Бяки-козяки• 15 апреля в 11:16

поїздка з групою

Як би ви поступили? є група дітей 10-16 років, що займається спортом і тренер. Група до 10 дітей, що спілкуються групами. Старші 5 дівчат постійно разом і не всі важливі речі доносять до інших. Можуть піти кудись на тренування (що сказала тренер) і не передати меншим.
ще 3 дівчинки меншу (серед них і моя донька), які постійно не проінформовані. І ще 2 новенькі дівчинки, що взагалі не спілкуються ні з ким.
І тренер, що може дівчат і на 30 хвилин залишити перед виступом/змаганнями і "самі там розбирайтесь". Тобто за тренером я не бачу, щоб нормально інформувала всіх і слідкувала.

І ось тепер тренер пропоную поїхати дітям в Закарпаття в серпні. Куди саме, в яких числах, яка ціна - ніяких данних. Що знову підтверджує мою думку про тренера.

Ви б відпустили дитину в таку поїздку з таким тренером і з таким спілкуванням в групі?
Результат:
вже голосів: 28
23 (82.14%) ні, не відпустила б
3 (10.71%) відпустила б
2 (7.14%) подивитись результати
БоХатая• 15 апреля в 11:17
я бы спросила ребенка
АнтиТанкист• 15 апреля в 11:18
Да, моя ездила. Очень понравилось.
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:22
Ответ дляБоХатая
я бы спросила ребенка
ви б не нервували потім за дитину? що і не знаєте готелю, де будуть діти! ні активностей, що будуть у дітей і чи безпечні вони?
Тут надолго• 15 апреля в 11:22
Если вы не доверяете тренеру в мелких вопросах, а, похоже, он безответственный, то вы доверите ему жизнь и здоровье ребенка? Вопрос только в этом.
А в обычной жизни донесите ло него, что нужно информацию доводить всем, чтобы дети знали, а не только фавориты. Если не поймет, сделайте выводы. Что вас заставляет водить ребенка к нему?
БоХатая• 15 апреля в 11:23
Ответ дляБяки-козяки
переживала бы конечно, но оценивала бы трезво ситуацию
Тут надолго• 15 апреля в 11:24
Ответ дляБоХатая
Трезвая оценка показывает, что тренеру пофиг на ребенка автора.
БоХатая• 15 апреля в 11:24
Ответ дляТут надолго
упереджене ставлення
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:25
Ответ дляТут надолго
я не хочу щоб донька їхала, але я у шоці, що 9 інших їхати будуть!?

водити доньку до цього тренера заставляє те, що поруч не має такої секції (з цим видом спорту). до іншої групи їхати 3,5 години (в інше місто))))
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:25
Ответ дляТут надолго
так.
Тут надолго• 15 апреля в 11:26
Ответ дляБоХатая
упереджене ставлення
Это если бы автор пришла впервые к нему, а до этого наслушалась от других родителей их мнение, а так как автор знает факты и отношение тренера к ее ребенку ей не нравится, то как она может сделать другой вывод? И как вы ее вывод можете считать предубеждением?
БоХатая• 15 апреля в 11:27
Ответ дляТут надолго

вот и ответ
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:27
Ответ дляБоХатая
упереджене ставлення
звісно всі мами упереджені до тренерів своїх дітей. але коли за 1 тиждень до змагань дитині повністю міняють програму і умови виступу і нічого не доведеш.
І просиш, що хоча б наступного разу так не робіть...не і все...
БоХатая• 15 апреля в 11:28
Ответ дляБяки-козяки
так а дочь хочет или нет?
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:29
Ответ дляБоХатая

