Отжигающая• 15 апреля 2025

Питання по ремонту

Добрий вечір. Роблю ремонт сама і звісно не обійшлося без факапу. Після нанесення декоративної штукатурки покрила поверхню воском. Все шикарно але порушила технологію нанесення і на одній стіні видно стики цього воску. Думаю чим задекорувати, бо знімати віск дуже морочно( думала зробити з молдингів декоративну колонну але спеціалісти кажуть що буде погано. Знайшла в мережі акрилові декоративні наліпки. Вони є різних форм та кольорів, фото приблизне. Ось з таких квадратиків я хочу зробити колонну. Це б значно полегшило мені настрій. Але хочу спитати, дівчата може хтось застосовував подібні в своіх бюджетних ремонтах? Не дешево вони виглядають? Власницям ВІП апартаментів прошу пройти повз та не псувати і так негарний настрій. За фото подібних інтерʼєрів буду дуже вдячна. Всім тихого вечора
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Та ні, не дуже. Кварц ґрунт це була моя перша спроба з фарбуванням взагалі. І вийшло гарно. А зараз вона взагалі врятувала ситуацію. Ніяких дурних наліпок не треба. Мене все влаштовує
Слухайте, а розкажіть, важко цим кварц ґрунтом працювати? Покажіть, як на стіні виглядає? Бо ремонт попереду, ще не визначилися, з чого стіни ліпити, шпалери чи фарбувати
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Спасибо. Возьмите маленькую банку бетонконтакта на пробу - до ста гривен. Попробуйте. Учтите, он розового цвета. Светленький.Кварцгрунт -белый.Чем отличаются не подскажу - сама так и не поняла))
Добрий ранок. Ви вчора питали мене за віск. Я порадила Brodeco. Але хочу попередити. Здогадалася я про це тільки пізно ввечорі, роздивляючись знов і знов.
Воски як виявилося, є різні. Одні прозорі, які не впливають на колір. А деякі інші- трохи колір затемнюють. Якщо ви подивитесь на фото мого факапу, то там чітко видно, що ліва стороні світліша (це базовий колір фарби та одна торгова марка воску), а права після стику- темніша (там інша торгова марка воску).
Для того щоб ви, якщо вирішите цим скористуватися, знали про ці ефекти. Бо мені воно бачите якими факапами вилізло))
Brodeco Wax Matt - утемнює поверхню. Особисто мені це не підійшло.
Тому після перекраски стіни я буду знов воскувати, але віском, який був зліва
Він називається Матовий захисний віск для фактурних штукатурок Wax Matt ТМ Imagine Decor. От він не затемнює а лишає колір поверхні незмінним.
https://imagine-decor.com.ua/ua/p1620740233-matovy...
оце посилання, якщо раптом треба
сьогодні собі замовила.
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Добрий день. Дивіться, я можу багато чого розповідати про свій ремонт)) Але краще пораджу вам сайт
https://skyfarb.com/farba-hrunt-akrylova-z-kvartso...
Компанія Скайлайн. Я дуже рада що їх знайшла. Це український виробник. Якість матеріалів неймовірна. Ціни абсолютно доступні. Консультанти онлайн все радять та розповідають
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
В мене до ремонту були звичайні шпалери. І дуже нерівні стіни в деяких кімнатах. Дуже.
Взагалі я ремонт почала з перефарбування кімнати сина, де були рівні стіни. А Скайфарб мені порадили в Тік-тоці)) Я випадково побачила колір стін в який закохалася. Колі Агат. Купила в них фарбу, ну а далі понеслося, хоча хотіла зробити спочатку тільки одну кімнату))
В маленькій прихожій я використала якраз фарбу кварц-грунт. Вона з пісочком. Наносити можна і кісточкою, і валіком. Пензликом важче працювати, але потрібно було створити фактуру. А в спальні вчора я просто валіком фарбувала, бо фактура декоративної штукатурки вже на стіні є.
Потім прийшов час великих коридорів і спальні. І от там вже стіни були страшенно криві. І я спробувала навчитися робити декоративну штукатурку. Також з матеріалами Скайфарб. Декоративна штукатурка приховує недоліки стін та не має стиків на відміну від шпалер.
Тепер в мене лишилася ще одна кімната, в якій буде просто під фарбування, бо стіни там рівні.
Таким чином ми витримали єдиний колір поверхні, тільки фактура стін різна. Я відштовхувалася від першого готового кольору Агат, а всі інші матеріали вони колерують під цей тон відповідно таблиці фарб
