Лагшмивара• 15 апреля 2025
Мило від акне на спині.
Виписали перолайт мило, чи можна замовити таке на айхерб? На обличчі є ефезел, а то на спину сказали вмиватись.
пані Солоха• 10 мая 2025
Ответ дляПоследний вагон
В мене є такий, ще не користувалася
Не такий це.це інша серія
пані Солоха• 10 мая 2025
Ответ дляПоследний вагон
А коли і що використовувати?
Вмиватися і протирати шкіру щодня зранку і уве ері.а азагалі зайдіть на сайт біотрейд і там по відео жінка розповідає про кожен препарат як його використовувати
Последний вагон• 10 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Дуже вам дяку!
Последний вагон• 10 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Так.ми 2 роки ганяли по лікарях.викинула мішок грошей на аналізи.консультації і купу непотрібних засобів.а допоміг гель і лосьон Акне аут. І за місяць лице стало чисте. А за 2 міс ідеальне. Дочка в 15 р щаслива. дякую тому хто придумав цю лінійку. Засоби найдієвіші.
А крем не купували?
пані Солоха• 10 мая 2025
Ответ дляПоследний вагон
А крем не купували?
Ні.він не потрібен. Лосьон - це осговне лікування. Ну і очищення гелем чи пінкою. В нас результат був на 4 день
Последний вагон• 10 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Я дуже вам вдячна, вже все замовила
Последний вагон• 01 июня 2025
Ответ дляпані Солоха
Я вам буду цілувати руки!!! Дай Бог вам здоров´я і довгих років життя!
пані Солоха• 01 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Вам допомогло?))
пані Солоха• 01 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Дякую! Дуже приємно, що вам допомогло. Для підлітків це дуже важливо
Последний вагон• 01 июня 2025
Ответ дляпані Солоха
Вам допомогло?))
Лице набагато чистіше. Але скільки ним можна користуватися? До і після. Боюся зглазити. 2 роки лікування, змінила 4 дерматологи і тут ви зі своїми порадами. Звісно буває щось вилізе але ж не так. До цього 3-5 гнійники завжди присутні на обличчі.
пані Солоха• 02 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Ми користуємося 2 роки. Зараз перецшли на білий підтримуючий лосьон.вам треба гарно вмиватися(2р) і обличчя протирати червоним лосьоном.ще маємо мило акнеаут. Гарно забирає прищі зі спини.можна ним і обличчя мити коли сильний висип.намилити і потримати 30 сек( як і гель і пінку), щоб активний кисень подіяв
Последний вагон• 03 июня 2025
Ответ дляпані Солоха
Ви вже мій дерматолог) Тільки похвасталася і сьогодні висипало😅