Мрії у вирії• 16 апреля в 09:21

Що готуєте на Великдень

Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:02
Ответ дляПоросенка
це український форум
Ооо, це не закарпатський діалект, а галицький. Закарпатський взагалі зрозуміти не можна, лише посміхатися треба у відповідь.
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 10:03
Ответ дляЯ-ваш шанс
А як це назвати, чи ви теж не знаєте?
Звідки Мені знати ’ як вам це назвати ’
якщо для вас вся їжа субстанція
Пластилин_Колец• 16 апреля в 10:04
Ответ дляПоросенка
та реально, краще б вже російською написала, пляцки, цвяцки, м´ясо навудили, таке враження що вони там бобрів готують
Вы шо, мовой оккупанта?!
А поляцким суржиком самое оно! Титульная нация...
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:04
Ответ дляРадість моя
Скорее Закарпатье
Ні-ні, Закарпаття - інша мова, без перекладача не зрозумієте ніц 😄
Радість моя• 16 апреля в 10:05
Ответ дляЯ-ваш шанс
Та да, сложно это 😁
Пластилин_Колец• 16 апреля в 10:06
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну, а як російскою пишуть, вам не пече?
Користайтесь нагодою більше дізнатись про один з діалектів країни. Це корисно
В чем польза? Если авторкЫня вместо того чтобы пояснить пишет - оно вам не надо!
Кому она тут пишет, себе подобным? Так их тут слишком мало, может в теме и вовсе она одна.
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:07
Ответ дляПоросенка
Все, не можу 🤣. Теж така картинка, чоловік з підсакою пішов до річки ловити м´ясо, яке туди якось потрапило.
Аноним_1859• 16 апреля в 10:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Що робити з м´ясом?
Коптить
Пластилин_Колец• 16 апреля в 10:07
Ответ дляНоу коммент
Готувати будуть мама і свекруха. Я не готую, бо вони все одно нагрузять з собою сумки. В мами точно знаю-ковбаси домашні-печінкова і звичайна, м´ясо запечене, холодець, качка з капустою тушкована, голубці, рулети м´ясні, овочі, салати- крабовий і овочевий, скумбрія маринована Паска і яйця. Ну і квас завжди роблять з сушени і березового соку
Идеальная семья
Радість моя• 16 апреля в 10:07
Ответ дляНоу коммент
У меня сегодня день непонятных слов )))) Уж простите, но что такое сушена?
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:08
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Пити. В нас буде багато гостей.
Аааа, ось що таке Великдень - пити ((((. Ми теж до мами поїдемо, але пити будемо чай, каву.
Аноним_1859• 16 апреля в 10:08
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це, мабуть, Львівщина. Жила там у 2022 році 3 місяці, там скрізь пляцки. Я так і не зрозуміла, що це таке. А це слово треба гуглити.
Франківщина теж всі ці слова використовує
Пекельнi Борошна• 16 апреля в 10:08
Ответ дляПік Антна
пляцки, м´ясо вудити, Цвіклі

А що це ?
Пляцки - торти; вудити - коптити; цвіклі - швидше за все хрін з буряком або буряк заправлений оцтом
Ноу коммент• 16 апреля в 10:08
Ответ дляРадість моя
Сушені яблука)
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:10
Ответ дляАноним_1859
Коптить
Та вже мені прояснили з відмінюванням.
Пік Антна• 16 апреля в 10:11
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую !
Аноним_1859• 16 апреля в 10:11
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я їх бачила, там в одному напихано все, що є - і мак, і горіхи, вишня і згущенка, і крем масляний, чи ще якийсь і купа всього. Але вони такі соб, приторне, негармонійнеі. Мені звичайні торти - наполеон, медовик, сметанник, спартак, п´яна вишня смачніші.
То вам якесь нездале творіння попалось.Це звичайеі домашні торти
Пляци різні,хто як готує.
Цілі кондитерські цехи печуть різних назв пляцки,ми завжди замовляємо з чорносливом.
Пекельнi Борошна• 16 апреля в 10:11
Ответ дляЯ-ваш шанс
Що це за субстанція тоді? Пиріг, тістечко, печиво?
Пиріг, торт . Пляцки відрізняються від тортів тим, що кожен шар та начинка можуть бути різними: як вище писали і мак, і варення, і горіхи. Тобто корж з маком може бути переміщений масляним кремом, наступний корж бісквітний - варенням , далі - желе чи запечений білок( безе).
Аноним_1859• 16 апреля в 10:11
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ці, це не торт.
Та хай буде торт,бо не зрозуміють)
Зараз все скажу• 16 апреля в 10:15
Ответ дляПластилин_Колец
Вы шо, мовой оккупанта?!
👍вот-вот, на русском то нельзя даже думать, а на ’диалектах’ укр- польско- венгерских то святое
Попа как у Кардашьян• 16 апреля в 10:15
Ответ дляАноним_1859
Та хай буде торт,бо не зрозуміють)
В нас це пляцки
Хто і що не розуміє, не мої проблеми
Platz, пов´язаного з Fladsel — «оладка, коржик») — будь-який плаский виріб з якого-небудь тіста, тонкий коржик. На Галичині пляцок — це кондитерський виріб, що поєднує в собі коржі, креми та начинки.
Пластилин_Колец• 16 апреля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
При чем те мовы тоже не с голубями прислали местному населению.
Еще и гордятся своими словесами
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:24
Ответ дляПекельнi Борошна
Не торти, автор того коментаря відповіла, що не торт. А що - не може сказати.
Поросенка• 16 апреля в 10:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В нас це пляцки
Хто і що не розуміє, не мої проблеми
а ми люди прості, в нас це просто торт.
Я-ваш шанс• 16 апреля в 10:26
Ответ дляАноним_1859
Пляци різні,хто як готує.
Пробувала в багатьох місцях за три місяці ці творіння - в різних кондитерських, скрізь нездалі творіння виходить, або просто не моя страва. Кажуть, що то це не торт.
Аноним_1859• 16 апреля в 10:28
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну ,що ж..о вкусах не спорят.
Гарного дня!
МатьЧасть• 16 апреля в 10:30
Скромный стол будет, я без работы.
Паска, яйца, шашлык, картошка молодая, огурцы. И харош
А я ещё скумбрию думала купить
Садоводница• 16 апреля в 10:38
Ответ дляПік Антна
пляцки, м´ясо вудити, Цвіклі

А що це ?
Закарпатские патриоты
Садоводница• 16 апреля в 10:42
Ответ дляЗараз все скажу
Так то ж не оккупация, а их исконные польские, венгерские, румынские земли!
БезникаЯ• 16 апреля в 10:49
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дуже багато всього різного
В мене гостей багато
4 пляцки спекла
Чоловік м´ясо буде вудити сьогодні
Цвіклі, як без них
Святкуємо до середи
В кого зранку болить голова, випий таблетку, не потрібно мучитися
Оце у вас скільки здоров´я і вільного часу, до середи святкувати Наші чоловіки теж вудять, тільки не дома і не те м´ясо, їм не свят