тянитолкайка• 15 апреля в 18:12
Вы готовите тушеную картошку?
Есть у вас какие-то фишки,которыми можете поделиться чтоб она получилась вкусной? Что туда добавляете? Я видела горошек туда кладут,у меня стандартно:мясо,картошка,лук,морковка иногда капусту могу добавить. Очень вкусно. Но наверняка бывает ещё вкуснее
Мальовнича даль• 15 апреля в 18:16
До картоплі додаю м´ясо, овочі, гриби, бобові (в будь-якій комбінації, що на той момент є вдома). Смочатку трохи підсмажую в мультиварці, потім додаю сметану (краще домашню) і тушкую
ПлакалаВАвто• 15 апреля в 18:16
Приправа Каміс гриль, тільки дивитись щоб не було напису ’гостра’. Вона надзвичайно пасує до тушеної картоплі. Але не до варіацій рагу. Якщо туди додавати капусту, сині і ще все те, чого в картопляне жарке не кладуть, то краще її не треба.
Най хоч раз• 15 апреля в 18:18
Ничего особенного не добавляю, готовлю в мультиварке, получается вкусно. Но у меня получается вкусно всё.
ПлакалаВАвто• 15 апреля в 18:18
Ще я виймаю частину готової картоплі, переминаю і відправляю назад в казан, тоді підлива густа, з насиченим смаком.
СкрипяСердцем• 15 апреля в 18:34
Такое же как и у Вас,только зелень еще добавляю и грибы.Но как бы я ее не тушила,в духовке в горшочках получается самая вкусная
Мамзелькіна• 15 апреля в 18:37
Ответ дляМадам Подлинник
Бабушка добавляет молоко или сливки, вкусноооо.
Так можна в молоці, а моркву потерти на дрібну терку, щоб рлзімліла
Маруська Му• 15 апреля в 18:39
Ответ дляМусик Пусик
В мультиварці. Виходить як з печі
Якщо Ви так вважаєте, значить ви не їли картоплі з печі. Я ніразу незмогла повторити картоплю моєї бабусі. Вона не давала туди ні цибулі, ні моркви, але картопля була смачнюща.
Мусик Пусик• 15 апреля в 18:48
Ответ дляМаруська Му
Я їла все дитинство картоплю з печі прабабусі)
Кіна не буде• 15 апреля в 19:19
Ответ дляНай хоч раз
Кому-то плохо, за морду уже держится под каждым сообщением
То голодний обморок
З горіха зерня• 29 апреля в 00:45
Я моркву на дрібну терку тому, тоді вона зовсім інший смак має. А ще шматочок сала можна додати свіжого, це також додає смаку і текстура інша у картоплі.