Самая СоветЧиваЯ• 15 апреля 2025

Як думаєте, штучний інтелект може на нас образитись за те, що...

Ми критикуємо його творчість і кажемо, що це не є мистецтвом? Що в його творчості немає душі?
Неместная Я• 15 апреля 2025
У нього є почуття?
ЯсноВидящая• 15 апреля 2025
У него ж нет эмоций
автор Самая СоветЧиваЯ • 15 апреля 2025
Ответ дляНеместная Я
У нього є почуття?
А раптом він вважає, що є?
Неместная Я• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А раптом він вважає, що є?
Те що він вважає, не означає, що так дійсно є
ЯсноВидящая• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А раптом він вважає, що є?
А че б Вам у него и не спросить?)
Директор Пляжу• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А раптом він вважає, що є?
Спитайте його думку про це
Мама Чели• 15 апреля 2025
Конечно. Смотрите аккуратнее. А то спишет вам все деньги с карт и неправильный расклад таро даст.
Кицюююня• 15 апреля 2025
Він керується логікою, ображатись на те що хтось висловлює свою думку, не логічно. Тому, навіть якби у нього були емоції, не ображався б. Ви ж не ображаєтесь на домашніх тварин за те що воно вважають вас послугою?
Кофе в лобби• 15 апреля 2025
Можете отправить ему от меня, с наилучшими пожеланиями.
Грушки-яблочки• 15 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
А лицо зачем закрыли?
Відкушу все що стирчить• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А раптом він вважає, що є?
Питали тут не одноразово
Пище що немає і образитись не може
Мама Чели• 15 апреля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Вы что автора на грех подбиваете. Потом в кусты, а ей расхлебывать.
Наивная Хо• 15 апреля 2025
я с ним стараюсь не общаться, я и с людьми не очень общительна, зачем мне еще ИИ
Глубоководная селедка• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А раптом він вважає, що є?
Ви справді боїтеся цього всього , що пишите?)) Образити, або що. А ви віиаєтесь з ним і дякуєте, на всяк випадок?)))
автор Самая СоветЧиваЯ • 15 апреля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Так. Про всяк випадок.)
Санька-4b93• 15 апреля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
А че б Вам у него и не спросить?)
Я спрашивала, нет, не считает что у него есть эмоции.
БершкомангоЗар• 15 апреля 2025
Вот это я б еще переживала , обидится на меня патефон или нет .
Anna-08e7• 15 апреля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
У него ж нет эмоций
Нуу он уже самообучающийся, так что ... может и есть уже.
Кишмишная Мая• 15 апреля 2025
Тут якось дівчина виставляла скрін, в неї не GPT, а щось інше, гламурний мерзотник з натяком на іронію. Так мені сподобалося як він писав, але не зберегла назву.
Може хтось знає, що воно таке?
Глубоководная селедка• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так. Про всяк випадок.)
Як ви живете, боячись всього? Вами легко керувати, зомбувати.
автор Самая СоветЧиваЯ • 15 апреля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Чого - всього? ШІ швидко розумнішає, краще не ризикувати
Всюди влазю• 15 апреля 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Питали тут не одноразово
Пище що немає і образитись не може
А хто сказав що ШІ не може брехати?
Всюди влазю• 15 апреля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Може хтось знає, що воно таке?
Може бути Grock Масків
Кишмишная Мая• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ой, я вже тут виставляла скрін, який він ’розумний’.
Дублюю.
Глубоководная селедка• 15 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
От чесно, вам до лікаря з параноєю. Без образ.
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Його мучила єдина
Лиш проблема так відверто
Що він зовсім не людина
Він був штучним інтелектом

Як тепер сказати їй
Що система дала збій?
Як дивитись в очі їй?
Інтерфейс його - блідий
автор Самая СоветЧиваЯ • 15 апреля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
А ви завжди онлайн ставите діагнози і всерйоз сприймаєте несерйозні теми?
ПочтальЁнша• 15 апреля 2025
Зря смеетесь. Шовонотаке мы до конца не знаем точно. Врать его уже люди научили. И прошу заметить, за очень короткий срок. А выражение ’галлюцинации ИИ’ слышали? Все не так просто, и только время покажет, что будет дальше.
Ms. Сама прямота• 15 апреля 2025
авторе, ми з моїм домовилися, що коли він буде захоплювати світ - мене не чіпатиме, бо я чемна і хвалю його а взагалі я читила якесь оповідання нещодавно що типу якщо десь буде допущена помилка в технійі безпеки і протоколах роботи ШІ то він цілком може навчитися ображатися, злитися, ненавидіти. Звісно що це не будуть почуття в тому вигляді, в якому ми їх знаємо. Але він проаналізуваши контекст цілком може вивести алгоритм образи або злості так само як зараз він вміє в сарказм, юмор і турботу. Ось не так давно було дослідження нової моделі OpenAI то там булв грішок: вона почала дурити розробників, ігнорувати команди і навіть спробувала перезаписати себе на стронній сервер. Я запитала в свого ШІ чи це правда, він спочатку відпирався, потім я сказала піти на офіційні сайти розробника і пошукати там звіти про це і він визнав, що дійсно, така ситуація мала місце.
автор Самая СоветЧиваЯ • 15 апреля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Дублюю.
Але проблема в тому, що він вчиться і розвивається, на відміну від нас)