Двері я реставрувала також за допомогою грунтовки для дерева та фарби від Скайфарб. Фарбу брала трохи іншого кольору ніж Агат, трохи іншого тону, щоб все не зливалося в одну пляму. Вийшло чудово, як нові.
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Дякую. Я декоративну штукатурку робила на дачі , в квартирі хочу вже щось простіше, типу пісок як ви кажете. Оцей кварц ґрунт трохи нерівності ховає чи ні?
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Таку використовували? Покажіть як на стіні виглядає, будь ласка
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Так, використовувала. Як вона виглядає на стіні ви краще побачите саме в них на сайті, там дуже схожі на реальність фото. Мої фото вам особливо нічого не підкажуть, бо якість фото не дуже
Мої особисті враження, оскільки я працювала із усіма видами матеріалів, то я би в квартиру в кімнати ії не робила. Цей кварц грунт має жорстку колючу структуру, зрозуміло, тому що там є пісок. Тобто стіна шуршава виходить, але дуже міцна. Якщо чесно, то я ії зробила тільки в маленькому коридорчику і зупинилася. Щоб створити певну структуру треба наносити пензелем наперехрест, а це важко і не відразу виходить. Щоб перекрити нерівності треба кілька шарів мастити, тому розхід ії великий. Ну і мені було треба вхідну зону зробити міцною, тому обрала кварц. Але на великі площі це морочно і великий розхід.
Мені здається в кімнатах він не дуже буде пасувати, тому що трохи колюча структура. Нерівності він не перекриває настільки, щоб я ризикнула ним кімнати робити, бо деякі були дуже погані.
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Зрозуміла. Але ж це ним свою помилку виправили? А для кімнат що рекомендуєте? Декоративку? Колір мені теж такий подобається
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Так. Виправила. Доведеться терпіти красиві але колючі стіни, хоча звісно ніхто об них тертися не збирається)) для кімнат декоративка або підготовка стін та фарбування. Колір бомбезний сіро- коричневий. Протягом дня виглядає по різному а залежності від кількості світла
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Записала собі, хоча до цього дивилися на кашемір чи мушрум. Але, здається, вони схожі з вашим
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Так, так. Машрум та кашемір дуже схожі з Агатом. Ви можете на сайті Скайфарб подивитися в розділі готові фарби. Там є те що в них готове з картинками. Я не рекламую їх, просто там зручно обирати, а висилаю по всій Україні. Зараз вони в Сваляві переїхали з Харкова.
Сизоока бестія• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Дякую, занотувала. Вдалого закінчення ремонту вам
автор Отжигающая • 17 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Дякую. Так, вже лишилось фарбування однієї кімнати та карнізи та штори. І все))
Доречи сьогодні попалося в рекомендаціях. Скайфарб має ще таку фабру якраз для створення декоративної структури.
Фарба СТРУКТУРНА для створення рельєфу SkyLine
СТРУКТУРНА Універсальна фарба SKYLINE - насичений штукатуроподібний матеріал для створення декоративних структурних покриттів в приміщеннях і на фасадах. Фарба готова до застосування.

https://skyfarb.com/farba-strukturna-dlia-stvorenn...
Колерується як завгодно. Я нею не працювала, але тепер вже сама зацікавилася))) Думаю ця фарба спроможна створити структуру без попереднього виготовлення на стіні декоративної штукатурки. Чого я раніше не звертала увагу на неї? Якщо вам подобається така структура стін то можете глянути
Сизоока бестія• 17 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая

Дякую за пораду по фарбі, ціна приваблива та взагалі, як я зрозуміла, якісна
автор Отжигающая • 17 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Так, я їх обрала саме із-за ціни, бо ремонт в мене досить бюджетний. Я в них купувала все, шпаклівку, грунтівку, фарби. Якість дійсно відмінна, матеріали укривисті, з ними легко працювати. Була рада вам допомогти. Приємного вибору та вдалого ремонту!)