Все буде• 14 апреля 2025
Ви вчите дітей людяності?
Чи вчите думати в першу чергу про себе? Зіткнулась з тим, що донька втратила найкращу подружку. Ну тобто були дуже близькі, не могли одна без одної. І в один день ця подружка цілковито втратила інтерес до моєї доньки, просто знайшла нових друзів. Моя страждала дуже. А її мама сказала, що так буває, просто стає не цікаво, людина росте і змінюються інтереси. Наче б то і права, але так цинічно прозвучали ці слова. В дітей якось швидше все відбувається, але хтось втрачає інтерес, а хтось інший страждає. Як ви формуєте у своїх дітей відношення до дружби? Друг - це святе чи якось по-іншому?
Все буде
• 14 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Яка зараз дружба може бути між людьми?Саме головне зараз в людей зробили гроші.Коли головне гроші,то ні про яку людяність не може бути ніякої мови.
От в цьому питання і стоїть - чи вчите ви дитину дружити чи хай дружить з тими, з кого можна мати користь? Я не знаю, як у вас, а в мене гроші в дружбі не важливі. Є багаті подруги і є бідні.
Соседка Маши• 14 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваш підхід це як ходіння по тонкому льоду.
Сьогодні подружка ноги витру, завтра хлопець,
Якщо ви зараз не пропрацюєте цю травму, в майбутньому дитина буде мати тривожний тип привʼязаності.
Ак как нужно ?
Все буде
• 14 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
ну так душевний зв´язок - це ж наче в обидва боки має бути? А якщо подружка так легко і швидко змінила свої вподобання, то мабуть цей зв´язок був вже не такий і душевний і не такий взаємний?
Ну якось був і раптово зник
Банка з медом• 14 апреля 2025
До чого тут людяність? Ви теж дружите з людьми бо боїтесь, що ті без вас будуть страждати?
Не люблю натовп• 14 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Можливо, не до кінця виклала свою думку. Питання ще й у тому, чи вчите своїх дітей думати про інших, допомагати, чи тільки свою вигоду мати першочергово
а ЭТО тут при чем? вообще не в ту степь с вашим примером
Не люблю натовп• 14 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Хто вам таке сказав? Я навпаки пояснюю, що не варто мати одну подругу і тільки на ній зациклюватися але і раджу і з своїми друзями бути щирою
автор, господи! вы вообще, ну просто вообще не понимаете значение слов и понятий, которые употребляете
Автор, я вас розумію, тому що в нас була така сама ситуація, подружка, з якою моя донька 8 років дружила, в нас вдома бувала часто, свята, день народження, пікніки, кіно, спільні інтереси і тд, в 9му класі вирішила дружити з лідерками класу, стала гуртуватися з ними, перестала сідати за парту з моєю донькою, ледве віталася, мов і не було цих 8 років дружби. І це було дуже морально тяжко. Моя дуже страждала через це. Слава Богу, закінчила 9 клас, поступила в коледж і знайшла нових друзів.
Я абсолютно розумію, що ви маєте на увазі, і як це болісно, коли найкраща подруга перестає тебе помічати.
Мелочунь• 15 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Ви змішали мухи з котлетами. Думати треба, в першу чергу, про себе, бути цікавою людиною , тоді в проблем з друзями не буде