Отжигающая• 15 апреля 2025

Питання по ремонту

Добрий вечір. Роблю ремонт сама і звісно не обійшлося без факапу. Після нанесення декоративної штукатурки покрила поверхню воском. Все шикарно але порушила технологію нанесення і на одній стіні видно стики цього воску. Думаю чим задекорувати, бо знімати віск дуже морочно( думала зробити з молдингів декоративну колонну але спеціалісти кажуть що буде погано. Знайшла в мережі акрилові декоративні наліпки. Вони є різних форм та кольорів, фото приблизне. Ось з таких квадратиків я хочу зробити колонну. Це б значно полегшило мені настрій. Але хочу спитати, дівчата може хтось застосовував подібні в своіх бюджетних ремонтах? Не дешево вони виглядають? Власницям ВІП апартаментів прошу пройти повз та не псувати і так негарний настрій. За фото подібних інтерʼєрів буду дуже вдячна. Всім тихого вечора
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляRiesling
У вас погано з розумінням?
При чому тут ваші гроші? Якщо комент був про наявність смаку.
Є смак - так робіть.
Але люди зі смаком не питають анонімів, що їм робити.
Чому не питають? Мені здається цілком можливо, якщо ти відчуваєш сумніви
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
У меня в фактурной штукатурке все стены в доме. И поверьте, что любое постороннее вмешательство в виде декора - это пц. Сверху могу посоветовать только трафарет. Но его надо с умом вписать
Гарна ідея. Але.. на восковану поверню мабуть не ляже штукатурка під трафарет. Дуже сподобалось!! Мабуть нічого не втрачу якщо десь внизу спробую нанести штукатурку
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Бетонконтактом вхреначить и дать по верху трафарет. Если его целенаправленно не отбивать, то я считаю, что всё будет держаться
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ длязабиякина
А рейки дерев*яні або по типу них туди не впишуться по стилю?
Впишуться цілком. Але треба вже буде залучати майстрів з перфоратором кріпити рейки
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Бетон контакт це грунтовка? Вона не візьметься на гладку поверхню (
Забобонний фрукт• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Покажіть спершу свій фокап, щось я погано уявляю аж такий стик воску, щоб його хотілось рейками прикрити. У мене 80% стін штукатурка + лак і ніяких стиків
Але в тому, що на цю поверхню тепер важко щось приклеїти - підтримую вас. Хіба якийсь супер-пупер-мега клей, який відпаде лише разом зі штукатуркою
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
У вас что, нечем почухать? Тёрку по газоблоку купите и продерите те 20 см сверху вниз, где планируете декорировать. Поверхность намажьте бетонконтактом. Сверху трафарет и штукатурку. Высохнет - завоскуете или пройдетесь лазурью
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так я вам і кажу що порушила технологію. Зробила частину стіни а іншу частину доробляла через тиждень. А по технології віск наноситься від стіни до стіни одномоментно щоб не допускати висихання краю. Я порушила це правило тому що не прочитала інструкції.
Там все розмивчато• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Щось запропонуєте інше?
Без фото нічого не запропоную
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Знати би якій то може бути супер мега клей))
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Хм, а й справді.. дякую
Забобонний фрукт• 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А потім переробите усю стіну ще раз
Ремонт - як процес, а не результат
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Хм, а й справді.. дякую
Обращайтесь😆😆😆
Воск вам теперь крови выпьет нормально так 😆 если еще не все стены им сделали, будьте умным человеком, просто покрасьте их хорошей шелковисто-матовой семерочкой. Хоть Тиккурилой, хоть Церезитом)
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А потім переробите усю стіну ще раз
Ремонт - як процес, а не результат
Та ладно. У меня факап повеселее был, слишком крупные островки на одной из стен получились. Сильно выбивалось из общей массы. А стена 7 метров вверх и вся боковым светом освещается, если переделывать, то так, солидно трахаться надо было. Ничего, всё решилось. Фрезер мой лучший друг😆 дырочки насверлила и вообще нет никакой проблемы
Капитошечка• 15 апреля 2025
Ті наклейки, що у вас на фото, не будуть триматися на воску. Або рейки треба, або трафарети.
Стопясят раз обсуждала• 15 апреля 2025
Поделитесь, пожалуйста, названием воска.А бетонконтакт или кварцгрунт замечательно ложаться на гладкие поверхности (и держатся на них))
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Обращайтесь😆😆😆
А чому? Взагалі мені дуже подобається. Ось я вже вдома, зробила фото. Перші два це вже зроблений віск. А третє- та сама стіна (( бачите який жах(( що не так з воском?
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Віск для декоративних штукатурок Brodeco Wax Matt. Подивіться я виклала як воно виглядає. Тут проблема в тому що поверхня не просто гладка, вона ж покрита ним. Хиба бетонконтакт ляже на неї? І вище написали що я з ним ще намучаюся. Чому? Поки не відповіли.
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Почитала, написано не можна бетонконтакт наносити на штукатурку
Стопясят раз обсуждала• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Спасибо. Возьмите маленькую банку бетонконтакта на пробу - до ста гривен. Попробуйте. Учтите, он розового цвета. Светленький.Кварцгрунт -белый.Чем отличаются не подскажу - сама так и не поняла))
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую. Згадала коли ви сказали за кварцгрунт. Вдома є точно такого ж кольору кварцева фарба ґрунт від Скайфарб. Я нею робила прихожу. Дуже гарно тоді вийшло. Піду спробую, а раптом кварц таки ляже на цей віск
АсобеннАя• 15 апреля 2025
Не ліпіть ніякі наклейки, у вас дуже гарно вийшло-пробуйте трафарети, на крайній випадок рейки чи молдінг. Тут дівчата колись рекомендували якийсь клей-липучку, писали, що все до всього клеїться, можна ним спробувати
Сизоока бестія• 15 апреля 2025
Ще, як варіант, зверху знову покрити шаром воску не вийде? Може перекриє?

