Мрії у вирії• 16 апреля в 09:21

Що готуєте на Великдень

Луковая• 16 апреля в 09:21
Еду)
Джинци на Флісі• 16 апреля в 09:23
шашлик, яйкі і пару салатіков
Незламна Україна• 16 апреля в 09:24
пока что собираюсь
домашняя колбаса
утиная грудка

шуба
салат - буряк фета руккола
запеченные овощи

ну и паски и яйца

вроде все
Ластовиння• 16 апреля в 09:25
Навіть не знаю. Паску, донька панетоне. По ходу зорієнтуємося чого хочеться. Без стояння у плити 2 дні.
Мошей ницца• 16 апреля в 09:25
Паска, яйця, буженина, сирна пасочка, салат, але ще не придумала який. Накидайте ідей, пліз
Я_и_моя_собака• 16 апреля в 09:25
Паску і яйця, нічого більше
булоТАЙминуло• 16 апреля в 09:25
Приедут друзья, основное гриль ( мясо, рыба, овощи, кебабы)
Салаты 2 ( молодая капуста+редиска и сметана, и какой то цезарь или греческий)
Просто свежие овощи погрызть
Нарезки сыр/мясо
Картошки молодой хотела с укропом, видела уже продают египетскую. Или куплю нашу и дольками сварю с укропом
Ну и яйца, паску куплю
Оч@ров@Шк@• 16 апреля в 09:26
Шашлык будет из рыбы и мяса, запеку мясной рулет, творожную запеканку, бисквитный торт и паски испеку шт 2-3
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:26
Паски, яйця, домашня ковбаса, олів´є, картопляне пюре. Стандартний набір.
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 09:27
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
В кого зранку болить голова, випий таблетку, не потрібно мучитися
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:29
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
Що робити з м´ясом?
Без образів• 16 апреля в 09:29
їду з дому на саме свято
Ух яка ж Я• 16 апреля в 09:30
Запечу мʼясо, підчеревину, засмажу кільце домашньої (купленої) ковбаски, зварю холодець. З соусів— хрін, гірчиця.
Спечу паски.

Пофарбуємо крашанки.
Ну і свіжі овочі.
Стосовно салату— можливо крабовий зроблю, бо син любить.
Голова колгоспу• 16 апреля в 09:31
К нам свекровь приедет со всем готовым, святая женщина, по этому что привезёт вообще все равно. Я только грибы запеку.
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 09:31
Ответ дляЯ-ваш шанс
Що робити з м´ясом?
ВУДИТИ2, джу, диш, недок., перех., рідко. Те саме, що закопчувати
Пік Антна• 16 апреля в 09:34
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
пляцки, м´ясо вудити, Цвіклі

А що це ?
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:34
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Аааа, в нас коптити називається.
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 09:36
Ответ дляЯ-ваш шанс
Аааа, в нас коптити називається.
В нас по різному говорять
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 09:36
Ответ дляПік Антна
пляцки, м´ясо вудити, Цвіклі

А що це ?
Вам цього не треба
Миллениалка• 16 апреля в 09:37
Буженина, окрошка, греческий салат, бутерброды с лососем и шпротами, скумбрия гриль, картошка с мясом, домашняя колбаса.
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:37
Ответ дляПік Антна
пляцки, м´ясо вудити, Цвіклі

А що це ?
Це, мабуть, Львівщина. Жила там у 2022 році 3 місяці, там скрізь пляцки. Я так і не зрозуміла, що це таке. А це слово треба гуглити.
ЛісАпетная• 16 апреля в 09:38
Чоловік покликав купу людей в гості, я сказала хай несуть їжу і напої з собою, бо готувати самостійно на такий натовп не маю бажання. То що принесуть, то на стіл і покладу. А я зварю бограч.
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:38
Ответ дляМиллениалка
Ооо, окрошка, дякую, що нагадали, зроблю собі трішки, вже все є для неї на городі, крім огірків.
Саджу все зарання• 16 апреля в 09:39
Їдемо до батьків. Печу тілтки паску, яйця пофарбую і може медовик спечу
Амелі на мілені• 16 апреля в 09:40
Ответ дляЯ-ваш шанс
Пляцок - це торт. Мені кума розовідала, що так на львівщині торти називають.
Ух яка ж Я• 16 апреля в 09:42
Ответ дляМиллениалка
А я окрошку роблю на 2й день.
Є яйця, зелень, огірки. Додаю варену ковбаску, картоплю і готово.
Окрошка після Великодня йде просто чудово.
Хтось, звісно, зафукає, але ми її обожнюємо.
Мамаша в бигудях• 16 апреля в 09:44
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
Зараз ранок середи, а ви вже спекли 4 пляцки? Як ви їх готуєте, чи це лише заготовки зараз?
Я-ваш шанс• 16 апреля в 09:44
Ответ дляАмелі на мілені
Я їх бачила, там в одному напихано все, що є - і мак, і горіхи, вишня і згущенка, і крем масляний, чи ще якийсь і купа всього. Але вони такі соб, приторне, негармонійнеі. Мені звичайні торти - наполеон, медовик, сметанник, спартак, п´яна вишня смачніші.
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 09:44
Ответ дляАмелі на мілені
Ці, це не торт.
Радість моя• 16 апреля в 09:45
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
Поняла почти ничего 😁