ПесиКот• 15 апреля в 07:26
Стоимость в день
Делаем ремонт в хруще, ремонтнику платим с расчета за день работы , он поставил свою цену 3500 в день, это Киев, что имеется ввиду, электрика, штукатурка, демонтаж И так далее, дорого или нет?
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:27
Вони вам ремонт будуть робити вічність. Тільки за роботу платили, не погодинно.
Вільний митець• 15 апреля в 07:27
Я видела только расценки за квадрат, за день еще не встречала.
ПесиКот
• 15 апреля в 07:29
Ответ дляГендиреХтор
Чому така думка?
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:29
Ответ дляПесиКот
Чому така думка?
Тому що їм вигідно тягнути час. Це разводняк, автор
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:30
Електрики ніколи не працюють погодинно, демонтаж не оплачується погодинно, як і все інше доречі. На кожну роботу є середня ціна по країні, зайдіть на працівники юа. Там є всі ціни
ПесиКот
• 15 апреля в 07:32
Ответ дляГендиреХтор
Але ми обговорили строки роботи, щоб без затримок, застоїв, наче швидко все робить та звіти про роботу надає
ПесиКот
• 15 апреля в 07:33
Ответ дляГендиреХтор
В нього ціна за день, він різноробочий
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:33
Ответ дляПесиКот
Автор, вас розводять. Люди так не працюють зараз. Я маю справу з людьми які ремонтами заробляють.
Мона_Лиса• 15 апреля в 07:33
Ні, ні, і ще раз ні
Оплата обговорюється за конкретно виконану роботу - демонтаж - стільки-то, електрика - стільки-то…
Ніякої по денної оплати за щось таке загальне… будуть рік, як не більше
От мабуть, вони раді, що знайшли таких добрих замовників))
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:34
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
На всі руки мастер? Це кідалово.
Аленький носочек• 15 апреля в 07:34
Ответ дляПесиКот
Вы серьезно это пишете?
Сколько ремонтов делала- такую норму оплаты как день - слышу первый раз
Аленький носочек• 15 апреля в 07:35
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
Вам разнорабочий делает электрику и штукатурку?
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:35
Ответ дляАленький носочек
І шпалери клеїть і труби сантехнічні поміняє і вечерю ще зварить.
ПесиКот
• 15 апреля в 07:36
Ответ дляМона_Лиса
Ні, ні, і ще раз ні
Демонтаж, то окрема ціна, обговорена, є деякі роботи також окремо обговорені
ПесиКот
• 15 апреля в 07:36
Ответ дляГендиреХтор
Та ні, сантехніка то інше
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:36
Ответ дляПесиКот
То що конкретно він має робити за 3500?
Аленький носочек• 15 апреля в 07:36
Ответ дляГендиреХтор
Похоже, что так)
Аленький носочек• 15 апреля в 07:37
Ответ дляГендиреХтор
То що конкретно він має робити за 3500?
Быть на обьекте)
ЖующаЯКонфету• 15 апреля в 07:37
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
Разнорабочие не делают все, просто потому что не умеют. Цена разнороба в день 1200
У людей скорость работы совершенно разная, понятие быстро очень относительно
Для примера одно окно моют один за 20 минут, другой 1,5 часа. Естественно что у них ЗП разная за день
ПесиКот
• 15 апреля в 07:37
Ответ дляАленький носочек
В нього є майстри ще по окремим роботам, які він не робить
Мона_Лиса• 15 апреля в 07:37
І ще, оплачують вже за виконану роботу, тобто провели електрику - оплатили, по штукатурили - оплатили.
А зараз вони можуть піти і залишити недороблену роботу в будь-який момент, бо гроші заплачені
ЖующаЯКонфету• 15 апреля в 07:38
Ответ дляПесиКот
Так он прораб у вас или разнорабочий?
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:38
Ответ дляПесиКот
Що він має робити, автор? Конкретика вам потрібна в першу чергу, за що ви збираєтесь йому платити?
Аноним_Русалка• 15 апреля в 07:39
Повезло мужику найти таких как Вы) сколько если не секрет Вам обещали по срокам? Месяц, три.... это в месяц 105000 грн). А за месяц н хрена он не сделает
ГендиреХтор• 15 апреля в 07:41
Автор, малесенький підрахунок 20робочих днів стандартних по 3500 це 70 тисяч. Хто в наші країні заробляє такі гроші, що він має на них робити? Вони вже зовсім оху....ли?
БоВжеВільна• 15 апреля в 07:41
Ответ дляПесиКот
То в кінці відмінусує вам поденні і сплатите різницю
ПесиКот
• 15 апреля в 07:42
Ответ дляАноним_Русалка