долой_лама• 16 апреля 2025
Які процедури варто зробити до відпустки, щоб шкіра виглядала свіжою
та доглянутою?
Фенте Фря• 16 апреля 2025
Смотря какой отпуск, если на море загорать, то лучше после отпуска востановить кожу
Леплю из пластилина• 16 апреля 2025
Авторе, це треба робити цілий рік,а не перед відпусткою.
А якщо відпустка планується у сонячні країні, то деякі процедури робити взагалі небажано, щоб не провокувати пігментацію, опіки, алергії та інше
Шопингмонстр• 16 апреля 2025
Добре висипатись, правильно харчуватись, пити воду і не забувати про фізичну активність.