долой_лама• 15 апреля 2025

Що з чоловіком в 50 років може бути, якщо такі зміни

- став дуже економний, прижимістий, економить кожне євро, доходить до абсурду, всерйоз каже: ’ти що, 3 євро!’. І це не виглядає як турбота про бюджет, це виглядає всерйоз і ненормально;
- весь час хоче тиші. Дратує любий звук, в тому числі ті, що видає 10річний син, тому сину постійно виговорює своє невдоволення. Син прозвав його сер Ворчун(
- став нетерпимий до всіх і до всього. Лає всіх і за все: водії дебіли, влада ідіоти, жінка що дитячим возиком на дорогу виїхала - тупа курка в тп
- став грубий і нечуйний до мене, потім вибачається, але знову за своє через короткий час.

У мене враження, що у нього розвивається не знаю що..депресія? Щось ще психічне? Тиск?
Від нього він п´є ліки..
Він хороша людина, а зараз я його не впізнаю. Це якийсь тіран, який отруює все навколо...
АБВГДэшница• 15 апреля 2025
Це закордонщина так впливає на чоловіка :)
Пи Пи Пилюля• 15 апреля 2025
Він просто старе пердло
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ми вже 5 років як емігрували
Огірок та Помідорчик• 15 апреля 2025
Стресс, депрессия.
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Він просто старе пердло
Дякую).
Але мені треба медичні ідеї.
Лайку я і так чую(
Домашня Зюзя• 15 апреля 2025
Вікові зміни
Ananasprotivogaz• 15 апреля 2025
Старый. А тут ещё ребенка поднимать. И не так завоешь....
Ку ка ку ка ку• 15 апреля 2025
Автор, а вам скільки?
Аnnеt• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Ми вже 5 років як емігрували
тоска по Родине.
Пи Пи Пилюля• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Дякую).
Але мені треба медичні ідеї.
Лайку я і так чую(
Це не лайка,а констатація факту.В нього вже старечі зміни в поведінці і характері,люди з роками не стають краще.
Меломанка Маланка• 15 апреля 2025
Чоловічій клімакс. В мого теж таке було.
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Автор, а вам скільки?
І мені 50.
Сяду на шию, дорого!• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Дякую).
Але мені треба медичні ідеї.
Лайку я і так чую(
Це не медична проблема. Це вік. З віком багато хто таким стає.
Пи Пи Пилюля• 15 апреля 2025
Доречі чоловічий клімакс,тобто неспроможність і відчуття того,що вже не той боєць,теж достатньо відчутні.
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Хіба у них буває?
Судячи по нашому сексуальному життю, все у нього ок, як і раніше. Тут я змін не помічаю.
Викликаю на дебати• 15 апреля 2025
Початок деменції. Невролог колись пояснила, що це у батька не характер псується, це мізки буквально відмирають. Хай сходить на кт, воно покаже зміни в мізках. Це фізичні зміни, їх видно на знімках.
Меломанка Маланка• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Хіба у них буває?
Ще помітите.
Ку ка ку ка ку• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
І мені 50.
Може він втомився? Ви здається дуже енергійна, це добре))
може він вже напрацювався або грошей в бюджеті вашому небагато, тому і переживає
Жена сантехника• 15 апреля 2025
Нелюбьовь к вам
Бабулька• 15 апреля 2025
Це в нього чоловічий клімакс
Пи Пи Пилюля• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Хіба у них буває?
А може він біситься,що зміни вікові помічає,а навкруги молодь,а він вже не той.
Почемучечка• 15 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Что за бред вы несёте об отмирании мозга в 50 лет?!
Неместная Я• 15 апреля 2025
Про економію не знаю,чого раптом так
А от дитину ще на ноги ставити потрібно, можливо це і лякає
А водії є дебіли ,тут він прав
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
В тому то й річ, що ми врешті вигрібли з еміграційного просідання в доходах. Ми можемо собі багато дозволити, нам нема потреби рахувати кожен цент як в деякі періоди.
І саме тепер він проти всіх покупок, він соромить нас за витрати, каже що ми круті, що ми смітимо грішми (коли ми пропонуємо просто пообідати в Ікеа або мимохідь купуємо молочні шейки в Маку)
Майор Медуза• 15 апреля 2025
Скоро вас на молодуху поміняє
svetolino• 15 апреля 2025
Старость
Дева Мария• 15 апреля 2025
Ответ длядолой_лама
Хіба у них буває?
Так є . І в багатьох . Починається після 40 , як в жінок .
Плету интриги• 15 апреля 2025
Після слів євро не читала🤮
автор долой_лама • 15 апреля 2025
Ответ дляНеместная Я
Про економію не знаю,чого раптом так
А водії є дебіли ,тут він прав
Та що її ставити, це Німеччина, тут ніхто не пропаде... тут ростити дітей не важко.
неДоЖиру• 15 апреля 2025
просто старый ворчун
будет хуже