В кого тако було• Изменено 11 апреля в 17:32
Зрази. Як приготувати картоплю?
Підкажіть, будь ласка, як краще приготувати картоплю — зварити й потовкти чи запекти в мундирі та перекрутити через м’ясорубку? Це сильно відрізняється на смак зраз в кінці?
Единорог_помог• 11 апреля в 17:33
Чем картошка суше, тем лучше. Идеально запечь, а толкушка или мясорубка - значения не имеет
Аль де Барановна• 11 апреля в 17:38
Ответ дляЛЮБА
Чего это вдруг ???
Такое даже стыдно выкладывать...
ХикориДикори• 11 апреля в 17:38
Ответ дляЗавжди з рушником
Варю всегда и делаю пюре. Другие варианты не нравятся.
і я з роблю з відвареної і товченої . ніколи з запеченої не робила.
Мамкиня доця• 11 апреля в 17:40
Мій рецепт картопляників.
Картоплю зварти в мундрі,охолоне,перекрутити на мясорубці,+яйце+мука,+сіль.Начинка тушена капуста.
Вилосипедниця• 11 апреля в 17:40
Ответ дляАль де Барановна
Такое даже стыдно выкладывать...
То давіться своїми сушами.Прекрасні зрази.
Аль де Барановна• 11 апреля в 17:41
Ответ дляВилосипедниця
При чем тут суши, кое как слепили кавелики какие-то подгоревшие..фу короче.. гадость.. Еще и показывать как пример..
Невгамовна Бу• 11 апреля в 17:45
Ответ дляАль де Барановна
Такое даже стыдно выкладывать...
Какое такое? Румяные, вкусные , совсем на новомодных диетах ку- ку.
Скляна миша• 11 апреля в 18:12
Ответ дляВ кого тако було
дякую всім, напевно дійсно краще запекти
Картоплю відварену без води потовкти і додати шматочок вершкового масла та борошно
Пасхальний тролік• 11 апреля в 18:56
Ответ дляЛЮБА
Ну вам виднее какие кавелики вы кушаете , и что у вас пригорело ))))
Не обращайте внимание. Нормальные у вас зразы. Не идеальной формы, но вы же их не в ресторане подаете
Вилосипедниця• 11 апреля в 19:31
Ответ дляАль де Барановна
Нічого вони не підгорівші! Просто гарно пожарені.А не такі як на сонці печені.