Докладальниця• 14 апреля в 20:59

Нащо вони зробили таку противну сирену?

Київ, лівий берег. Була інша, а від недавнього часу така стала, що аж верне. Ще й в динамик щось говорить, наче не зрозуміло, що відбувається. Начебто люди будуть ходити в укриття від більш неприємної сирени. Скоро літо, намучимося з відкритиними вікнами
Меряю линейкой• 14 апреля в 21:01
У нас навпаки стала якась коротша та тихіша.
Вся така шо куди там• 14 апреля в 21:03
В нас взагалі два роки як згоріла і не виє, на щастя
Ранковий базар• 14 апреля в 21:04
Беруши купите и открывайте себе спокойно свои окна. Кто не ходил в укрытия, тот и не пойдет. А кому-то, может, с такой удобнее
Шукаю стакан• 14 апреля в 21:04
Людей потрібно попереджати
А чи будуть ходити чи ні, то їх справа
Соседушка• 14 апреля в 21:06
Ви зовсім ку-ку??? Може вам ще колискова має грати під час тривоги? Сирена має дратувати і привертати увагу
Шукаю стакан• 14 апреля в 21:09
В Сумах вже приліт. Зараз виключать вашу сирену
Істеріомама• 14 апреля в 21:11
Сделаю вид что вопрос не тупой. Чтоб звук обращал на себя внимание и выделялся на фоне остальных бытовых шумов.
Забагаловка• 14 апреля в 21:12
Автор ви прикалуєтеся??? Це повідомлення про небезпеку, вона і не повинна бути приємною! З концертом ’вінника’ не плутайте... Дивують такі чарівні люди...
люблю_тортики• 14 апреля в 21:12
Что бы ты реагировала!
Точу ляси• 14 апреля в 21:30
Ответ дляВся така шо куди там
Это рекомендация к действию
ЦібаФу• 14 апреля в 22:17
Ответ дляСоседушка
Так можна за 3 роки і збожеволіти від неї, то Ви не чули коли вона на приватному будинку стоїть, а Ви живете в ньому, то вже б тільки від неї переїхали би
всегдаДаДа• 14 апреля в 22:34
Звикнете, авторе. У нас таку додали минулого року влітку. Спека, вікна відкриті і ця верещить. При тому що не поміняли, а додали.
Навколо мого дому було 4 шт це в радіусі 500 м. Додали п´яту і одну з чотирьох замінили на нову.
Через рік спимо і під цей ’хор’. Звикли.
Одна з сирен від вікна метрів 20-30.
Бавовнятко• 15 апреля в 00:10
в мене під вікнами хвилина мовчання в рупорі кожний день о 9 ранку та ще й гімн тепер , це треш, в нас кругом камери а так би я вже давно тому рупору скрутила голову