Болтушка Му• 14 апреля 2025
Девушки! прочитайте перед тем как связаться с мужичком старше!
Болтушка Му
• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Я колись читала книгу біографію такого чоловіка
Він описував як йому гидко було дивитись як старіє і опливає його дружина. Як в неї змінився запах. Як він відчував початок кінця зі своєю першою дружиною.
Він описував як дивився на подружок своєї доньки і в нього ставало тісно в штанях.
Як займаючись сексом з двадцятирічною відчував просто початок ще одного життя
Там мова шла геть не про любов
Там мова шла про заглушити психологічні проблеми старіючого чоловіка
Там мова шла геть не про любов
А как книга называется ?
Тумба-юмба• 14 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
А свое оплывающее тело он в зеркале игнорил ?
Педофил обыкновенный
Так. По суті ви абсолютно праві
Старі чоловіки шукають в молодих дівчатах не любов і секс, вони шукають там свою молодість
Планшетница• 14 апреля 2025
Странно что мужик не бритый )) И 55 летний, для 21 года- это пропасть ))
Хотя и не для всех он будет старый.. Подруга в 26, спокойно встречалась бы с таким до 50 лет ))
Болтушка Му
• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Це різні аромати.
Підлітки воняють, але воняють сексом.
А старі воняють цапом
Підлітки воняють, але воняють сексом.
А старі воняють цапом
Только написала !!!
Нічний дожор• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Малолетку помыть -подмыть и свежачком пахнет ,а пожилого затхлость никаким одеколоном не забрызгать
А пожилой для Вас от какого возраста начинается ?
Болтушка Му
• 14 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Яким сексом ??? Є такі смердючі що ригати хочеться.
Точно также пожилой смоет парфюм и псиной смердит .
Нічний дожор• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Так. По суті ви абсолютно праві
Со скольки начинается старость у мужчин ?
Вся така шо куди там• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
И не противно ей его мудя седые затхлые нюхать ???
Вы,автор,осторожно.Здесь есть одна 45летняя,которая повелась на дорогое авто 70летнего деда и ублажает его.И всем здесь хамила,что у неё есть муж и семья и всё у них гуд.В общем,черноротая особа и полна дерьмица.
Тумба-юмба• 14 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Там тонка грань.
В парфумах активно використовують мускус а в природі це ще та вонючка
Тумба-юмба• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
А как книга называется ?
Здається ’ сімейне життя’ якогось французького автора
Бесконечность-не предел• 14 апреля 2025
Мусик Пусик• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ви що! Ми двадцятирічні думали що дядьки за полтос такі термінатори, і розумні і сильні.
А виявилось там сиві яйця
Я в свої 20 думала, що 55-річний - це дід старий. Частенько в метро клеїлись всякі, особливо коли після пар і бібліотеки додому біля 21 поверталась... Зараз мені 43, і 55-річні в оточенні є ще огого! Ну, чи мені так здається)))
Донька подруги• 14 апреля 2025
Страшно представить, на каких ресурсах собирает эти «житейские мудрости» наш местный юродивый...
Крихітка на всі• 14 апреля 2025
это страшный стресс для всего организма. автор, спасибо, что предупредили. такая забота😉
Тумба-юмба• 14 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
Важко сказати.
Для мене старий - це коли різні покоління , коли окрім сексу немає про що говорити
Донька подруги• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
А как книга называется ?
«Набухшие штаны или как я трахнул подругу дочки».
А ты уже прям напрягся, да?
Нічний дожор• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Важко сказати.
Почему спросила - надо понимать , одинаково ли я и другие участники переписки воспринимают старость в годах . Иначе может быть недопонимание.
Анонимарик• 14 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Эрве Базен Семейная жизнь и Анатомия развода
лучше бы я не читала эту занудятину, но давно это было
сейчас глянула в гугле на автора, наверно про себя писал, такое мягко говоря непривлекательное как и его тоскливая писанина
Задолбулька• 14 апреля 2025
У меня муж 49, мне 35. Еще пару лет назад привлекал, а сейчас уже нет. Тоже хочется молодого жеребца щупать, а не увядающего дедика
НетЕщеНаверное• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
та те мудя покрасить можно. на голове ж красите. не в мудях счастье !
Тумба-юмба• 14 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Так. Це воно
Сумчатая кошка• 14 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Как так можно ? Что ею двигало ??
То же, что и вами, когда вас понесло на деда под 60
Наездница• 14 апреля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы о нем?
Це обличчя вже як старий знайомий🤣,стільки разів бачити його на форумі.правда,так і не зрозуміла його справжній вік,думаю десь 53 є