Добрая свекровь• 14 апреля в 18:53

Ревнощі?

Начальниця на відпочинку познайомила з мужчінкою. Це її давній знайомий.
Тільки ми пішли в кімнату знайомиться ближче, як вона почала надзвонювати 5 разів, а потім і сама прийшла до нас.
Дивна поведінка. Типу хотіла познайомить, але сама все перебила.
Коханозадовільна• 14 апреля в 18:56
Теперь будете знать, что во время ’поближе’ надо звук выключать в телефоне
автор Добрая свекровь • 14 апреля в 18:57
Ответ дляКоханозадовільна
Вона прийшла і двері почала стукать.
Я хотіла запитать: Третьою хочете бути?
Але постіснялась.
Бойова• 14 апреля в 19:58
Ответ дляДобрая свекровь
Вона прийшла і двері почала стукать.
Я хотіла запитать: Третьою хочете бути?
Але постіснялась.
А з першим ліпшим піти не постіснялися? Це ж очевидно, що Ви не з тих, стєснітєлтних