Допишу. Все ж таки, рейки під колір ліжка туди більше пасуватимуть ніж молдинги.
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Дякую, дуже приємно)) проблему вирішено. Допоміг кварц ґрунт фарба такого ж кольору. Дівчата тут підказали, а я згадала що прихожу робила саме такою фарбою. Вона такого самого кольору тауп, тільки з пісочком. Покрила зараз нею. Стики зникли. Сохне. Зранку побачимо що вийде)) якщо все добре буде то просто перефарбую цю стіну і все. Звісно мені ці наклейки були тільки як крайній варіант. Я роблю всі стіни в квартирі в один тон і не хотілося розбавляти чимось що здешевить. Дякую форуму і порадницям!)
автор Отжигающая • 15 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія

Ні, ще шар воску нічого не дав, я пробувала. Але все вирішилося, нижче написала, дякую)
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Да с воском всё так. Но вы себе свинью подложили на будущее. Если вам через 2 года захочется изменить цвет стен, это будет тот еще секс. Если б вы их просто покрасили нормальной краской, вы бы просто катнули по верху слой нового оттенка, а в случае с воском - вы с этими стенами и состаритесь. Ничего изменить без глобальных действий не выйдет
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А вот и ні. Я вже написала. Фарба кварц ґрунт від Скайлайн)) чудово лягає на віск. Доступна в 10 00 відтінках. Я зробила нею прихожу. І зараз покрасила цей віск. Отже, якщо все буде добре то можна перефарбовувати скільки хочеш.
Prervana• 16 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Да, но кварц-грунт изменяет структуру стены. Он жеж с песком, шершавый. Он даст шероховатость. И весьма неприятно к стене, покрашенной такой краской, прикасаться плечом, к примеру.
автор Отжигающая • 16 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Та ні, не дуже. Кварц ґрунт це була моя перша спроба з фарбуванням взагалі. І вийшло гарно. А зараз вона взагалі врятувала ситуацію. Ніяких дурних наліпок не треба. Мене все влаштовує