Elitist• Изменено 15 апреля 2025

Apple watch на 10 років

Дитина хоче годинник, щоб рахувати активність.
Виповнюється 10. Спортсменка. Але думаю чи треба воно дитині той годинник. У кого є досвід користування дітьми такого віку годинником? Чи не буде дарма витрачені кошти?
FireKitten• 15 апреля 2025
Активність чудово рахує і мі бенд від ксіомі. У сина років до 10-11 як раз браслет був. Потім перейшов на годинник Apple Watch, хотів функцію відповіді на телефонні дзвінки з годинника на додачу до спортивних підрахунків )
Я взяла самий простий, se.
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляFireKitten
Я взяла самий простий, se.
Дитина відчула переваги? Користується? Переживаю,щоб не валялися в шухлядці потім. Свої ношу, вони мене мотивують рухатися
FireKitten• 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
Це ж від Вашої дитини буде залежати чи буде користуватись, чи ні
Мій з 7 років з мі бенд ходив. Спочатку носив що б не пропускати сповіщення та дзвінки. Потім розібрався з функціями. Вмикав собі на тренуваннях та на танцях ) кроки дивився і порівнював зі мною. Зараз же 2 роки плаванням займається то теж в басейні користується. Функція «оплата годинником» теж класна штука ) але у apple вона доступна з 13 років. У мі бенд без різниці скільки років, аби карта була.
Якщо у дитини взагалі годинника такого плану нема і не було - почніть з мі бенд. Буде користуватись - через рік/два купите смарт годинник.
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляFireKitten
А в басейні ці мі бенд витримують??
FireKitten• 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
А в басейні ці мі бенд витримують??
Вони ж спортивні, з можливістю використання в басейні. Чого їм не витримувати )
От падіння зі столу на підлогу в ванній не пережили )))) екран в хлам )) кутом приклались.. але ж і ціна - мі бенд десь 1500, яблучні 12000 :)
Гитта Ягг• 15 апреля 2025
У вашего ребенка айфон? Или это будет следующим «ребенок хочет»?
На мой вкус это перебор, если б 3 серия продавалась еще, ладно, а так, это слишком для десятилетки. И что вы ей скажете, когда она разгецает стекло, или потеряет их?
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляFireKitten
Красно дякую!

Я , до речі, свої apple watch знімаю при контакті з водою.
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Так, айфон.
Дитина відповідальна)) поки нічого не губила на відміну від мене. Певно в тата)
Гитта Ягг• 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
Так, айфон.
Если не будете ее грызть за потерю или порчу, купите самые дешевые новые, какие там сейчас. Если будет аккуратно пользоваться, хватит на несколько лет.
Если для вас это некомфортная сумма, я бы смотрела что-то попроще.
Гитта Ягг• 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
Красно дякую!

Не надо. Если глубоко не ныряете, им ничего не будет ни в море ни в бассейне ни тем более в душе.
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Подруга в річці плаває, а солона вода в морі вельми агресивна.
автор Elitist • 15 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
За речі не сварю.
Речі для нас, а не ми для речей)
Гитта Ягг• 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
Норм. Уже сколько лет плаваю в часах, сначала 3 потом 8, ничего вообще. Как заявлено, что они для этого подходит, так и есть.
FireKitten• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Красно дякую!

В Ваших теж можна плавати. Душ приймати краще не треба. А після плавання треба ретельно промити проточною водою, а потім юзнути спец.функцію для прибирання води з динаміку.
Але якщо не контролюєте кількість басейнів то воно і не треба )
автор Elitist • 16 апреля 2025
Ответ дляFireKitten
Пишуть, що гарантія не поширюється на використання на воді
FireKitten• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Де пишуть? Можливо то про перші серії. Навіть на моїх se є захист, тобто можна в басейн але не можна дайвінгом займатись. А мої самі прості з тих, що зараз є.