Мао_Мяо• 16 апреля в 01:55

Сирена в Києві це якесь катування

5 хв цілих цей динамік в вухо, мертвого разбудить.
Ледве засинаю після одної, так через 5 хв знову. Це просто якесь знущання над людьми! Через один шахід на околицях спати нікому не дадуть! Треба щось робити з цим!
А я з косою• 16 апреля в 01:57
У нас секунд 10-15. Это в какой части Киева 5 минут?
Голова колгоспу• 16 апреля в 02:00
Во Львове куча динамиков стоят вокруг кладбища.
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:01
Ответ дляА я з косою
Лукьянівська. Одна дуже гучно, немов вставили динамік в вухо, потім чуть тихіше, і через 5 хв ще одна.
Бабця в мештах• 16 апреля в 02:02
Так тревога не для того чтобы вы спали, а для того чтобы в укрытие шли
Играю у края• 16 апреля в 02:02
А вы что хотите??? Это безопасность!! Я лучше проснусь, узнаю в чем дело, пойду в укрытие, если где то у меня, чем не услышу и никогда не проснусь! Вот жеж люди, все не так!!
ЖующаЯКонфету• 16 апреля в 02:02
Так скажите спасибо что есть они,а не дай бог что то случится
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:02
Іде літо, у людей відкриті вікна, вночі в таку тишу та сирена кричить як скажена, у мене 500 метрів до динаміка але це щось. Це занадто гучно, а одна сирена прям вуха ріже.
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:02
Ответ дляБабця в мештах
Все одно ніхто через сирену яка б вона була гучна не піде і це мають враховувати ті, кто робить такі звукові знущання!
Не пью, не курю• 16 апреля в 02:03
Ответ дляИграю у края
А многим некуда в укрытие идти
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:03
Ответ дляИграю у края
Так навіщо 5 хв це слухати? Цей крик динаміка? У мене і на телефоні є. Але навіщо робити так щоб ніякого сну не буде після? Чи ви не спите через шахід в області / на околиці, а йдете в укриття?
Играю у края• 16 апреля в 02:04
Ответ дляНе пью, не курю
А многим некуда в укрытие идти
И? Вырубить тревоги теперь?
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:04
Ответ дляЖующаЯКонфету
Багато де тривога 1 хв, ефект той самий. А тут після цею сирени просто стрес серед ночі. Може вам так не кричить в квартиру.
Играю у края• 16 апреля в 02:05
Ответ дляМао_Мяо
У меня академ, я слышу сначала область, потом Киев. Беличи.
Тревога по улицам дать не могут и не утрируйте, 5 минут не идёт!
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:05
Ответ дляИграю у края
И? Вырубить тревоги теперь?
Зробити так щоб 5 хв не слухати це! Зробити або тихіше що і так розбудить або коротше! Немає смислу це включати на 5-10-20 хв, хто ходить в укриття в того взагалі є на телефоні оповіщення.
Играю у края• 16 апреля в 02:06
Ответ дляМао_Мяо
5 минут нет такого, перестаньте врать?! Или вы тролль!
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:06
Ответ дляИграю у края
Я засікала . 3 хв дуже гучна і ще дві хвилини десь здалля чую або якась така противна але теж чую.
ЖующаЯКонфету• 16 апреля в 02:06
Ответ дляМао_Мяо
В село выезжайте,там будет тихо
Играю у края• 16 апреля в 02:07
Ответ дляМао_Мяо
Вы троль!
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:07
Ответ дляИграю у края
Та який троль?! Вам подобається ота кононада? Поки люди в областях сплять спокійно, я і моя мама важко засинаємо після цієї тривоги. І кажу ж, через 5 хв була ще одна, хто з району лукьяновки, підтвердить
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:08
Ответ дляИграю у края
Вы троль!
Тобто ви вважаєте оце нормально, коли динамік вирищить? Навіщо така сама гучність як вдень, якщо вночі ні машини ні чого не шумить. Я вважаю ще знущання.
Лагшмивара• 16 апреля в 02:09
Ответ дляМао_Мяо
Вот как раз возле меня и летает. Сейчас не сплю, мониторю. Если будет приближаться, то пойду будить детей, чтобы переходили в центр квартиры. При ракетном обстреле часто ходили в укрытие.
Статус Ква• 16 апреля в 02:10
Ответ дляМао_Мяо
У вас що загострення?
Альо, війна в країні, шахеди з ракетами летять

То погано, що не встигають попереджати, то тепер сирена заважає
Копирайторша• 16 апреля в 02:10
Ответ дляМао_Мяо
чтобы вы проснулись и пошли в укрытие и остались живы
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:10
Ответ дляИграю у края
Мій брат живе на метро академ, та ще й біля динаміка, теж скаржиться що нестерпна сирена. А тут я бачу всім подобається отой вереск.. напевно ви просто не проснулись від неї як я! А я проснулась.
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:11
Ответ дляКопирайторша
Ніхто через сирену не піде, яка б гучна і противна вона не була. Серед ночі через шахед на окраїні у нас ніхто не ходить в підвал
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:12
Ответ дляСтатус Ква
У вас що загострення?

Просто зробити тихше і коротше, щоб у людей які не ходять в укриття через шахедів( таких більшість) не просинались в стресі через шахеди. Так, мало шахідів, треба ще і через сирени не доспати ті пів години.. просто тут всі сидять кому і так не до сна, тому немає сенсу шукати однодумців. Спокійної ночі!
Физрукая• 16 апреля в 02:12
в один прекрасный день это будет ядерная ракета, а вы жалуетесь. не гневите Бога... сирена должна быть.
автор Мао_Мяо • 16 апреля в 02:14
Ответ дляФизрукая
В області теж спокійна тривога і результат той самий. А зараз шахеди на околиці, а кричить в центрі, люди сплять. Але не на цьому форумі, звичайно.
Статус Ква• 16 апреля в 02:14
Ответ дляМао_Мяо
Не ходять
Але краще прокинутись і подивитись куди летить.
І за вашими з мамою забаганками ніхто правила, написані кров´ю, міняти не буде.
Купіть беруші і спіть
еліт• 16 апреля в 02:14
Ответ дляМао_Мяо
Лук´янівка мені нормально, краще я проснусь від сирени і буду дивитись йти і укриття чи ні по ситуації, ніж під вибухи просипатись без сирени і дім здригається