность.
Хочет выходить радостная - пусть ходит, не хочет ходить - не ходит. Ко мне никаких претензий за свои решения.
Моя задача - показать варианты.
автор Міні-бікіні • 14 апреля в 18:20
Ответ дляSo_so
Моя задача - показать варианты.
але є такі діти, яким все ’ні’.
на все треба вговорювати)
Love_Love_Love_• 14 апреля в 18:20
Ответ дляУх яка ж Я
А автору фізичні навантаження не потрібні, вони ніяким позитивним чином не впливають на дорослий організм?
Дочка автора має в 5-7 років от це все описане вами розуміти?
Дітей ми виховуємо власним прикладом, звісно доньці не потрібні танці, бо в сім’ї нікому ніяка активність не потрібна🤷‍♀️
So_so• 14 апреля в 18:21
Ответ дляМіні-бікіні
але є такі діти, яким все ’ні’.
на все треба вговорювати)
Я ж не спорю и не настаиваю на своей эксклюзивной правоте. Такой мой взгляд на воспитание. Кто хочет уговаривать, пусть уговаривает.
Техноложка• 14 апреля в 18:21
Ответ дляSo_so
Моя задача - показать варианты.
Ребенок не умеет еще прогнозировать, к чему приведут его поступки. Именно поэтому за него отвечает взрослый.
Барабан для дорослих• 14 апреля в 18:21
Ответ дляМіні-бікіні
дома грається.
на вулиці гуляє
Вона має достатню фізичну активність, володіє тілом за віком , не сидить за столом скрюченою?
So_so• 14 апреля в 18:21
Ответ дляТехноложка
Как хотите)
Техноложка• 14 апреля в 18:22
Ответ дляУх яка ж Я
Совершенно верно.
Ух яка ж Я• 14 апреля в 18:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор - взрослый человек и сама понимает последствия малоподвижности. За ребенка, его будущее отвечает взрослый.
Басноплетка• 14 апреля в 18:26
У меня у детей условие заниматься спортом каким выбор за ними , в любом случае детям что то нравится. И вообще спорт это здоровье
Love_Love_Love_• 14 апреля в 18:27
Ответ дляУх яка ж Я
Тим більше, якщо ти відповідаєш за чуже диття, варто на своєму прикладі показати як потрібно, але ж лінь.
Любовь Калистратовна• 14 апреля в 18:27
А для чого їй танці, якщо вона не хоче на них ходити? Може дитині це не подобається. Моя у 2 класі самостійно вирішила займатися карате, заняття у школі були, ходила самостійно й з задоволенням.
Королева Сарказма• 14 апреля в 18:28
Ответ дляСколько_мне_лет?
А после винца и танцьі можно устроить)))
Королева Сарказма• 14 апреля в 18:28
Ответ дляСколько_мне_лет?
Королева Сарказма• 14 апреля в 18:28
Ответ дляSo_so
Можна йти, а можна не йти?