вот и ответ
так.
мені в очі дві мами менших дівчат говорять як не задоволені тренером, що вона не слідкує за дівчатами. що вони хвилюються про їх безпеку. що тренеру не довіряють і хочуть міняти. і при цьому їдуть....діти....
Тут надолго• 15 апреля в 11:30
Ответ дляБяки-козяки
Решать вам самим. Человек крутит своим миром, как цыган Солнцем, а вы подстраиваетесь. И, наверное, еще и деньги ему носите. Но не можете на него влиять. Но можете выбирать, хотите ли вы от него зависеть.
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:30
Ответ дляБоХатая
так а дочь хочет или нет?
а що це міняє. навіть, якщо вона хоче, але там небезпечно, то ви відпустите? дозволите?
я - ні!
БоХатая• 15 апреля в 11:30
Ответ дляБяки-козяки
я - ні!
ну нет так нет
а чем там опасно?
Електрохарчування• 15 апреля в 11:30
Тренер не може порахувати ціну за табір поки не буде кількості бажаючих, це нормально. Місце і дати хоча б приблизно мала орієнтувати.
А от не мати групи у вайбері і не скидати всю інформацію туди - це недопустимо.
автор Бяки-козяки • 15 апреля в 11:32
Ответ дляЕлектрохарчування
ні дати ні місця ні орієнтовної ціни.
ціну можна було б порахувати для 10 і для 5 учасників (наприклад).
група у вайбері є. Але я писала про ту інформацію, що передають усно.
Електрохарчування• 15 апреля в 11:33
Ответ дляБяки-козяки
ні дати ні місця ні орієнтовної ціни.
ВсЯ інформаця має бути письмово у групі.
Тут надолго• 15 апреля в 11:36
Ответ дляБяки-козяки
я - ні!
Автор, я на вашей стороне. Дочка как-то была в скаутском лагере, детей там отправили съезжать над невысоким оврагом, держась за тарзанку. Одна девочка сорвалась, разбила лоб, родители потом сами делали ей операцию, и даже какую-то пластическую. Вы думаете, те, кто организовали лагерь, понесли ответственность? Нет, она легла на плечи родителей.
Я была в шоке, что свою дочку отправила в этот лагерь, не зная этих руководителей. Послушала от нее, как они были предоставлены сами себе в лесу, не имея навыков. Узнала от нее, когда она вернулась.
Вы же своего тренера знаете.
Глаза_в_3_карата• 15 апреля в 11:39
Автор, я бы не отпустила. Не знаю, конечно, какие активности у детей планируются, но я когда-то наблюдала, как детей из Артека в Буковеле повели на Хомяк. Дети лет 12 бегали по всему лесу, руководители где-то ползли, две девочки вообще одни на полянке сидели. Мобильная связь там местами отсутствует.
Тут надолго• 15 апреля в 11:39
Есть такая категория людей творческих, но ужас каких неорганизованных и безответственных. Я и себя такому бы человеку не доверила. Они не продумывают наперед, не разгребают последствия, живут, как птички.
БоХатая• 15 апреля в 11:40
Ответ дляГлаза_в_3_карата
все вернулись?
Тут надолго• 15 апреля в 11:41
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Да, и моя была в лагере в лесу без связи. Рассказывала, что спали возле костра в спальных мешках и она проснулась головой в углях. У меня слов не было. Еще и вши где-то в лесу нашла, и с клещом в ноге приехала, лечили потом боррелиоз.
Електрохарчування• 15 апреля в 11:43
Син ходив на футбол, потім баскетбол. На футбол їздив: перший тренер в перший же день напився і отруївся, вже ніхто не скаже чи алкоголем чи рибою, але 4 дні з 7 він був у лікарні, 3 лежав пластом в номері. Другий тренер загубив на пляжі! Трьох дітей, пішов в готель собі спокійно, ввечері трьох хлопців привезла поліція. Чудом не потонули, я вважаю. Третій тренер подивився на це все неподобство і займався лише дітьми зі своєї групи.

А на баскетболі завжди організація була - вищий клас. І тренерка була не лише по спорту, але й виховувала командний дух, взаємодопомогу, здорову конкуренцію, справжній педагог.
Тут надолго• 15 апреля в 11:43
Ответ дляБоХатая
все вернулись?
А что, достаточно вернуться? А если последствия вылезают потом?
Забагаловка• 15 апреля в 11:48
С таким тренером точно нет. Как можно отпустить ребенка с человеком которому не доверяешь и который не может организовать комуникацию даже на месте. У меня племяница в Артеке упала и получила сотрясение. Так ее сразу даже врачу не показали, а родителям сообщили на 4 день когда ей совсем плохо стало, последствия до сих пор выгребают. Кто то ответил за это? Нет, конечно
Стопясят раз обсуждала• 15 апреля в 12:16
Я ездила с ребенком. Я же и лечила остальных, искала пропавших, решала с поселением и т п. Тренера забили, тусили сами и делали фото для родителей.
Те дети кто старше 15, сами по себе были, тренера не в курсе где они кроме времени тренировок
черная мамба• 15 апреля в 12:39
У вас дивні тренера. У нас у дітей і тренерів є група в тг, є група з батьками. Тренера все пишуть, всі діти все бачать В Закарпаття б відпустила дитину. Син поїде з тренером та дітьми з секції кудись в Карпати влітку.